Ankara Securitex Eurasia fuarı 2015

Ankara Securitex Eurasia fuarı 2015

Günümüzde suç oranlarındaki artış, güvenlik tehdidi algısındaki değişimler ve yaşanan zafiyetler nedeniyle “Güvenlik” bir ihtiyaç haline geldi.

Elektronik güvenlikte teknolojiye olan eğilim ve farkındalığın artması da ihtiyaç oranında pazarın büyümesini sağlıyor.  Tüm bu faktörler doğrultusunda son yıllarda yaşanan olaylar ile birlikte önemi daha da artan iş sağlığı ve güvenliğine dair tüm sektör bileşenleri Ankara’da ilk kez Securitex Eurasia’da CYF Fuarcılık organizasyonu ile bir araya gelecek. 29 Ocak’ta ATO Congresium’da kapılarını açacak olan fuarda güvenlik sektöründeki tüm firmalar aynı zamanda tüm kamu birimleri ile OSB’ler, fabrikalar, oteller, hastaneler, üniversiteler vb. hizmet alıcılarını aynı çatı altında toplayacak…

Ülkemizin halen iş kazlarında Dünya’da 3. Sırada olması, son dönemde yaşanan iş kazalarındaki artış, yasal düzenlemeler ile iş sağlığı ve güvenliği konusundaki zorunluluklar gibi sebeplerle değişen pazar koşulları SECURITEX EURASIA Fuarı’nı daha da önemli bir hale getiriyor.
Sahip olduğu hem kamu hem de özel sektör yatırımları, barındırdığı ulusal ve uluslar asası inşaat şirketleri ve projelerin yoğunluğu nedenleriyle Ankara, güvenlik sektörü için Anadolu’nun en büyük pazarı konumunda. Ayrıca son yıllardaki büyük sanayi hamlesi ile bir sanayi kenti kimliğine bürünen Ankara’da, sanayileşmeye paralel artan nüfus yoğunluğu beraberinde birçok inşaat projesini de getiriyor.

Ankara’nın güvenlik sektöründe ülkemizin en büyük pazarlarından olduğunu vurgulayan Securitex Eurasia Proje Koordinatörü Ercan Candemir ; “Anadolu’nun tam ortasında olmasından dolayı, her bölgeden profesyonel ziyaretçiyi kolaylıkla ağırlayacak konumda yer alan Ankara, başkent olması nedeni ile en büyük alıcı olan devlet kurumlarına ulaşma ve tanıtım yapabilmenin en kolay yolu. Hızla gelişen sanayileşme ve artan inşaat projeleriyle Ankara, Türkiye’nin gayrisafi millî hâsılasının %9’una sahip en büyük 2. kenti.

Bu sebeplerle de güvenlik sektöründeki bir fuara ev sahipliği yapacak en uygun şehirlerden biri durumundadır. SecuriTex Eurasia etkin tanıtım faaliyetleriyle Türkiye’nin birçok bölgesinden profesyonel ziyaretçileri ağırlayacak.

Yine fuar kapsamında Türkiye’de alanında uzman OHSAS 18001 Denetçisi Merve Bozdemir, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Nesimioğlu, İş Hukuku Uzmanı Süleyman ilhan, SGK Uzmanı Hadi Eyce, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ali Özuludağ, Avukat Deniz Vural, Yangın Eğitmeni Veyis Şimşek özel oturumlar kapsamında seminerler verecek ve birebir tatbikatlar gerçekleştirilecek ve simülasyonlar düzenlenecek” dedi.

Previous Westside İstanbul’un cadde dükkanları satışa çıktı
Sonraki E-ÇED Uygulamasına birincilik ödülü

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Suudi Prens’i ve Bakanlar Emlak 2014 Fuarı’nı Açıyor

Sine ve İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı, 11 Eylül günü (yarın) başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Yapı Bazaar tanıtım yemeği sektör paydaşlarını buluşturdu

Ankara’nın parlayan yıldızı Etimesgut’ta 26-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Yapı Bazaar Yapı Malzemeleri, İnşaat, Dekorasyon ve Emlak Günleri’nin, tanıtım yemeği yoğun katılımla Ankara Çiçek Lokantası’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

Adana’da kentsel dönüşüm paneli düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şubesi, ‘Kentsel Dönüşüm Sürecinde Riskli Yapı Tespiti ve Sorunları’ konulu panel düzenledi.

Etkinlikler 0 Yorum

5.Gayrimenkulde Liderler Zirvesi

“5. GAYRİMENKULDE LİDERLER ZİRVESİ” ÇOK ÖNEMLİ KONUŞMACILARIN KATILIMIYLA 28 NİSAN DA MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ -İSTANBUL’DA YAPILACAK.

Etkinlikler 0 Yorum

AVM yatırımları konferansı 5 Mart 2015’te gerçekleştirilecek

50 milyar dolarlık yatırım değerine sahip AVM sektörünün temsilcisi AYD’nin (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) gelenekselleşen AVM Yatırımları Konferansı 5 Mart 2015’te Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleştirilecek. 

Etkinlikler 0 Yorum

BASF Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 6 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.