ANKOMAK 1-5 Haziran tarihlerinde kapılarını açıyor

ANKOMAK 1-5 Haziran tarihlerinde kapılarını açıyor

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden birisi olan inşaat sektörüne büyük katkı sağlayan, sektörünün en eski ve köklü fuarlarından Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK; 2016 yılında 21.kez kapılarını açıyor.

Bu yıl 80 ülkeden 350 katılımcı firmayı 25.000 profesyonel ziyaretçi ile buluşturmayı hedefleyen ANKOMAK 2016; sektöründe lider isimleri ağırlamaya hazırlanırken, fuar ziyaretçileri de sektörle ilgili verimli bilgiler ve son yenilikler ile buluşmaya hazırlanıyor.

1-5 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi – CNR Expo’da gerçekleşecek olan Uluslararası İş Makinaları, Yapı Elemanları ve İnşaat Teknolojileri Fuarı – ANKOMAK 2016’da; inşaat sektörünün yanı sıra madencilik, doğaltaş ve tünelcilik sektörleriyle ilgili ürün, hizmet ve teknolojiler de sergilenecek. Sektör temsilcilerine yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen “Yurtdışı Alım Heyetleri Programı” T.C. Ekonomi Bakanlığı ve OAİB’nin desteğiyle bu yıl 35 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Previous Tasarım Pazarı Next Level’da açılıyor!
Sonraki Konya Şehir Hastanesi için finansman tamam

Diğer Yazılar

Etkinlikler

DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından düzenlenen DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması, 4 Mayıs’a kadar üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Fuar İzmir açıldı

İzmir’in son yıllardaki en büyük yatırımı Fuar İzmir, bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılacağı törenle açılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Ankara’da İklim Değişikliği Paneli düzenlenecek

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye tarafından 20 Ocak 2015 tarihinde Ankara’da “İklim Değişikliği Paneli” düzenlenecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Sign of the City Awards başvuruları tamamlandı

Sign of the City Awards Başvurularına Gayrimenkul Sektöründen Büyük İlgi

Etkinlikler 0 Yorum

Kentsel Dönüşümün Sosyal Boyutu İncelendi

“Kentsel Dönüşümün Sosyal Boyutu” konulu sempozyum,Çevre ve Şehircilik Bakanı idris Güllüce ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

Yale Kilit,Ankara’da iç mimarlarla buluşuyor

Yale Kilit, Türk Alman Bilim Yılı kapsamında Hacettepe Üniversitesince 15-16 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “1. ULUSLARARASI İÇ MİMARLIK EĞİTİMİ SEMPOZYUMU”nun destekçileri arasında yer aldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.