Arap yatırımcılar Ocak’ta Bursa’da

Arap yatırımcılar Ocak’ta Bursa’da

Arap yatırımcılar 9-10-11 Ocak 2014 tarihlerinde Bursa’da olacak.

Vali Münir Karaloğlu, makamında yatırımcıları ağırlayacak.
Bursa Emlak Müşavirleri Esnaf Odası geçen yıl Dubai Emlak ve İnşaat Fuarı’na, Bursa Valiliği’nin organizasyonuyla katılım sağlamıştı. Dubai’de faaliyet gösteren  Ihab A. A. Abujalala’ya oda adına yatırımcı getirilmesi amacıyla yetki verilmişti. Abujalala yapmış olduğu görüşmeler neticesinde Yeni yıl ile birlikte ilk yatırımcılar 9-10-11 Ocak 2014 tarihlerinde Bursa’da olacak. İlk gün Vali Münir Karaloğlu, makamında yatırımcıları ağırlayacak.

Bursa Emlak Müşavirleri Odası Başkanı Ahmet Gür, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Başta Dağ yenice projesi olmak üzere genel taleplerini birlikte dinleyeceğiz.  Ve ardından Bursa Ticaret Odası  Başkanı İbrahim Burkay  ziyaret edilerek ortaklaşa neler yapabileceğimizi kendilerine aktaracağız. Ve ardından meslek odamızda geniş kapsamlı bir toplantı yaparak  taleplerini analiz ederek karşılıklılık ilkesi gereği taleplerini tüm meslektaşlarımızla karşılamaya çalışacağız.

Ve arkasındanda gelecek olan diğer yatırımcıları da ileriki zamanlarda ağırlamaya devam edeceğiz. Bizde Oda olarak Suudi Arabistan Devleti yetkili makamlarından vize göndermeleri neticesinde davet alarak en kısa zamanda görüşmelerimizi yapmak üzere Suudi Arabistan’nın Mekke şehrinde Bursa Emlak Müşavirleri Odası Başkanı olarak toplantıya katılacağız. Talepleri neticesinde Türkiye Gayrimenkul Yatırım Temsilciliği sözleşmesi imzalayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.”
(Kaynak:www.hurriyetemlak.com.tr)

Previous Deluxia dragos teslim ediliyor
Sonraki Ankara Yenimahalle'nin çehresi değişti

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

İrfan Kaya: Su Depolarının Temizliği İhmale Gelmez

Ankara Su ve Kanal İşletmesi (ASKİ) Genel Müdürü İrfan Kaya,  Başkentlileri uyararak, su depolarından kullanılan suların sağlıklı olması için rutin bakım ve temizlik işlemlerinin mutlaka yaptırılması gerektiğini bildirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Dünyada Ses Getiren 10 Yeni Bina Perez Sanat Müzesi/ Miami

Bu denize sıfır sanat müzesi, Miami’nin dünyaca ilgi çeken sanat etkinlikleri ve sanat fuarında önemli bir yer edinmeye başladı bile.

Güncel Haberler

Türk Arap Zirvesine Körfez ülkelerinden 500 kişi katıldı

Körfez sermayesinden özellikle Kuveyt, Katar, Dubai, Yemen, Mısır gibi ülkelerin Türkiye gayimenkul pazarına olan ilgisini değerlendirmek, yatırım fırsatlarını tanıtmak ve yeni işbirlikleri yaratmak adına 25-26 Nisan günü İstanbul’ da düzenlenen

Güncel Haberler 0 Yorum

Çukurova Bölgesel Havalimanı yeniden görücüye çıkıyor

Geçen yıl temeli atılan ancak yüklenici firma Koçoğlu’nun iflas erteleme talep etmesiyle yatırımı durdurulan Uluslararası Çukurova Havalimanı için 15 Ocak’ta yapılması planlanan ihale 29 Ocak’a ertelendi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Tapu sorunu olan konuta 3 yıl daha af

Tapusuz evi olan vatandaşa mülkiyet hakkı tanıyan ve 31 Mayıs’ta yürürlükten kaldırılması planlanan af kanununda süre 3 yıl daha uzatıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Seydikemer’de dar gelirli vatandaşlara tip konut projeleri

Muğla’nın Seydikemer İlçesi’nde belediye tarafından ücretsiz verilen tip konut projelerinden 25 kişi yararlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.