Ankara Parktepe Evleri  ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara Parktepe Evleri ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara’nın gözde yeni yerleşim merkezlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, Anneler Günü’nde çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ ortaklığıyla kurulan Şahika Grup Yapı tarafından inşa edilen Parktepe Evleri, hayallere ulaşmanın önünü açıyor.
Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altuntaş, Beytepe’nin zirvesinde inşa edilen Parktepe Evleri’nin konutta hayal edilenlere ulaştırdığını ifade ederek, “Geniş ve konforlu konutlara imza attığımız Parktepe Evleri’nde özellikle kadınların hayallerindeki evleri hayata geçiriyoruz. Her hayali gerçekleştirmek için de ‘Annemle Hayalim’ kampanyasına imza atmaya karar verdik. Annelerimizin hakkını bu şekilde biraz olsun ödemek istedik” dedi.

“Annemle hayalim” kampanyasında çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeyi planladıklarını kaydeden Altuntaş, şunları söyledi:
“Annesiyle gerçekleştirmek istediği hayalini Twitter üzerinden ‘#annemlehayalim’ hashtagi ve www.parktepe.com.tr adresinde yer alan ‘hayal formu’ ile paylaşanlar hayalini gerçekleştirme şansı yakalayacak. Hayaller için herhangi bir yaş grubu belirlemedik. İlkokul öğrencisi de 50 yaşındaki biri de annesiyle ilgili hayalini paylaşabilecek. Finali ise Anneler Günü’nde yapmayı planlıyoruz. Kampanyada hayalleri asla sınırlamıyoruz, istediğiniz hayali kurabilirsiniz. Annesine hayalini hediye etmek isteyen herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Previous 4. Uluslararası yeşil çatı kongresi
Sonraki Av. Yalın Yalgı Ev Sahibi ve Kiracıların Haklarını Anlattı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Formül Group Büyümesini Sürdürüyor

Yaklaşık 22 yıldır plastik boru ve bağlantı parçaları sektöründe hizmet gösteren Formül Group, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sultan Tower Çorum’da Bir İlk

İnşaat Mühendisleri Odası İl temsilcisi Turan Damar, Çakırsoy İnşaat ve Taşlar İnşaat konsorsiyumunca yaptırılan 16 katlı, 52 daireden oluşan Sultan Tower konutlarının Çorum’da bir ilk olduğunu söyledi.

Firma Haberleri

Albassam Grup Türkiye’de gayrimenkule 1 milyar dolar yatırm yapacak

Suudi Arabistan merkezli Albassam Grup Türkiye’de gayrimenkule 1 milyar dolar yatırma kararı aldı. Bu hamle, metrekaresi ortalama 5 bin TL’den yaklaşık 500 bin metrekare alım anlamına geliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Teknik Yapı Metropark Kampanya Fiyatları

Toplam 1.412 rezidans daireden oluşan TeknikYapı Metropark projesindeki son 140 adet homeofis rezidans bloğu geçtiğimiz ay satısa sunuldu.

Firma Haberleri

Şirketler 22 Milyar Liralık gayrimenkul aldı

Doğrudan gayrimenkul yatırımı yapmayan şirketler dolaylı olarak gayrimenkulden kazanç elde etmek için portföylerine yatırım amaçlı gayrimenkul almayı hızlandırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul INN Levent

Levent’te Ünal İnşaat – Özler İnşaat ortaklığında inşa edilen İstanbul İNN Levent Projesi’nde metrekare fiyatları 4 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.