Artaş’ın yeni projesi Çobançeşme’de

Artaş’ın yeni projesi Çobançeşme’de

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Konut fiyatlarının yükselmesi hiçbirimizin yararına değil. Fiyatlar ne kadar yükselirse o kadar az insana ulaşırız. Fiyatların artmasına üzülüyorum” dedi.

Çetinsaya, eylül ayından itibaren gündemdeki yeni projeleri hayata geçireceklerini vurgulayarak, Ataköy Çobançeşme’de yine Kale Endüstri Holding’in arazisinde ofis ve rezidanstan oluşan bir projeyi satışa çıkaracaklarını söyledi.

Çetinsaya, “Ayazağa’da ortaklarımızla hayata geçirdiğimiz Vadistanbul projemizin 3’üncü etabını da bu dönemde satışa çıkaracağız. Burada 1500 konut ve 100 bin metrekarelik AVM ve ticari alanlar olacak. Kayaşehir’de de projemiz olacak” dedi.

Çetinsaya, şu ana kadar 11 bin 500 konutun teslimini yaptıklarını belirterek, bunun temmuz ayına kadar Tema İstanbul’daki konutların da eklenmesiyle 15 bin 600’e çıkacağını kaydetti. Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür ise birlikte yeni projelerin de işaretini vererek, “Ortaklığımızın devamı niteliğinde, katma değeri yüksek projelere imza atmayı hedefliyoruz” dedi.Milliyet

Previous Çilek'ten son model araba karyola GTI
Sonraki Rize Timya Vadisi'nde 759 konutun temeli atılıyor

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

DKY Ada projesi

DKY İnşaat DKY Ada projesi firmanın Kartal’da yükselecek yeni konut projesi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Newada projesi

Newada projesi ML Yapı tarafından İstanbul Maltepe’de inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Atiye Residence projesi

Atiye Residence, Kağıthane’de HAS Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ile DBN Proje Mühendislik Yapı Gayrimankul İnşaat A.Ş. ortak girişimi tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Portre Sahil’de daire fiyatları 499.500 TL’den başlıyor

Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Portre Sahil, Pendik sahile yakın konumuyla yatırımcıya büyük avantaj sağlıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

HEP İstanbul’da İyi yaşam sohbetleri başladı

Tekfen Emlak Geliştirme, HEP İstanbul projesinde hayata geçirmeyi planladığı “İyi Yaşam’’ konseptini anlatmak ve bireylerin yaşam kalitesini yükseltecek bilgileri paylaşmak için HEP İstanbul satış ofisinde bir dizi “İyi Yaşam Sohbetleri”

Anadolu Yakası 0 Yorum

Dumankaya geleneksel Ramazan kampanyası

Kazandıran projeleriyle binlerce mutlu aileyi hayalindeki eve kavuşturan Dumankaya, geleneksel Ramazan kampanyası kapsamında küçük küçük taksitlerle herkesi kolayca ev sahibi yapacak fırsatları hayata geçirdi.