Assan Gayrimenkul “En İyi İşyeri” ödülünü kazandı

Assan Gayrimenkul “En İyi İşyeri” ödülünü kazandı

Assan Gayrimenkul, dünyanın en prestijli çalışan bağlılığı araştırması Aon Hewitt Best Employers Ödülleri’nde Türkiye’nin “En İyi İşyeri” ödülüne layık görüldü.
İnsan kaynakları ve yönetim uygulamaları danışmanlığı şirketi Aon Hewitt tarafından açıklanan En İyi İşyerleri- 2015 araştırmasında, Kibar Grubu şirketlerinden Assan Gayrimenkul, Türkiye’nin “En İyi İşyeri” sıralamasında yer almayı başararak ödüle layık görüldü.

Bağımsız çalışan görüşlerine dayanan araştırmada; çalışan bağlılığı, liderlik, performans kültürü ile işveren markası kriterleri esas alınıyor. Çalışan bağlılığını ölçen, alanındaki en prestijli ve güvenilir araştırmalardan biri olarak bilinen Aon Hewitt Best Employers araştırmasının sonuçlarına göre, Assan Gayrimenkul’un en güçlü görüldüğü ve çalışanlarının memnuniyet düzeyinin en yüksek olduğu alanlar üst yönetim, iş aktiviteleri, başarı hissi ve marka gücü şeklinde sıralandı.

Kibar Grubu’nun tüm şirketlerinde uygulanan insan kaynakları politikalarının başarısının bir göstergesi olarak Assan Gayrimenkul’un kazandığı bu ödül, holdingin çalışan memnuniyetine ve insani değerlere verdiği önemin de güçlü bir göstergesi.

Ödülle ilgili olarak değerlendirmelerini paylaşan Assan Gayrimenkul Genel Müdürü Cem Çakaralır, “Çalışanlarımızın değerlendirmeleriyle kazandığımız bu ödül bizim için her şeyden daha kıymetli. Tüm Kibar Grubu şirketlerinde olduğu gibi Assan Gayrimenkul için de en kıymetli kaynağımız çalışanlarımızdır. Bizim şirket politikalarımızda, çalışanlarımızın bağlılığı, şirket hedeflerine inancı önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Bu araştırmada aldığımız ödül için çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Araştırmaya göre, Assan Gayrimenkul çalışanları, şirketin en değerli varlığı olarak üst yönetimi görüyorlar. Üst yönetimin işle ilgili doğru kararlar aldığını, yöneticilerinin uzmanlığına güvendiklerini belirten çalışanlar, yöneticilerinin erişilebilirliğini, bilgi paylaşımına ve iletişime açık olmalarını da memnuniyeti artıran unsurlar olarak ifade ediliyorlar. Şirketin çalışanlara verdiği sözleri tutması da üst yönetimin bu kategoride öne çıkan özellikleri arasında gösteriliyor.

Araştırma, çalışanların günlük işlerinden keyif aldıklarını, başarı ve takdir duygusunu hissettiklerini de ortaya koyuyor. Assan Gayrimenkul’un geleceğine güvendiklerini belirten çalışanlar, kendilerini ve kariyerlerini güvende hissettiklerini, şirketin parçası olmaktan gurur duyduklarını belirtiyorlar.

Previous Pendik Taşlıbayır'da modern bir kent doğacak
Sonraki Bayraklı'da kentsel dönüşüm başlayacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

CATHIC Dev Buluşmaya Hazır

İstanbul’da 9-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırım Konferansı, (CATHIC) dev bir buluşmaya sahne olacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

2016’nın kazananı dolar değil gayrimenkul oldu

Dolardaki artış, son günlerin en fazla konuşulan konularından biri olurken, özellikle yatırımcı bu süreçten karlı çıkmanın yollarını arıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yenişehir’in Bulvarında Fiyat Avantajını Koruyor

Başakşehir’de inşa edilen Bulvar İstanbul, bölgedeki mevcut projelere göre metrekare fiyatını düşük tutuyor. Böylece Bulvar İstanbul’da yüzde 80’e varan prim öngörülüyor.

Firma Haberleri

Gayrimenkul Satışları temmuz ayına kıyasla yüzde 16 arttı

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı ağustos ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Babacan Yapı arazi portföyünü genişletiyor

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın (ÖİB) istanbul ve Gaziantep’te satışa sunduğu 2 değerli arsayı satın alan Babacan Yapı, bu arsalarda inşa edeceği projelerden 1 milyar lira gelir hedefliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

ALJ Gayrimenkul ve İnşaat Şirketi Kuruldu

Suudi AL J de gayrimenkulün yolunu tuttu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.