Ankara Parktepe Evleri  ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara Parktepe Evleri ‘Annemle Hayalim’ kampanyası

Ankara’nın gözde yeni yerleşim merkezlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, Anneler Günü’nde çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ ortaklığıyla kurulan Şahika Grup Yapı tarafından inşa edilen Parktepe Evleri, hayallere ulaşmanın önünü açıyor.
Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Altuntaş, Beytepe’nin zirvesinde inşa edilen Parktepe Evleri’nin konutta hayal edilenlere ulaştırdığını ifade ederek, “Geniş ve konforlu konutlara imza attığımız Parktepe Evleri’nde özellikle kadınların hayallerindeki evleri hayata geçiriyoruz. Her hayali gerçekleştirmek için de ‘Annemle Hayalim’ kampanyasına imza atmaya karar verdik. Annelerimizin hakkını bu şekilde biraz olsun ödemek istedik” dedi.

“Annemle hayalim” kampanyasında çocukların anneleriyle kurdukları hayalleri gerçekleştirmeyi planladıklarını kaydeden Altuntaş, şunları söyledi:
“Annesiyle gerçekleştirmek istediği hayalini Twitter üzerinden ‘#annemlehayalim’ hashtagi ve www.parktepe.com.tr adresinde yer alan ‘hayal formu’ ile paylaşanlar hayalini gerçekleştirme şansı yakalayacak. Hayaller için herhangi bir yaş grubu belirlemedik. İlkokul öğrencisi de 50 yaşındaki biri de annesiyle ilgili hayalini paylaşabilecek. Finali ise Anneler Günü’nde yapmayı planlıyoruz. Kampanyada hayalleri asla sınırlamıyoruz, istediğiniz hayali kurabilirsiniz. Annesine hayalini hediye etmek isteyen herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Previous 4. Uluslararası yeşil çatı kongresi
Sonraki Av. Yalın Yalgı Ev Sahibi ve Kiracıların Haklarını Anlattı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

CBTE Mimarlık’tan KFC’ye yeni yorum

Türkiye’nin birçok kentinde farklı ölçeklerde ve fonksiyonlarda mimari ve iç mimari projeler üreten CBTE Mimarlık, KFC restoranların Türkiye’deki çağdaş yüzünü modern bir anlayışla yeniden yorumluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

1544 Ev İçin Rekor Başvuru

KIPTAŞ tarafından Hadımköy’de inşa edilecek 1544 konut için 77 bin 245 kişi müracaat etti.

Firma Haberleri

İstanbul’un fethine Aksa Jeneratör imzası

İstanbul’un fethinin 562. yıldönümü nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile Yenikapı’da düzenlenen kutlama töreninin enerji ihtiyacını Aksa Jeneratör karşıladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Varyap Dünyaya Açılacak

Varyap, Bodrum’da geliştirdiği yeni projesi Varyap Elements Yalıkavak ile ilk kez güney sahillerine açılıyor.

Firma Haberleri

Selahattin Keten : Ada bazında imara geçilmeli

Kentsel dönüşümde alt yapı konusunda sıkıntı yaşandığını belirten Keten İnşaat’ın Başkanı Selahattin Keten, “Parsel bazında imarlarla bunu çözemeyiz. Kentsel dönüşümdeki büyümenin ada bazında imarlar verilerek düzenlenmesi gerek” dedi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye’nin ilk porselen duş karosu

UNICERA Fuarı’nda bu yıl fuar boyunca ziyaretçileri “İleriye Bak Yeniden Tanımla En İyisini yap” mesajı ile karşılayacak olan Seranit Grup, 2 yıldır üzerinde çalıştıkları Türkiye’nin ilk porselen duş karosu olan

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.