Antalya’nın gözde  otelleri ISVEA’yı tercih etti

Antalya’nın gözde otelleri ISVEA’yı tercih etti

Vitrifiye seramik, banyo ürünlerinde İtalya’nın lider markası ISVEA; başarılı projelerde yer alarak büyümesini sürdürüyor. Akdeniz’in turizm gözdesi Antalya’da 3 farklı proje gerçekleştiren ISVEA, tasarımlarıyla prestijli yapıların banyolarını dekore ediyor.

Ödüllü tasarımları ile dikkat çeken ISVEA, Antalya’daki Port River Otel, C-Lounge Hotel ve Studio Lego projelerinde, Soluzione ve Sistema serileriyle banyoları birbirinden şık yaşam alanlarına dönüştürdü.

342 odası ve farklı tasarımı ile Manavgat Sorgun mevkiinde hayata geçen Port River Otel, banyolarını, sıra dışı tasarımlara imza atan İtalyan markası ISVEA’nın Soluzione ve Sistema vitrifiyeleri ile dekore etti.

ISVEA tarafından tüm banyoları dekore edilen 164 oda kapasiteli C-Lounge Hotel’de ise Soluzione serisi kullanıldı. Modern çizgiler ile konforu bir arada yaşamak isteyenlerin beğenisine sunulan Soluzione serisi, mükemmel tasarım anlayışının yanı sıra banyolara sade ve şık bir hava katıyor.

394 konuttan oluşan Studio Lego projesinde ise ISVEA’nın Soluzione vitrifiyeleri tercih edildi.

Previous VİKO, “Yeşil Ofis” uygulamasına geçti
Sonraki Cumhurbaşkanı Erdoğan : İnşaat sektörünü tahrik etmemiz lazım

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Isı Yalıtımında Yeni Dönem

Binalarda Enerji Verimliliği, Dönüşüm Programı Eylem Planında öncelikli başlıkların arasında XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Başkanı Emrullah Eruslu, Hükümetin dün açıkladığı 10. Kalkınma Planı-Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planı’nda Enerji Verimliliği

Firma Haberleri

UCUZ YAZLIK HAYALİNİZ KABUSA DÖNMESİN

Geniş ailelerin yazlık kiralayarak tatillerini ucuza getirme düşünceleri dolandırıcılara yeni iş kapısı açıyor.

Firma Haberleri

İder Mobilya çocuklar için yeni koleksiyon hazırladı

Miniklerin renkli dünyasına hızlı bir giriş yapan İder Mobilya, yepyeni çocuk odası takımları ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ege Suits Örnek Daireleri Tanıtıldı

Ege Suits’te 7 yıldızlı konfor “SINIRLI sayı, sınırsız konfor’ sloganıyla inşa edilen Ege Suits’in örnek daireleri Kavuklar Gayrimenkul Grup Başkanı Metehan Kavuk tarafından tanıtıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk otomobili VOLKICAR artık İtalya’da

Üretimine 2011 senesinde başlanan ve bu güne kadar 107 adet üretilen Türk otomobili VOLKICAR artık İtalya’da.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ege Koop Dünya Evi AVM Kiralık

Ege-Koop’un 2011 yılında 20 milyon liralık yatırımla kurduğu ancak yeterli talep olmadığı için geçtiğimiz yıl kapanan EgeKoop Alışveriş Merkezi, kiracı arıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.