Artaş’ın yeni projesi Çobançeşme’de

Artaş’ın yeni projesi Çobançeşme’de

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, “Konut fiyatlarının yükselmesi hiçbirimizin yararına değil. Fiyatlar ne kadar yükselirse o kadar az insana ulaşırız. Fiyatların artmasına üzülüyorum” dedi.

Çetinsaya, eylül ayından itibaren gündemdeki yeni projeleri hayata geçireceklerini vurgulayarak, Ataköy Çobançeşme’de yine Kale Endüstri Holding’in arazisinde ofis ve rezidanstan oluşan bir projeyi satışa çıkaracaklarını söyledi.

Çetinsaya, “Ayazağa’da ortaklarımızla hayata geçirdiğimiz Vadistanbul projemizin 3’üncü etabını da bu dönemde satışa çıkaracağız. Burada 1500 konut ve 100 bin metrekarelik AVM ve ticari alanlar olacak. Kayaşehir’de de projemiz olacak” dedi.

Çetinsaya, şu ana kadar 11 bin 500 konutun teslimini yaptıklarını belirterek, bunun temmuz ayına kadar Tema İstanbul’daki konutların da eklenmesiyle 15 bin 600’e çıkacağını kaydetti. Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür ise birlikte yeni projelerin de işaretini vererek, “Ortaklığımızın devamı niteliğinde, katma değeri yüksek projelere imza atmayı hedefliyoruz” dedi.Milliyet

Previous Çilek'ten son model araba karyola GTI
Sonraki Rize Timya Vadisi'nde 759 konutun temeli atılıyor

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Demir La Vida’ dan ev almak çok kolay

Demir İnşaat’ın, İstanbul’un sahil kasabası Büyükçekmece’de yükselen, göl ve deniz manzarasıyla öne çıkan ‘Demir La Vida’ projesi, bölgeyi akıllı ev teknolojisi ile tanıştırıyor. 

İstanbul 0 Yorum

İnistanbul’da daire alan, kredi taksitlerini teslimden sonra ödüyor

Gayrimenkul sektörüne yön veren öncü iki marka Nef ve İş GYO’nun ortak projeleri İnistanbul’da yeni bir kampanya başladı.

Avrupa Yakası

Paradise Güneşli projesi

Paradise Güneşli konut projesi İstanbul Avrupa yakası Bağcılar’da Yeditepe İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Efedra projesi

Efedra konut projesi İstanbul Çekmeköy’de ARY Yapı tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Mesa MARMARA lansman fırsatlarıyla satışta

MESA’nın en yeni projesi Mesa MARMARA, İstanbul’un en gözde ve değerlenen bölgelerinden Kartal sahilinde yükseliyor.

İstanbul 0 Yorum

Beylikdüzü Marmara Konakları’nda vade farksız 40 ay ödeme kolaylığı

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini