Ankara Mamak Belediyesinden 31 Mayıs uyarısı

Ankara Mamak Belediyesinden 31 Mayıs uyarısı

Emlak, ilan, reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2015 yılına ait birinci taksitinin ödeme süresi 31 Mayıs Pazar günü sona eriyor.

Mamak Belediyesi, henüz ödeme yapmayan vatandaşları mağdur olmamaları için uyardı. Vatandaşların vergilerini cezalı ödememeleri için tüm tedbirleri alan belediye, veznelerini hafta sonu da açık tutacak. Mükellefler hizmet binasında, Mamak Kültür Merkezi’nde, Kutludüğün ve Lalahan’da bulunan veznelerden vergi borçlarının ödemelerini gerçekleştirebilecek.

Cezalı duruma düşmeyin
Vatandaşların herhangi bir cezai işlemle ve yoğunlukla karşılaşmaması için ödemelerini son güne bırakmamaları tavsiyesinde bulunan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Vatandaşlarımıza e-belediye uygulamaları, kredi kartıyla ödeme gibi kolaylıklar sunuyoruz. Yatırdıkları vergilerin her kuruşu hizmet olarak Mamaklılara geri dönüyor” dedi.

E-Belediye ile ödeme kolaylığı
Mamak Belediyesi, www.mamak.bel.tr adresinden zahmetsizce ve online vergi ödeme imkanı da sunuyor. Online hizmetten faydalanacak vatandaşlar, e-belediye sisteminin borç sorgulama bölümünden TC ve sicil numaralarını girerek kredi kartıyla borçlarını ödeyebiliyor. Mamak Belediyesi mükelleflere kredi kartıyla ve posta çeki hesabıyla da ödeme imkanı sunuyor. Mükellefler, zaman kaybını önlemek amacıyla emlak vergisi ödemelerini 210374 numaralı posta çeki numarasından, işyerlerine ait çevre ve temizlik vergisi ödemelerini de 526891 numaralı posta çeki numarasından gerçekleştirebilecek.

Previous Ankara Çankaya 5240 ada, 13 ve 14 nolu parseller imar planı değişikliği
Sonraki Sincan İstasyon Parkı büyük beğeni topluyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Etimesgut İstasyon Mahallesi imar planı değişikliği

Ankara Etimesgut İstasyon Mahallesi 45468 ada 11 parsel imar planı değişikliği askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konak ve Karşıyaka Tramvay Hatları 26 Şubat’ta İhaleye Çıkacak

F.Altay Meydanı – Konak – Halkapmar, Alaybey – Karşıyaka – Mavişehir ve Şirinyer – D.E.Ü. Tınaztepe Kampusu arasında olmak üzere üç ayrı tramvay projesi üzerinde çalışan İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir’i

Güncel Haberler

Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme ABD Yüksek lisans başvuruları başladı

Ankara Üniversitesi Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı Yüksek Lisans (tezli ve tezsiz) ve doktora programlarına Eylül 2015 döneminde öğrenci alınacaktır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Temiz Türkiye İçin Uluslararası Destek

Dünya karbon ticaretinde söz sahibi Uluslararası Emisyon Ticaret Birliği (IETA) ilk kez Türkiye ve bölgesinde uluslararası bir toplantıya partner olma kararı aldı.

Güncel Haberler

Ankara Hacıbayram Camii çevre düzenlemesi açılışı yarın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Hacı Bayram Veli Camii çevre düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı’nın açılışını yarın (26 Mayıs-Salı) Saat 18.00’da Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan’da binalar sınıflandırılacak

Sincan Belediyesi ve Ankara Üniversitesi el ele vererek Sincan’daki binaların sınıflandırılması için çalışıyor.