Ankara Securitex Eurasia fuarı 2015

Ankara Securitex Eurasia fuarı 2015

Günümüzde suç oranlarındaki artış, güvenlik tehdidi algısındaki değişimler ve yaşanan zafiyetler nedeniyle “Güvenlik” bir ihtiyaç haline geldi.

Elektronik güvenlikte teknolojiye olan eğilim ve farkındalığın artması da ihtiyaç oranında pazarın büyümesini sağlıyor.  Tüm bu faktörler doğrultusunda son yıllarda yaşanan olaylar ile birlikte önemi daha da artan iş sağlığı ve güvenliğine dair tüm sektör bileşenleri Ankara’da ilk kez Securitex Eurasia’da CYF Fuarcılık organizasyonu ile bir araya gelecek. 29 Ocak’ta ATO Congresium’da kapılarını açacak olan fuarda güvenlik sektöründeki tüm firmalar aynı zamanda tüm kamu birimleri ile OSB’ler, fabrikalar, oteller, hastaneler, üniversiteler vb. hizmet alıcılarını aynı çatı altında toplayacak…

Ülkemizin halen iş kazlarında Dünya’da 3. Sırada olması, son dönemde yaşanan iş kazalarındaki artış, yasal düzenlemeler ile iş sağlığı ve güvenliği konusundaki zorunluluklar gibi sebeplerle değişen pazar koşulları SECURITEX EURASIA Fuarı’nı daha da önemli bir hale getiriyor.
Sahip olduğu hem kamu hem de özel sektör yatırımları, barındırdığı ulusal ve uluslar asası inşaat şirketleri ve projelerin yoğunluğu nedenleriyle Ankara, güvenlik sektörü için Anadolu’nun en büyük pazarı konumunda. Ayrıca son yıllardaki büyük sanayi hamlesi ile bir sanayi kenti kimliğine bürünen Ankara’da, sanayileşmeye paralel artan nüfus yoğunluğu beraberinde birçok inşaat projesini de getiriyor.

Ankara’nın güvenlik sektöründe ülkemizin en büyük pazarlarından olduğunu vurgulayan Securitex Eurasia Proje Koordinatörü Ercan Candemir ; “Anadolu’nun tam ortasında olmasından dolayı, her bölgeden profesyonel ziyaretçiyi kolaylıkla ağırlayacak konumda yer alan Ankara, başkent olması nedeni ile en büyük alıcı olan devlet kurumlarına ulaşma ve tanıtım yapabilmenin en kolay yolu. Hızla gelişen sanayileşme ve artan inşaat projeleriyle Ankara, Türkiye’nin gayrisafi millî hâsılasının %9’una sahip en büyük 2. kenti.

Bu sebeplerle de güvenlik sektöründeki bir fuara ev sahipliği yapacak en uygun şehirlerden biri durumundadır. SecuriTex Eurasia etkin tanıtım faaliyetleriyle Türkiye’nin birçok bölgesinden profesyonel ziyaretçileri ağırlayacak.

Yine fuar kapsamında Türkiye’de alanında uzman OHSAS 18001 Denetçisi Merve Bozdemir, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet Nesimioğlu, İş Hukuku Uzmanı Süleyman ilhan, SGK Uzmanı Hadi Eyce, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ali Özuludağ, Avukat Deniz Vural, Yangın Eğitmeni Veyis Şimşek özel oturumlar kapsamında seminerler verecek ve birebir tatbikatlar gerçekleştirilecek ve simülasyonlar düzenlenecek” dedi.

Previous Westside İstanbul’un cadde dükkanları satışa çıktı
Sonraki E-ÇED Uygulamasına birincilik ödülü

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yaptı.

Etkinlikler 0 Yorum

GYODER Kentsel Strateji Çalıştayı

Kentsel Strateji Çalıştayı, kentlerimizin gelişimini yönlendiren kentsel akımlar

Etkinlikler 0 Yorum

Beton Fuarı 2015

Türkiye Hazır Beton Birliği, sektörün en önemli buluşması olan Beton Fuarı’nın yedincisini hayata geçiriyor.

Etkinlikler 0 Yorum

İSMOB’ta hedef 750 milyon dolarlık ihracat

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’nin 12 – 17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP’ta 12. kez düzenleyeceği ‘İstanbul Mobilya Fuarı’ İSMOB 2016, 250’den fazla yerli ve yabancı katılımcıyla 100 binin üzerinde

Etkinlikler

Azeriler Türkiye’deki konut projeleriyle yakından ilgileniyor

Gayrimenkul sektöründeki yerli ve yabancı yatırımcılar, 17-19 Aralık 2015 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek olan Azerbaijan İnternational Real Estate & lnvestmentExhibition (RECEXPO) Fuarı’na kilitlendi.

Etkinlikler 0 Yorum

Yeşil Binalar Zirvesi 2016

Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) tarafından her yıl düzenlenen “Yeşil Binalar Zirvesi”, bu sene “ÇEDBİK Kongre 2016” adı altında düzenlenecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.