Antalya’nın gözde  otelleri ISVEA’yı tercih etti

Antalya’nın gözde otelleri ISVEA’yı tercih etti

Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde İtalya’nın lider markası ISVEA; başarılı projelerde yer alarak büyümesini sürdürüyor. Akdeniz’in turizm gözdesi Antalya’da 3 farklı proje gerçekleştiren ISVEA, tasarımlarıyla prestijli yapıların banyolarını dekore ediyor.

Ödüllü tasarımları ile dikkat çeken ISVEA, Antalya’daki Port River Otel, C-Lounge Hotel ve Studio Lego projelerinde, Soluzione ve Sistema serileriyle banyoları birbirinden şık yaşam alanlarına dönüştürdü.

342 odası ve farklı tasarımı ile Manavgat Sorgun mevkiinde hayata geçen Port River Otel, banyolarını, sıra dışı tasarımlara imza atan İtalyan markası ISVEA’nın Soluzione ve Sistema vitrifiyeleri ile dekore etti.

ISVEA tarafından tüm banyoları dekore edilen 164 oda kapasiteli C-Lounge Hotel’de ise Soluzione serisi kullanıldı. Modern çizgiler ile konforu bir arada yaşamak isteyenlerin beğenisine sunulan Soluzione serisi, mükemmel tasarım anlayışının yanı sıra banyolara sade ve şık bir hava katıyor.

394 konuttan oluşan Studio Lego projesinde ise ISVEA’nın Soluzione vitrifiyeleri tercih edildi.

Previous VİKO, “Yeşil Ofis” uygulamasına geçti
Sonraki Cumhurbaşkanı Erdoğan : İnşaat sektörünü tahrik etmemiz lazım

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş GYO projelerine 5 saygın ödül

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, dünyanın önde gelen gayrimenkul ve inşaat sektörlerinin değerlendirildiği European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) 5 ödüle layık görülerek büyük bir başarıya imza attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ali Ağaoğlu eğitim alanına giriyor

35 yıldır inşaat sektöründe birçok başarıya imza atan Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, eğitime de el attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

BESA Grup Cityscape’e katıldı

Şubat ayında yabancıya konut satışının bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 15,8 arttığını anımsatan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Yabancıların Türkiye’ye ilgisi çok büyük.

Firma Haberleri

Demir Romance’ın ticari alan satışları devam ediyor

Beylikdüzü’nün yükselen markası Demir Romance’da Ağustos ayında yaşam başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Keten Haliç Teslim Tarihi

Haliç manzaralı projede ev satışı devam ediyor. Keten İnşaat taralından Haliç’in en güzel yerinde hayata geçirilen Keten Haliç projesinde kalan son 30 konutun satışı devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yabancı yatırımcılar gayrimenkulde Ankara ile flörtte

Dünyada devam eden ekonomik ve politik olumsuzluklar nedeniyle dört bir yanı ateş çemberi olan Türkiye, sakin liman olma özelliğiyle gerek komşularının, gerek Ortadoğu ülkelerinin dikkatini çekmeye devam ederken, özellikle gayrimenkul

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.