ANKOMAK 1-5 Haziran tarihlerinde kapılarını açıyor

ANKOMAK 1-5 Haziran tarihlerinde kapılarını açıyor

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birisi olan inşaat sektörüne büyük katkı sağlayan, sektörünün en eski ve köklü fuarlarından Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK; 2016 yılında 21.kez kapılarını açıyor.

Bu yıl 80 ülkeden 350 katılımcı firmayı 25.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturmayı hedefleyen ANKOMAK 2016; sektöründe lider isimleri ağırlamaya hazırlanırken, fuar ziyaretçileri de sektörle ilgili verimli bilgiler ve son yenilikler ile buluşmaya hazırlanıyor.

1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi – CNR Expo’da gerçekleşecek olan Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK 2016’da; inşaat sektörünün yanı sıra madencilik, doğaltaş ve tünelcilik sektörleriyle ilgili ürün, hizmet ve teknolojiler de sergilenecek. Sektör temsilcilerine yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen “Yurtdışı Alım Heyetleri Programı” T.C. Ekonomi Bakanlığı ve OAİB’nin desteğiyle bu yıl 35 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Previous Tasarım Pazarı Next Level’da açılıyor!
Sonraki Konya Şehir Hastanesi için finansman tamam

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Ekrem İmamoğlu : Kentsel dönüşümde anlık çözümler olmaz

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kentsel dönüşüme anlık çözümler yapmak ileride geri dönülemez sorunlara yol açabilir” dedi

Etkinlikler 0 Yorum

Çimsa ‘Usta Etkinliği’ Kayseri’de düzenlendi

Çimento ve yapı malzemeleri sektöründe 40 yılı aşkın süredir fark yaratan çalışmalara imza atan Çimsa, hazır beton kullanıcılarına yönelik Kayseri’de ‘Usta Etkinliği’ düzenledi.

Etkinlikler 0 Yorum

Kentsel dönüşümde enerji verimliliği çalıştayı

Maltepe Belediyesi, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde “Kentsel Dönüşüm Projelerinde Bina Enerji \ferimliliği ve Finansman Modelleri” konulu bir çalıştay düzenlendi.

Etkinlikler 0 Yorum

Çanakkale Belediyesi’nden Proje Yarışması

Çanakkale Belediyesi Sosyal Konutlar Mevkii Kentsel Yenileme Ulusal Mimari Proje Yarışması çalışmaları kapsamında yarışma ekibi ikinci toplantı için bir araya geldi.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkul Sektörü Çalıştayı 16 Ocak’ta başlıyor

Gayrimenkul sektörünün vizyonu bu çalıştayda konuşulacak

Etkinlikler

Konya’da fuar heyecanı tekrar başlıyor

Konya İnşaat Fuarı Konya Kent 2015, Konya Dekor 2015, Konya İdeal Ev Fuarı KTO-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezinde bugün başlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.