Aris Grand Tower satışa sunuldu

Aris Grand Tower satışa sunuldu

Esenyurt’taki yeni konut projesi Aris Grand Tower satışa sunuldu
Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi, Aris Park projesinin ardından Esenyurt’taki yeni projesini hayata geçirdi. Aris Grand Tower adıyla hayata geçirilen 43 katlı projede 310 konut ve 18 ticari ünite yer alıyor. Projede lansman dönemine özel olarak fiyatlar 229 bin TL’den başlıyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Aris Grand Tower Genel Koordinatörü Kemal Kaymakçı, 6 bin 500 metrekare alan üzerinde 44 bin metrekare inşaat alanına sahip projenin 110 milyon liralık yatırımla hayata geçtiğini söyleyerek, projede metrekare satış fiyatlarının lansmana özel 3 bin 200 ile 4 bin TL aralığında olduğunu kaydetti.

İlk projeleri olan Ariş Park projelerinde alıcılara yüzde 100 kazandırdıklarını söyleyen Kaymakçı, “Bu projede de aynı primi öngörüyoruz. Şu anda 229 bin TL’ye satılan 1+1 bir dairenin iki yıl içinde 400 bin TL’ler, 345 bin liraya satılan 2+1 dairenin 550 bin TL’lere, 505 bin liradan başlayan 3+1’lerin ise 595 bine gelmesini bekliyoruz” dedi. İstanbul’da fiyatların artmaya devam edeceğini aktaran Kaymakçı, “Fiyatlarımız hala çok ucuz.

İran’ın gelişmekte olan bölgelerinde bile fiyatlar 4-5 bin dolarla seviyesinde. 3. Havalimanı ve Finans Merkeziyle İstanbul’da gayrimenkul yatırımlarının daha fazla pirim yapmasını sağlayacak” dedi. 1+1’lere ağırlık verildi 12 adet 3+1’in yer aldığı projede ağırlıkla 1+1’lere yer verildi. Kemal Kaymakçı, “1+1’lere talep gelmeye devam ediyor. Projenin sağlıklı işleyebilmesi içinde şirket olarak projenin yönetimini üstlenmiş olacağız” diye konuştu. Cadde üzeri ticari üniteleriyle de bölgenin ihtiyaçlarına yanıt veren bir çarşı oluşturacak Aris Grand Tower, E5 otoyoluna ve Metrobüs’e 2 dakika, TEM otoyoluna ise 5 dakika mesafede. 4 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan projede, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna alanları olacak.Dünya

www.arisgrandtower.com

Previous Kastamonu'da TOKİ başvuruları 14 Mart'ta başlıyor
Sonraki İlimtepe'de TOKİ'ye yeni konut alanı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kurtköy Paragon lansman öncesi satışa çıktı

Kurtköy Paragon konut projesi Küçükçalık İnşaat tarafında İstanbul ,Kurtköy’de konumlanıyor. İsmini bütün projelerin temelini oluşturan ‘’mükemmel’’ kelimesinden alıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Sinpaş Aydos Country’de lansmana özel indirim

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’nda konut projesi Aydos Country’de lansmana özel yüzde 10 + 5 indirim fırsatı 31 Ocak tarihine kadar uzatıldı.

İstanbul

Soyak Kuzey Bahçeşehir projesini tanıttı

Türk Gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak; 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2015 fuarına katılım göstererek, projelerini Ortadoğu’daki yatırımcıların ilgisine sundu.

İstanbul 0 Yorum

Propa Plus’dan özel kampanya

Propa, şehrin merkezi Levent’te yaşamak ya da yatırım yapmak isteyenler için çok özel bir fırsat sunuyor.

İstanbul

Brooklyn Dream teslim tarihi

Brooklyn Dream projesi teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Avrupa Yakası

Yalçınlar, Büyükçekmece’nin ikinci projesini satışa çıkarıyor

İlk projesi GölMahal’i 40 milyon dolar yatırımla Büyükçekmece’de gerçekleştiren Yalçınlar Group, ikinci projesi BatıMahal’i aynı bölgede 90 milyon dolar yatırımla hayata geçirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.