AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e  European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi  European Property Awards” (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 2016-2017 kapsamında “Architecture Multiple Residence” (Çoklu Konut Mimarisi) dalında  “Highly Commended” ödülüne layık görüldü.
Her yıl Avrupa’nın bir çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı European Property Awards 2016 -2017 ödülleri, 27 Ekim 2016 gecesi Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Ayşin Sevgi Karakurt ve Gökhan Aksoy düzenlenen törende ödülü yetkililerin huzurunda teslim aldı.

Mimari projesi AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan, yatırımı ve inşaatı M2 İnşaat tarafından gerçekleştirilen Adres Yalıkavak, Bodrum Yalıkavak, Gökçebel bölgesinde yer almaktadır. Projede konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyonu kapsamaktadır. Proje genelinde toplamda 43 adet dubleks ve 25 adet flat olarak tasarlanan, toplam 68 adet konut ve 11 odalı otel bulunmaktadır. Bununla birlikte, proje kapsamında sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer verilmiştir. Adres Yalıkavak, aynı zamanda denizin ve karşı koylardaki yaşam alanlarının oluşturduğu göz alıcı manzara ile dikkatleri çekmektedir.

Previous Greenox’ta 3 bin TL taksitle ev sahibi olma imkanı
Sonraki SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Karaca Home İstanbul Optimum Outlet’te

Mağazalaşma projesine hız kesmeden devam eden Karaca Home, 6. mağazasını 29 Eylül’de İstanbul Optimum Outlet’te açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sur Çelik Kapı’dan anjelin serisi

Tasarımlarıyla sektöründe her zaman fark yaratan Sur Çelik Kapı, uluslararası tasarımcı Ece Deniz Toros’un imzasını taşıyan yeni modeli Anjelin ile güvenliği tasarımın estetiğiyle buluştururak sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Araplara konutu yok satıyoruz 2016’da rekor kırarız

Türkiye geçirdiği 2 seçim ve Batı kaynaklı ekonomik durgunluğa rağmen siyası istikrarı ile gayrimenkul satışında rekor kırmaya hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

İsmetpaşa Stadı’na İki Teklif Geldi

İçinde İsmetpaşa Stadı’nın da bulunduğu 86 bin 775 metrekarelik orsanın ihalesinde ilk oturum yapıldı ve ihaleye 2 teklif geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu, Özgün Ofis Gayrimenkul Beylikdüzü’nde açıldı

Açtığı franchise ofisleriyle hızlı büyümesini sürdüren Emlak İstasyonu franchise zinciri, yeni ofis açılışını yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Müteahhitlik Yasası Değişiyor

Türkiye’de artan iş kazaları ve son olarak İstanbul Mecidiyeköy’de meydana gelen asansör faciasından sonra Bakanlık harekete geçti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.