AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e  European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects’e European Property Awards 2016-2017’den Ödül

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi  European Property Awards” (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 2016-2017 kapsamında “Architecture Multiple Residence” (Çoklu Konut Mimarisi) dalında  “Highly Commended” ödülüne layık görüldü.
Her yıl Avrupa’nın bir çok farklı ülkesinden projenin yarıştığı European Property Awards 2016 -2017 ödülleri, 27 Ekim 2016 gecesi Marriott Grosvenor Square Londra’da gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Ayşin Sevgi Karakurt ve Gökhan Aksoy düzenlenen törende ödülü yetkililerin huzurunda teslim aldı.

Mimari projesi AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan, yatırımı ve inşaatı M2 İnşaat tarafından gerçekleştirilen Adres Yalıkavak, Bodrum Yalıkavak, Gökçebel bölgesinde yer almaktadır. Projede konut ve otel olmak üzere iki ayrı fonksiyonu kapsamaktadır. Proje genelinde toplamda 43 adet dubleks ve 25 adet flat olarak tasarlanan, toplam 68 adet konut ve 11 odalı otel bulunmaktadır. Bununla birlikte, proje kapsamında sosyal tesis, beach club, restoran, açık havuz, spor alanı, kapalı otopark, satış ünitesi gibi sosyal alanlara da yer verilmiştir. Adres Yalıkavak, aynı zamanda denizin ve karşı koylardaki yaşam alanlarının oluşturduğu göz alıcı manzara ile dikkatleri çekmektedir.

Previous Greenox’ta 3 bin TL taksitle ev sahibi olma imkanı
Sonraki SeaPearl Ataköy’de kişiye özel ödeme seçenekleri

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Sabancı, Piyale İçin İmar Planı Bekliyor

Sabancı, Piyale için beklemede. Sabancı Holding Bayraklı’daki Piyale fabrikasının arazisine inşaat yapmak için harekete geçti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Veryeriler İnşaat Köy İçi Taş Evler

Alaçatı’da yaptığı “Köy İçi Taş Evler” ile taş evde bir marka olan Veryeriler İnşaat, Alaçatı’yı İstanbulluların ikinci adresi yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Townofis Projesi

AVM’de, konutta, ofiste imzası var  35 YILDIR faaliyet gösteren Keleşoğlu İnşaat, lüks konut, ofis binaları, alışveriş merkezleri ve özel amaçlı AVM alanında hizmet veriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yenisahra’da Dönüşüm Başlıyor

Bir yanda modern kent dokusu ile yüksek eğitim, kültür ve ekonomik gelir düzeyine sahip nüfusa ev sahipliği yapan Ataşehir’in büyük bir bölümünde ise eski binalardan oluşan, af yasalarıyla müstakil parsellere

Firma Haberleri 0 Yorum

Birevim, engelli vatandaşlarımızı unutmuyor

Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, sunduğu ödeme seçenekleri ve 160 aya varan taksit imkanıyla ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye Müteahhitler Birliği : “2016 zor bir yıl olacak”

Türkiye Müteahhitler Birliği, “2016 zor bir yıl olacak” başlıklı 2016 yılı ilk çeyrek analizini açıkladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.