Arçelik tam yoğuşmalı kombi ile evler kışa hazır

Arçelik tam yoğuşmalı kombi ile evler kışa hazır

Çok özel seçenek ve avantajlarla tüketicilere sunulan Arçelik premix tam yoğuşmalı kombi, ısınırken tasarruf sağlıyor.

4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunan Arçelik DGK 22 EY PRMX tam yoğuşmalı kombi yüzde 108,9 verimlilik sunuyor. Arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam eden ürün kontrol paneline taşınmış olan su basınç göstergesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlayan Arçelik kombi kompakt tasarımı sayesinde oldukça az yer kaplıyor. Patentli Otomatik Sıcaklık Kontrolü özelliği sayesinde oda termostatı ile birlikte kullanıldığında istenen konfor sıcaklığına doğalgaz tasarrufu sağlayarak daha kısa sürede ulaşıyor.

3 yıl garanti süresi bulunan Arçelik kombi alanlara kombi keşif hizmeti, ürün nakliye hizmeti, kombi montaj, demontaj hizmeti ve kombi montaj seti ücretsiz olarak sunuluyor.

Ürün Fiyatı: 200 TL değiştirme indirimiyle birlikte peşin fiyatına 3 taksitli fiyatı 2.131 TL

Previous Bolefloor Parkeler kibrID MATERIAL ile Türkiye'de
Sonraki Çekmeköy-Üsküdar Metro Hattı'nın açılışı ertelendi

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Hulusi Belgü : Esnaf AVM’lere taşınmaktan çekiniyor

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hulusi Belgü, Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun uyarınca AVM’lerde esnaf ve zanaatkara yüzde 5’lik kota ayılmasının mecbjuri olduğuna işaret ederek, “Esnafa alan açıyoruz

Firma Haberleri 0 Yorum

Elysium Art Şişli Projesi

Ofton Inşaat’tan Şişli’de yeni proje OFTON İnşaat, son beş yıldır geliştirilen projelerle yerli ve yabana yatırımcıların ilgi odağı haline gelen Şişli Bomonti bölgesinde yeni bir projeye başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

DKY İnşaat Deniz Yıldızı Kartal Projesi

İSTANBUL Kartal’da deniz ve adalar manzaralı ‘Deniz Yıldızı’ projesi için de ön talep toplanmaya başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Bakyapı, Bursa’da okul inşa edecek

Bakyapı, sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor. Şimdiye kadar sağlık ocakları ve aşevlerini hayata geçiren firma, son olarak ikinci okul projesi olan Bakyapı Hacı Ali Bakgör İmam Hatip Ortaokulu’nun

Firma Haberleri 0 Yorum

Tahir Atila : 2015 İttifak Holding’in yılı olacak

JCR Eurasia Rating, İttifak Holding A.Ş. ve planlanan tahvil ihracını derecelendirerek, yatırım yapılabilir kategori içerisinde değerlendirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akiş GYO ve Akbatı AVYM’ye 15 ödül

Her yıl yaratıcı alanlarda ödüllerin dağıtıldığı uluslararası Hermes Creative Awards’tan, Akiş GYO ‘’Yaşam Akademisi’’ projesi ile 4, Akbatı AVYM ise 2015 yılı içerisinde gerçekleştirdiği çeşitli projelerle 11 ödüle layık görüldü.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.