Arap yatırımcılar Ocak’ta Bursa’da

Arap yatırımcılar Ocak’ta Bursa’da

Arap yatırımcılar 9-10-11 Ocak 2014 tarihlerinde Bursa’da olacak.

Vali Münir Karaloğlu, makamında yatırımcıları ağırlayacak.
Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası geçen yıl Dubai Emlak ve İnşaat Fuarı’na, Bursa Valiliği’nin organizasyonuyla katılım sağlamıştı. Dubai’de faaliyet gösteren  Ihab A. A. Abujalala’ya oda adına yatırımcı getirilmesi amacıyla yetki verilmişti. Abujalala yapmış olduğu görüşmeler neticesinde Yeni yıl ile birlikte ilk yatırımcılar 9-10-11 Ocak 2014 tarihlerinde Bursa’da olacak. İlk gün Vali Münir Karaloğlu, makamında yatırımcıları ağırlayacak.

Bursa Emlak Müşavirleri Odası Başkanı Ahmet Gür, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Başta Dağ yenice projesi olmak üzere genel taleplerini birlikte dinleyeceğiz.  Ve ardından Bursa Ticaret Odası  Başkanı İbrahim Burkay  ziyaret edilerek ortaklaşa neler yapabileceğimizi kendilerine aktaracağız. Ve ardından meslek odamızda geniş kapsamlı bir toplantı yaparak  taleplerini analiz ederek karşılıklılık ilkesi gereği taleplerini tüm meslektaşlarımızla karşılamaya çalışacağız.

Ve arkasındanda gelecek olan diğer yatırımcıları da ileriki zamanlarda ağırlamaya devam edeceğiz. Bizde Oda olarak Suudi Arabistan Devleti yetkili makamlarından vize göndermeleri neticesinde davet alarak en kısa zamanda görüşmelerimizi yapmak üzere Suudi Arabistan’nın Mekke şehrinde Bursa Emlak Müşavirleri Odası Başkanı olarak toplantıya katılacağız. Talepleri neticesinde Türkiye Gayrimenkul Yatırım Temsilciliği sözleşmesi imzalayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
(Kaynak:www.hurriyetemlak.com.tr)

Previous Deluxia dragos teslim ediliyor
Sonraki Ankara Yenimahalle'nin çehresi değişti

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Başkan Tanık Gezerek Sorunları Çözüyor

Gezici Başkanlık Ofisi ile mahalle mahalle vatandaşla bir araya gelen Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, görüşmelerinde aldığı talep, şikayet ve önerileri anında değerlendirerek çözüm buluyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Çankaya’da Görme Engelliler İçin Sesli Kütüphane Açıldı

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, görme engelli vatandaşlara hizmet verecek “Sesli Kütüphane”yi hizmete açtı.

Güncel Haberler 0 Yorum

İş kazalarının yüzde 34’ü yapı sektöründe meydana geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı organizasyonunda; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü,  Türkiye Belediyeler Birliği, TOBB, İNTES, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği ve 100’e yakın çelik iskele üreticisinin katılımıyla Ankara’da

Güncel Haberler 0 Yorum

Adana’da Çevre ve Su Etkinliği

Sivil toplum örgütleri temiz su, çevre ve yaşam hakkına dikkat çekmek için Taşköprü’den Seyhan nehrine temiz su döktü.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan Belediyesi’nden Mobil Uygulama

Sincan Belediyesi teknolojinin imkanlarından yararlanmaya devam ediyor. Vatandaşa daha hızlı daha güvenli hizmet sunabilmek için teknolojinin imkanlarını belediyecilik ile birleştiren Sincan Belediyesi, artık cep telefonlarınızda.

Güncel Haberler 0 Yorum

İdris Güllüce: “Yeni ÇED Yönetmeliği AB Kriterlerinden daha sıkı”

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, ÇED onayı verilen faaliyetler ve yapılan denetimler hakkında açıklamalar yaptı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.