Arkadya Göksu Evleri

Arkadya Göksu Evleri

Arkadya Göksu’da ‘evini tasarla’ Geniş aileler için tasarlanan ‘3+1’ ve ‘4+1’ dairelerin yanı sıra 10 adet dükkânın da yer aldığı Arkadya Göksu Evleri’nde ferah ve keyilli yaşam alanları sizleri bekliyor.

‘3+1’ ve 4+1’lerden oluşan Arkadya Göksu Evleri’nde aquapark, açık – kapalı havuz, Fin hamamı, saunaları ve kapalı otoparkı bulunuyor. ALPAK&NEVA İnşaat, ‘Kendi evini kendin tasarla’ konseptiyle müşterilerine kendi zevklerine göre mutfak dolabı, duvar kâğıdı, laminant parke seçme hakkı vererek, değişik varyasyonlarda hayal ettiği dairelerine zevkle sahip olmasını amaçlıyor.

Geniş aileler için tasarlanan ‘3+1’ ve ‘4+1’ dairelerin yanı sıra 10 adet dükkânın da yer aldığı Arkadya Göksu Evleri’nde ferah ve keyifli yaşam alanları sizleri bekliyor 650 daire ve 10 dükkandan oluşan ARMONIA RESIDENCE projesini 20 ay gibi bir kısa bir sürede teslim eden ALPAKNEVA İnşaat, 320 daire ve 10 dükkândan oluşan ARKADYA GÖKSU EVLERİ’yle Eleryaman’ın en değerli bölgesi Göksu mahallesinde, Göksu Gölü’ne 300 metre mesafede yeni projelerine start verdi.

ALPAK&NEVA İnşaat kurucu ortağı Mehmet Öztürk, proje hakkında şunları söyledi: “24.500 m2’lik arsaya 34 milyon TL ödeyerek mülkiyetini satın alan ALP AK İNŞAAT ve NEVA PRESTİJ olarak, en kaliteli malzemeleri kullanarak, projenin yüksek prim yapmasını sağlıyoruz. Buradaki amacımız yatırımcıların en yüksek kârı etmelerini hedeflemektir. Ev sahipleri, bir yandan hayalindeki evi gerçeğe dönüştürerek istediği özelliklere sahip dairesini yaptıracak, bir yandan da kazandıkları yüksek primle yatırımın ve konforun keyfini çıkaracaklar. Ulaşımı rahat olacak NEVA Prestij Konutları, NEVA Panora Konutları, Armonia Residence’tan sonra, Arkadya Göksu Evleri’ni de Eryaman Göksu ve Şehit Osman Avcı mahallelerinde konumlandırma sebebimiz bölgenin Göksu Gölü, KC Göksu AVM, Gimsapark AVM ve inşasına başlanacak Nata Delta AVM’nin metroya yakınlığının yanı sıra diğer ulaşım araçlarının mevcut olması.

Ayrıca, İstanbul Yolu’na yakın olması sebebiyle hem yatırımda değerli, hem de otururken lokasyon avantajıyla tüm sosyal olanaklara erişimin kolay olduğu bir bölge olmasından dolayıdır. Yüzde 20-30 kâr Projelerimize bankaların da yoğun ilgisi ve güveni sayesinde, toprakta veya yapım aşamasındayken daire bedelinin yüzde 75’ine kredi kullandırılmakta ve tapu vermekteyiz. Bu güvence sistemiyle projelerimiz inşaat halindeyken satışlar bitmekte, inşaat halinde uygun fiyata alınmasıyla inşaat tamamlandığında müşterilerimiz yüzde 20- 30 bandında kâr etmektedir. Bu yüzden insanlar banka garantörlüğündeki projelere daha çok güvenip satın almaktadır. Yüksek faizlere rağmen konut satışlarının hız kesmemesinin sebebini, insanların artık güvenlikli ve yüksek nitelikli projelerden daire alma isteğinden kaynaklandığını söyleyebilirim. Tüm bu çalkantılı siyasi döneme rağmen konut yatırımlarının en güvenilir yatırım olduğuna inancımızdan konut arsalarına ve projelerine yatırımlarımıza aralıksız devam edeceğiz.”Milliyet Business Ankara

www.arkadyagoksu.com

Previous Çatı yalıtımında Persan farkı
Sonraki One Tower Diplomatique rüzgar tüneli testinden geçti

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara’nın en temiz havası Beytepe’de

Ankara Beytepe’de inşa edilen Allora Beytepe konut projesi temiz havası ile dikkat çekiyor. Hava kirliliği kış aylarında Başkent Ankara’da sağlığı tehdit ederken konut almak isteyenler konforlu evlerin yanı sıra havası

Ankara 0 Yorum

Ankara’nın gözde bölgesi Eskişehir yolu

Ankara konut projeleri Eskişehir yolunun çehresini değiştiriyor.

Ankara 0 Yorum

Atasayanlar 5 projesi

Atasayanlar 5 projesi projesi Ankara Ümitköy’de Atasayanlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent’ten yılbaşına kadar sıfır faiz 120 ay vade imkanı

Mebuskent’ten yılbaşına kadar ev alanlara sıfır faizle 120 ay vade imkânı sağlanacak. 2+1 konutlar aylık 1.000 TL, 3+1’ler 1.750 TL, 4+1 daireler 2.000 TL’lik sabit taksitlerle alınabilecek.

Ankara 0 Yorum

Urankent Ankara’da komşuluk ruhunu koruyor

Kentlerin büyümesi, iş telaşının günlük ilişkilere daha fazla etki etmesi gibi etkenler nedeniyle unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkileri, ‘semt’ kavramını koruyan yeni nesil konut projeleriyle yeniden öne çıkmaya başladı.

Ofis

Kule Evo yeni nesil mağaza konseptini öne çıkarıyor

Bin kişi başına düşen AVM metrekaresi bakımından ilk sırada yer alan Ankara’da 38 AVM hizmet verirken, yatırımcılar alışveriş kültürünü yenileyerek rakiplerinden bir adım öne çıkmak için çalışıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.