Ankara Mamak Belediyesinden 31 Mayıs uyarısı

Ankara Mamak Belediyesinden 31 Mayıs uyarısı

Emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2015 yılına ait birinci taksitinin ödeme süresi 31 Mayıs Pazar günü sona eriyor.

Mamak Belediyesi, henüz ödeme yapmayan vatandaşları mağdur olmamaları için uyardı. Vatandaşların vergilerini cezalı ödememeleri için tüm tedbirleri alan belediye, veznelerini hafta sonu da açık tutacak. Mükellefler hizmet binasında, Mamak Kültür Merkezi’nde, Kutludüğün ve Lalahan’da bulunan veznelerden vergi borçlarının ödemelerini gerçekleştirebilecek.

Cezalı duruma düşmeyin
Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle ve yoğunlukla karşılaşmaması için ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulunan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Vatandaşlarımıza e-belediye uygulamaları, kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklar sunuyoruz. Yatırdıkları vergilerin her kuruşu hizmet olarak Mamaklılara geri dönüyor” dedi.

E-Belediye ile ödeme kolaylığı
Mamak Belediyesi, www.mamak.bel.tr adresinden zahmetsizce ve online vergi ödeme imkanı da sunuyor. Online hizmetten faydalanacak vatandaşlar, e-belediye sisteminin borç sorgulama bölümünden TC ve sicil numaralarını girerek kredi kartıyla borçlarını ödeyebiliyor. Mamak Belediyesi mükelleflere kredi kartıyla ve posta çeki hesabıyla da ödeme imkanı sunuyor. Mükellefler, zaman kaybını önlemek amacıyla emlak vergisi ödemelerini 210374 numaralı posta çeki numarasından, işyerlerine ait çevre ve temizlik vergisi ödemelerini de 526891 numaralı posta çeki numarasından gerçekleştirebilecek.

Previous Ankara Çankaya 5240 ada, 13 ve 14 nolu parseller imar planı değişikliği
Sonraki Sincan İstasyon Parkı büyük beğeni topluyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ovit Tüneli’ne Çığ Koruması

Türkiye’nin en büyük karayolu yatırımlarından olan ve dünyanın en uzun tünel inşaatı olma özelliği taşıyan Ovit Tüneli Şantiyesi, çığ riskine karşı yaklaşık yarım milyon dolarlık çığ panelleri ile korunuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mortgage’da Yeni Dönem

SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye’de konut finansmanı sistemini geliştirmek amacıyla ipotek finansmanı kuruluşlarının (İFK) hukuki altyapısını ilk defa düzenleyen tebliği yayımladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Afyon Dazkırı İlçe Devlet Hastanesi Açıldı

Hastanenin açılış törenine, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan

Güncel Haberler 0 Yorum

Burç Halife’de Aidat Krizi

830 metrelik dünyanın en yüksek binası Burç Halife’de aidat krizi var. 160 katlı binanın işletmecisi Emaar Properties, yıllık 25 bin dolar olan aidatı ödemeyenleri ‘asansör, su ve gaz vermemek’le tehdit

Güncel Haberler 0 Yorum

Otomotiv Satışları Düştü

Senenin 9 ayında otomotiv satışları 2013’ün aynı dönemine göre yüzde 19 daralarak 500 bin 301 adet oldu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye İş Bankası Yeşil Bina Sertifikası Alan İlk Banka Oldu

İş Bankası, İngiltere merkezli Bina Araştırma Kuruluşu (BRE) tarafından “Yeşil Bina” sertifikasına layık görüldü.