AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e  European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi  European Property Awards” (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 2016-2017 kapsamında “Architecture Multiple Residence” (Çoklu Konut Mimarisi) dalında  “Highly Commended” ödülüne layık görüldü.
Her yıl Avrupa’nın bir çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı European Property Awards 2016 -2017 ödülleri, 27 Ekim 2016 gecesi Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Ayşin Sevgi Karakurt ve Gökhan Aksoy düzenlenen törende ödülü yetkililerin huzurunda teslim aldı.

Mimari projesi AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan, yatırımı ve inşaatı M2 İnşaat tarafından gerçekleştirilen Adres Yalıkavak, Bodrum Yalıkavak, Gökçebel bölgesinde yer almaktadır. Projede konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyonu kapsamaktadır. Proje genelinde toplamda 43 adet dubleks ve 25 adet flat olarak tasarlanan, toplam 68 adet konut ve 11 odalı otel bulunmaktadır. Bununla birlikte, proje kapsamında sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer verilmiştir. Adres Yalıkavak, aynı zamanda denizin ve karşı koylardaki yaşam alanlarının oluşturduğu göz alıcı manzara ile dikkatleri çekmektedir.

Previous Greenox’ta 3 bin TL taksitle ev sahibi olma imkanı
Sonraki SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Novo Maison Villaları 2015’te Teslim Edilecek

BODRUM Cündogan’da KLT Yapı tarafından hayata geçirilen Novo Maison projesinin kaba inşaatı yüzde 90 tamamlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ucuz Yazlık Evler

Yatırım araçlarının çeşitliliği ne kadar fazla olursa olsun, ülkemizde gayrimenkul hâlâ önde gelen yatırım araçlarından biri.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yapay adadaki görkemli AVM AE Arma-Elektropanç’a emanet

AE Arma-Elektropanç Dubai’de çok prestijli bir alışveriş merkezinin 65M USD’lık teknik müteahhitliğini imzaladı. Projenin 2017 yılı gibi bitmesi planlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Sayfiye’de 4 Farklı Ödeme Seçeneği

Rönesans Holding bünyesinde faaliyet gösteren Rönesans Konut İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de 4 farklı ödeme seçeneğiyle “rahat rahat” ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ofis Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım Getiren ‘Orjin Maslak’ Açıldı

İstinyePark’ın yatırımcısı Orjin Group’un yeni ofis projesi Orjin Maslak, Maslak’ın kalbinde açıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

500 milyon TL’lik yatırım için Körfez’le el sıkıştı

Dumankaya, Körfez’den bir grupla İstanbul’da yatırım yapacak. İlk proje için arsa arayışına giren Uğur Dumankaya, 500 milyon liraya kadar yatırım yapmayı planladıklarını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.