Ankara Parktepe Evleri  ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara Parktepe Evleri ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara’nın gözde yeni yerleşim merkezlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, Anneler Günü’nde çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ ortaklığıyla kurulan Şahika Grup Yapı tarafından inşa edilen Parktepe Evleri, hayallere ulaşmanın önünü açıyor.
Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altuntaş, Beytepe’nin zirvesinde inşa edilen Parktepe Evleri’nin konutta hayal edilenlere ulaştırdığını ifade ederek, “Geniş ve konforlu konutlara imza attığımız Parktepe Evleri’nde özellikle kadınların hayallerindeki evleri hayata geçiriyoruz. Her hayali gerçekleştirmek için de ‘Annemle Hayalim’ kampanyasına imza atmaya karar verdik. Annelerimizin hakkını bu şekilde biraz olsun ödemek istedik” dedi.

“Annemle hayalim” kampanyasında çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeyi planladıklarını kaydeden Altuntaş, şunları söyledi:
“Annesiyle gerçekleştirmek istediği hayalini Twitter üzerinden ‘#annemlehayalim’ hashtagi ve www.parktepe.com.tr adresinde yer alan ‘hayal formu’ ile paylaşanlar hayalini gerçekleştirme şansı yakalayacak. Hayaller için herhangi bir yaş grubu belirlemedik. İlkokul öğrencisi de 50 yaşındaki biri de annesiyle ilgili hayalini paylaşabilecek. Finali ise Anneler Günü’nde yapmayı planlıyoruz. Kampanyada hayalleri asla sınırlamıyoruz, istediğiniz hayali kurabilirsiniz. Annesine hayalini hediye etmek isteyen herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Previous 4. Uluslararası yeşil çatı kongresi
Sonraki Av. Yalın Yalgı Ev Sahibi ve Kiracıların Haklarını Anlattı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Yatağan’a 6 Şirket Talip

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Yeniköy Yatağan Elektrik Üretim ve Ticaret AŞ’nin özelleştirilmesine gelen talepleri açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türker Naslı:“KKDF’nin kalkması ekonomiye doping olacaktır”

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Başkanı Türker Naslı, yatırım ve ara malları vadeli ithalatında Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF) kesintisinin sıfırlanmasının ekonomiyi canlandırma yönünde adeta doping etkisi yaratacağını

Firma Haberleri 0 Yorum

Asma Bahçeler Konfor Sunacak

TANYER İnşaat’ın, Narlıdere’deki özel projesi Asma Bahçeler, dağ ve deniz manzarasını buluşturan bir konumda yükseliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Folkart Towers’ın 2’nci Etabı Bitti

Avrupa’nın en yüksek ikiz kulelerinden Folkart Towers’ın 2’nci etabı da bitti ve B Kulesi sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tahincioğlu’ndan yeni projeler

Konut, ofis ve AVM projeleriyle adından söz ettiren Tahincioğlu da Dubai Cityscape Global 2016’ya katılacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek’ten karne heyecanına özel kampanya

Tematik odalarıyla ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek, bu yıl miniklerin karne heyecanını çok özel bir kampanyayla kutluyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.