Queen Park  projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Queen Park projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Ankara’da hayata geçirilen Queen Park Konut Projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Kent merkezinden uzaklaşmadan lüks ve konforlu yaşam isteyenlerin adresi Urankent’te hayata geçirilen Queen Park Konut Projesi, yerleşmiş ‘denize sıfır’ algısını, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla ‘parka sıfır’ olarak değiştiriyor.Başkent Ankara’da konforlu ve lüks yaşamı kent merkezine yakın konuma getiren Uransan AŞ’nin yeni konut projesi Queen Park’ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Firmanın kendi isimleriyle anılan Urankent semtindeki 6’ncı projesi Queen Park, kaliteli kurgusunun yanı sıra, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla da konut sahiplerine ‘parka sıfır’ proje sunuyor.

Ülke genelinde başarılı projelere imza atan Uran Holding bünyesindeki Uransan AŞ, bölgede Urankent 1. Etap, Prestij, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus konutlarının ardından şimdi de bölgenin ‘en iyi’ projesi Queen Park’a imza atıyor.

Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Queen Park’ın Başkent’in en seçkin projelerinden biri olacağının altını çizerek, “Queen Park, üzerinde uzun süre titiz çalışmalar yapılarak projelendirildi. Her detayı düşündüğümüz Queen Park, saray konforunda yaşamın kapılarını açacak. Proje, hemen önünde yer alan 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla da bütünleşti. Tatil yörelerinde nasıl ‘denize sıfır’ algısı değerliyse, Queen Park’la da Ankara ‘parka sıfır’ projeyle tanışacak” dedi.

Çelik, konut sahiplerinin park içinde açık havada sosyalleşme olanağı bulacağını kaydederek, şunları söyledi:

“Park, konforlu yaşamda yeni bir dönemi başlatarak bölgeyi ‘taçlandıracak’ Queen Park’ta yaşayanların kapılarından çıkar çıkmaz ulaşabilecekleri bir konumda. Konut sahipleri evlerinden fazla uzaklaşmadan temiz havada spor yapma olanağı bulurken, çocuklar da güvenle oyun oynayabilecekler. Toplam 213 konuttan oluşacak Queen Park’ta ayrıca 1+1 dairelerde bile depoya yer verdik. Her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler, sauna, fitness salonu, Türk hamamı ve kamelyaların yanı sıra yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu, basketbol ve tenis sahaları ve çocuklara özel oyun parkları gibi detaylar da bulunuyor.”

-Geleneksel Ramazan eğlenceleri Urankent’te

Ramazan boyunca düzenlediği etkinliklerle sakinlerine nostalji yaşatan Urankent, bu kez de misafirlerine geleneksel “Osmanlı Macunu” ikram etti.

Urankent Satış Ofisi’nde düzenlenen iftarda bir araya gelen sakinler, tatlı olarak ikram edilen macunla eski Ramazanları hatırladı.

İftara katılanlar, “Urankent Ramazan Hatırası” fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Previous Gayrimenkul Sektöründe Çok Kazanmanın Yolları
Sonraki UCUZ YAZLIK HAYALİNİZ KABUSA DÖNMESİN

Diğer Yazılar

Ankara

Ankara Yenimahalle SSK Blokları’nda kentsel dönüşüm başlıyor

Yenimahalle Belediyesi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenilenecek olan 25 Mart Mahallesi SSK Blokları’nda yaşayan vatandaşların, mağdur olmaması için elini taşın altına koydu.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent Ankara’da cazip lokasyon sunuyor

Konut  alırken lokasyon seçiminde “ulaşım kolaylığı” temel kriter oldu. Artık yeni ev alacaklar trafik sorununu göz önüne alarak ulaşım olanaklarına göre tercih yapıyor.

Ankara

Şahika Grup’tan 100 yıl dayanıklılığını koruyacak konut projesi

Ankara’da  konut projelerine imza atan LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ işbirliğiyle kurulan Şahika Grup Yapı, bir asır dayanıklılığını koruyacak bir yatırıma imza atıyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara Parktepe evleri

Ankara’nın yeni yerleşim merkezi Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, konut sahiplerine ferah mekan ve manzara sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe ile hayal ettikleriniz gerçeğe dönüşüyor

Anahtar teslim için gün sayan Benevre Beytepe projesi, sunduğu sosyal donatı alanları ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara’nın Yüzde 30’u Satıldı

TÜRKERLER İnşaat’ın Kasım 2013’te inşaatına başladığı Mahall Ankara’nın yüzde 30’u satıldı.