Arkadya Göksu Evleri

Arkadya Göksu Evleri

Arkadya Göksu’da ‘evini tasarla’ Geniş aileler için tasarlanan ‘3+1’ ve ‘4+1’ dairelerin yanı sıra 10 adet dükkânın da yer aldığı Arkadya Göksu Evleri’nde ferah ve keyilli yaşam alanları sizleri bekliyor.

‘3+1’ ve 4+1’lerden oluşan Arkadya Göksu Evleri’nde aquapark, açık – kapalı havuz, Fin hamamı, saunaları ve kapalı otoparkı bulunuyor. ALPAK&NEVA İnşaat, ‘Kendi evini kendin tasarla’ konseptiyle müşterilerine kendi zevklerine göre mutfak dolabı, duvar kâğıdı, laminant parke seçme hakkı vererek, değişik varyasyonlarda hayal ettiği dairelerine zevkle sahip olmasını amaçlıyor.

Geniş aileler için tasarlanan ‘3+1’ ve ‘4+1’ dairelerin yanı sıra 10 adet dükkânın da yer aldığı Arkadya Göksu Evleri’nde ferah ve keyifli yaşam alanları sizleri bekliyor 650 daire ve 10 dükkandan oluşan ARMONIA RESIDENCE projesini 20 ay gibi bir kısa bir sürede teslim eden ALPAKNEVA İnşaat, 320 daire ve 10 dükkândan oluşan ARKADYA GÖKSU EVLERİ’yle Eleryaman’ın en değerli bölgesi Göksu mahallesinde, Göksu Gölü’ne 300 metre mesafede yeni projelerine start verdi.

ALPAK&NEVA İnşaat kurucu ortağı Mehmet Öztürk, proje hakkında şunları söyledi: “24.500 m2’lik arsaya 34 milyon TL ödeyerek mülkiyetini satın alan ALP AK İNŞAAT ve NEVA PRESTİJ olarak, en kaliteli malzemeleri kullanarak, projenin yüksek prim yapmasını sağlıyoruz. Buradaki amacımız yatırımcıların en yüksek kârı etmelerini hedeflemektir. Ev sahipleri, bir yandan hayalindeki evi gerçeğe dönüştürerek istediği özelliklere sahip dairesini yaptıracak, bir yandan da kazandıkları yüksek primle yatırımın ve konforun keyfini çıkaracaklar. Ulaşımı rahat olacak NEVA Prestij Konutları, NEVA Panora Konutları, Armonia Residence’tan sonra, Arkadya Göksu Evleri’ni de Eryaman Göksu ve Şehit Osman Avcı mahallelerinde konumlandırma sebebimiz bölgenin Göksu Gölü, KC Göksu AVM, Gimsapark AVM ve inşasına başlanacak Nata Delta AVM’nin metroya yakınlığının yanı sıra diğer ulaşım araçlarının mevcut olması.

Ayrıca, İstanbul Yolu’na yakın olması sebebiyle hem yatırımda değerli, hem de otururken lokasyon avantajıyla tüm sosyal olanaklara erişimin kolay olduğu bir bölge olmasından dolayıdır. Yüzde 20-30 kâr Projelerimize bankaların da yoğun ilgisi ve güveni sayesinde, toprakta veya yapım aşamasındayken daire bedelinin yüzde 75’ine kredi kullandırılmakta ve tapu vermekteyiz. Bu güvence sistemiyle projelerimiz inşaat halindeyken satışlar bitmekte, inşaat halinde uygun fiyata alınmasıyla inşaat tamamlandığında müşterilerimiz yüzde 20- 30 bandında kâr etmektedir. Bu yüzden insanlar banka garantörlüğündeki projelere daha çok güvenip satın almaktadır. Yüksek faizlere rağmen konut satışlarının hız kesmemesinin sebebini, insanların artık güvenlikli ve yüksek nitelikli projelerden daire alma isteğinden kaynaklandığını söyleyebilirim. Tüm bu çalkantılı siyasi döneme rağmen konut yatırımlarının en güvenilir yatırım olduğuna inancımızdan konut arsalarına ve projelerine yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz.”Milliyet Business Ankara

www.arkadyagoksu.com

Previous Çatı yalıtımında Persan farkı
Sonraki One Tower Diplomatique rüzgar tüneli testinden geçti

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Kayalar Tower teslim tarihi

Kayalar Tower teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara

Dört Mevsim Eryaman nerede

Dört Mevsim Eryaman nerede sorusunu cevabı haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Emlak GYO’dan Ankaralılar’a büyük yatırım fırsatı

Piyasaları canlandırmak için harekete geçen Emlak Konut GYO’nun ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade’ kampanyası Ankaralılar’dan büyük ilgi gördü.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara konut fiyatları

Mahall Ankara, Ankara’nın en kararlı biçimde gelişen aksı Eskişehir Yolu üzerinde yer almakta, yatırım değeri sürekli olarak artacak bir iş, yaşam, alışveriş ve eğlence alanı olarak öne çıkmakta.

Ankara 0 Yorum

Evrensel yaşam konutları

Ankara’nın yeni yaşam merkezi olan Çayyolu’nun hakim tepesinde, Günel Mimarlık tarafından hazırlanan proje doğayı, katta bahçeyi ve manzarayı bir arada yaşayabilme ayrıcalığını residence konforunda sizlerle buluşturuyor.

Ankara

Platin Beytepe teslim tarihi

Platin Beytepe teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.