Ata Bilge Aka Konutları huzurlu bir yaşam vaat ediyor

Ata Bilge Aka Konutları huzurlu bir yaşam vaat ediyor

Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığında Ankara’nın İncek bölgesinde inşa edilen Ata Bilge Aka Konutları, konumu, inşaat kalitesi, sosyal imkânları, güvenlik ve teknolojik altyapısı ile konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

 

Fidanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çolak: “ATABİLGE AKA’da yer alan tüm daireler modern hayatın tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı”

Yıllardır tasarladığı, inşa edip teslim ettiği konutlarla adı tecrübe ve güvenle özdeşleşen Atabilge – Fidanlar İnşaat ortaklığı, İncek’te hızla yükselen yeni projesi Atabilge Aka ile Ankara’da modern hayatın çıtasını daha da yükseltiyor.
Ankara’nın cazibe merkezi olmayı sürdüren İncek bölgesinde Atabilge Konut Yapı Kooperatifi ve Fidanlar İnşaat ortaklığında inşa edilen Atabilge Aka Konutları konumu, inşaat kalitesi, sosyal imkânları, güvenlik ve teknolojik altyapısı ile Başkent’te oldukça konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Ankara’nın kentsel gelişimde en gözde yeri olan Beytepe-İncek bölgesinin en kıymetli lokasyonunda yapımı hızla süren Atabilge Aka Konutları’ndan hem Eskişehir Yolu’na, hem de İncek Bulvarı’na kolay ulaşım sağlanabiliyor. Alanında önemli başarılara imza atan mimarlar tarafından tasarlanan projede sıra dışı pek çok ayrıntı bulunuyor. Her biri özenle seçilmiş malzemelerle donatılmış dairelerde, üst düzey bir yaşam konforu dikkat çekiyor. 7 blokta 884 daireden oluşan projede 3+1 daireler 149 metrekare, 4+1 daireler 192 metrekare, 5+1 daireler ise 302 metrekare olarak planlandı. 5+1 daireler 28 ile 33 katlar arasında yer alıyor. Sunduğu yüksek hayat standardı ve konfora kıyasla daire fiyatları ise mütevazı kalıyor.

“Modern hayatın tüm ihtiyaçları karşılanıyor”…
Fidanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Çolak, Atabilge Aka Konutları’nın en son inşaat teknolojisi ile üretildiğinin altını çizerek, proje hakkında şu bilgileri verdi:
“Atabilge Aka’da yer alan tüm daireler hayatın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. Modern çizgilerle fonksiyonel detayları hem sizin hem çocuklarınızın düşlediği yaşam için bir araya getirdik. Bütün mekanları hayatın ne kadar konforlu yaşanabileceğini göstermek için tasarladık. Otomasyon ve kamera sistemleri ile desteklenmiş 24 saat canlı güvenlik ve kontrollü giriş sağlanacak. Her köşesinde birinci sınıf malzeme ve işçilik kalitesini fark edeceğiniz projede çocuklarınız ve siz her mevsim mutlu olacaksınız.”

Zengin sosyal imkânlar…
Atabilge Aka Konutları sosyal imkânları ile de sektörde çıtayı bir hayli yükseltiyor. Deprem, Yangın ve Yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak imal edilen dairelerde kış bahçesi, çamaşır odası, depo/kiler, ebeveyn banyosu ve giyinme odası gibi unsurların yanında her daire için kapalı otopark ve birçok farklı imkânlar da yer alıyor. Site içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol ve voleybol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, plates salonu, tenis kortu, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, cep sineması, halı saha bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemi ile ısınacak Atabilge Aka projesinde Isı pay ölçer sayesinde herkes tüketimi oranında ödeme yapacak.

www.atabilgeaka.com

Previous Ankara su kesintisi 7 Aralık 2015
Sonraki Ankara'da konut fiyatları en çok Gölbaşı’nda arttı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

ONS İncek Residence Avrupa’nın en iyisi

Ankara konut projesi ONS İncek Residence, yüksek katlı mimarlık ödülünü kazandı.

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Altın Kuleler’de ev fiyatları 421,900 TL’den başlıyor

Sinpaş Yapı’nın Ankara’da hayata geçirdiği Altınoran projesinin Home Office konsepti sunduğu Altın Kuleler’de ev fiyatları 421,900 TL’den başlıyor.

Ankara

Armonia Concept Residence projesi

Armonia Concept Residence projesi Ankara Eryaman’da Alpak İnşaat Nova Yapı tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Şehri Yaşam Projesi

Şehri Yaşam konut projesi Ankara Yaşamkent’te Dodurga İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara’da konut fiyatları en çok Gölbaşı’nda arttı

Son aylarda temkinli davranan konut yatırımcısı 1 Kasım Genel Seçimleri’nden sonra atağa geçti. Satışların artması fiyatları da yukarı çekti. Son bir ayda İstanbul’da metrekare bazında ortalama konut fiyatı tam 113

Ankara

Atabilge Aka Konutları Ağustos 2016’da teslim edilecek

Ağustos 2016’da teslim edilecek Atabilge Aka Konutları Ankara Alacaatlı’da yükseliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.