Assan Gayrimenkul “En İyi İşyeri” ödülünü kazandı

Assan Gayrimenkul “En İyi İşyeri” ödülünü kazandı

Assan Gayrimenkul, dünyanın en prestijli çalışan bağlılığı araştırması Aon Hewitt Best Employers Ödülleri’nde Türkiye’nin “En İyi İşyeri” ödülüne layık görüldü.
İnsan kaynakları ve yönetim uygulamaları danışmanlığı şirketi Aon Hewitt tarafından açıklanan En İyi İşyerleri- 2015 araştırmasında, Kibar Grubu şirketlerinden Assan Gayrimenkul, Türkiye’nin “En İyi İşyeri” sıralamasında yer almayı başararak ödüle layık görüldü.

Bağımsız çalışan görüşlerine dayanan araştırmada; çalışan bağlılığı, liderlik, performans kültürü ile işveren markası kriterleri esas alınıyor. Çalışan bağlılığını ölçen, alanındaki en prestijli ve güvenilir araştırmalardan biri olarak bilinen Aon Hewitt Best Employers araştırmasının sonuçlarına göre, Assan Gayrimenkul’un en güçlü görüldüğü ve çalışanlarının memnuniyet düzeyinin en yüksek olduğu alanlar üst yönetim, iş aktiviteleri, başarı hissi ve marka gücü şeklinde sıralandı.

Kibar Grubu’nun tüm şirketlerinde uygulanan insan kaynakları politikalarının başarısının bir göstergesi olarak Assan Gayrimenkul’un kazandığı bu ödül, holdingin çalışan memnuniyetine ve insani değerlere verdiği önemin de güçlü bir göstergesi.

Ödülle ilgili olarak değerlendirmelerini paylaşan Assan Gayrimenkul Genel Müdürü Cem Çakaralır, “Çalışanlarımızın değerlendirmeleriyle kazandığımız bu ödül bizim için her şeyden daha kıymetli. Tüm Kibar Grubu şirketlerinde olduğu gibi Assan Gayrimenkul için de en kıymetli kaynağımız çalışanlarımızdır. Bizim şirket politikalarımızda, çalışanlarımızın bağlılığı, şirket hedeflerine inancı önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Bu araştırmada aldığımız ödül için çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Araştırmaya göre, Assan Gayrimenkul çalışanları, şirketin en değerli varlığı olarak üst yönetimi görüyorlar. Üst yönetimin işle ilgili doğru kararlar aldığını, yöneticilerinin uzmanlığına güvendiklerini belirten çalışanlar, yöneticilerinin erişilebilirliğini, bilgi paylaşımına ve iletişime açık olmalarını da memnuniyeti artıran unsurlar olarak ifade ediliyorlar. Şirketin çalışanlara verdiği sözleri tutması da üst yönetimin bu kategoride öne çıkan özellikleri arasında gösteriliyor.

Araştırma, çalışanların günlük işlerinden keyif aldıklarını, başarı ve takdir duygusunu hissettiklerini de ortaya koyuyor. Assan Gayrimenkul’un geleceğine güvendiklerini belirten çalışanlar, kendilerini ve kariyerlerini güvende hissettiklerini, şirketin parçası olmaktan gurur duyduklarını belirtiyorlar.

Previous Pendik Taşlıbayır'da modern bir kent doğacak
Sonraki Bayraklı'da kentsel dönüşüm başlayacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Altan Elmas : 500-600 konutluk proje, orta büyüklükte algılanıyor

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Yönetim Kurulu Üyesi Altan Elmas, inşaat sektöründe yatırım ve ölçeklerin çok büyüdüğünü belirterek, “10 yıl öncesinde 100 konutluk bir proje büyük sayılabilecek seviyedeyken, bugün

Firma Haberleri 0 Yorum

Enplus’tan Bağdat Caddesi’ne yeni mağaza

Kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı Bağdat Caddesi’nde yüksek kiralar birçok markanın Cadde’de bulunan mağazasını kapatmasına yol açarken Enplus, Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazasını faaliyete geçirdi.

Firma Haberleri

Kentsel dönüşüm projeleri mermere talebi artırıyor

Türkiye genelinde devam eden kentsel dönüşüm projeleri mermer talebini arttırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye İhracatının Parlayan Yıldızı:Metal Sektörü

2030 yılına kadar Çin’e yapılacak metal ihracatının 8 kat, Suudi Arabistan’a yapılacak metal ihracatının ise 6 kat artması bekleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Four Winds Residence’ta Maliye’ye Ait Olan Konutların Satış İhalesi İptal Edildi

Bağdat Caddesi’nde Taşyapı , taralından kat karşılığı inşa edilen lüks konut projesi Four Winds Residence’ta Maliye’ye ait olan konutların satış ihalesi iptal edildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Saray Grup Gayrimenkulü Sevdi

Bahçelievler’deki Greenist projesi ile konut sektörüne giren Saray Grup gayrimenkulü sevdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.