Queen Park  projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Queen Park projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Ankara’da hayata geçirilen Queen Park Konut Projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Kent merkezinden uzaklaşmadan lüks ve konforlu yaşam isteyenlerin adresi Urankent’te hayata geçirilen Queen Park Konut Projesi, yerleşmiş ‘denize sıfır’ algısını, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla ‘parka sıfır’ olarak değiştiriyor.Başkent Ankara’da konforlu ve lüks yaşamı kent merkezine yakın konuma getiren Uransan AŞ’nin yeni konut projesi Queen Park’ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Firmanın kendi isimleriyle anılan Urankent semtindeki 6’ncı projesi Queen Park, kaliteli kurgusunun yanı sıra, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla da konut sahiplerine ‘parka sıfır’ proje sunuyor.

Ülke genelinde başarılı projelere imza atan Uran Holding bünyesindeki Uransan AŞ, bölgede Urankent 1. Etap, Prestij, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus konutlarının ardından şimdi de bölgenin ‘en iyi’ projesi Queen Park’a imza atıyor.

Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Queen Park’ın Başkent’in en seçkin projelerinden biri olacağının altını çizerek, “Queen Park, üzerinde uzun süre titiz çalışmalar yapılarak projelendirildi. Her detayı düşündüğümüz Queen Park, saray konforunda yaşamın kapılarını açacak. Proje, hemen önünde yer alan 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla da bütünleşti. Tatil yörelerinde nasıl ‘denize sıfır’ algısı değerliyse, Queen Park’la da Ankara ‘parka sıfır’ projeyle tanışacak” dedi.

Çelik, konut sahiplerinin park içinde açık havada sosyalleşme olanağı bulacağını kaydederek, şunları söyledi:

“Park, konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi ‘taçlandıracak’ Queen Park’ta yaşayanların kapılarından çıkar çıkmaz ulaşabilecekleri bir konumda. Konut sahipleri evlerinden fazla uzaklaşmadan temiz havada spor yapma olanağı bulurken, çocuklar da güvenle oyun oynayabilecekler. Toplam 213 konuttan oluşacak Queen Park’ta ayrıca 1+1 dairelerde bile depoya yer verdik. Her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler, sauna, fitness salonu, Türk hamamı ve kamelyaların yanı sıra yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu, basketbol ve tenis sahaları ve çocuklara özel oyun parkları gibi detaylar da bulunuyor.”

-Geleneksel Ramazan eğlenceleri Urankent’te

Ramazan boyunca düzenlediği etkinliklerle sakinlerine nostalji yaşatan Urankent, bu kez de misafirlerine geleneksel “Osmanlı Macunu” ikram etti.

Urankent Satış Ofisi’nde düzenlenen iftarda bir araya gelen sakinler, tatlı olarak ikram edilen macunla eski Ramazanları hatırladı.

İftara katılanlar, “Urankent Ramazan Hatırası” fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Previous Gayrimenkul Sektöründe Çok Kazanmanın Yolları
Sonraki UCUZ YAZLIK HAYALİNİZ KABUSA DÖNMESİN

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara Parktepe evleri

Ankara’nın yeni yerleşim merkezi Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, konut sahiplerine ferah mekan ve manzara sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara Batıkent Karacakaya bölgesi yatırımcının dikkatini çekiyor

Başkent Ankara’da kentin batıya doğru büyümesi yeni merkezlerin öne çıkmasını sağlarken, Batıkent Karacakaya bölgesi gelişime açık, doğayla iç içe lokasyonu ile konut alıcısı ve yatırımcının dikkatini çekiyor.

Ankara 0 Yorum

Konut fiyat ortalamasında Ankara en düşük ikinci Başkent

Avrupa başkentlerinde fiyatlar yüksek seyrederken ülkemizde durum farklı seyrediyor.

Ankara 0 Yorum

Crystal Towers projesi

Crystal Towers konut projesi Ankara Yaşamkent’te Kurtoğlu Grup tarafından inşa edildi.

Ankara 0 Yorum

Konutta faiz düştü, Ankaralılar konuta koştu

Konut kredisinde yaşanan düşüşün ardından, vatandaşlar kredi çekmek için bankalara koştu.

Ankara 0 Yorum

Kur artışı yeni başlayacak konut projelerine yansıyabilir

Yılbaşından bu yana yüzde 30 değer kazanan dolar, maliyetinin yüzde 80’i dövize endeksli inşaat sektöründe zam çanlarının çalmasına neden oldu.