Ankara gayrimenkul projelerine ATO’dan MIPIM desteği

Ankara gayrimenkul projelerine ATO’dan MIPIM desteği

Ankara Ticaret Odası (ATO), Paris, Londra, Tokyo, Torino, Sao Paulo gibi marka şehirlerin stant açarak tanıtım yaptıkları dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’de Türkiye’nin Başkent’i Ankara’nın da hak ettiği şekilde tanıtılması için harekete geçti.

Ankara’nın yurtdışında layıkıyla tanıtımı için projeler yürüten ATO, bu amaçla MIPIM fuarına katılacak firmalara destek verme kararı aldı.

ATO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ATO Yönetim Kurulu, Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşecek dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarıMIPIM’e Ankara firmalarının katılması için fuar katılım harcamalarının yarısını karşılama kararı aldı. Buna göre; 10-13 Mart 2015’te düzenlenecek olan MIPIM fuarına projeleriyle katılmak isteyen kişi ve kuruluşlar, 9 Ocak 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar ATO Dış İlişkiler ve Dış Ticaret Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecek.

ANKARA PROJELERİ SERGİLENECEK
MIPIM’de stant kiralayan ATO,standında Başkent Ankara’nın, uluslararası yatırımcıların ilgisini çekecek kamu ve özel sektör eliyle yürütülen projelerintanıtımını sağlayabilecek. ATO, MIPIM’de yer almak isteyenlere vereceği destekle, Ankara’nın tanınırlığına ve bilinirliğine katkı sağlayacak.

BEZCİ: “90 ÜLKE MIPIM’DE”
ATO’nun fuar desteğinin, firmaların projelerinin ve Ankara’nın tanıtımı için bir şans olduğunu kaydeden ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci,“Hedefimiz, marka değerini yükseltmek için çaba harcadığımız Başkent Ankara’nın MIPIM’de bir yıldız gibi parlamasıdır” dedi.

Bezci, yaklaşık 90 ülkeden gayrimenkul yatırımcıları, portföy yöneticileri, işletmeciler, finans kurumu temsilcileri, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, şehir planlamacıları ve belediyelerin buluştuğu MIPIM Fuarı’nı dörtgünde yaklaşık 23 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi. ATO’nun vereceği destekle gayrimenkul projelerinin MIPIM gibi yatırımcı çekecek bir etkinlikte yer almasınının önemine dikkat çeken Bezci,şunları söyledi:

“Dünyanın marka haline gelmiş şehirleri bile MIPIM’de stant açarak tanıtımlarına katkı sağlıyorlar. Biz de ATO olarak bir stant kiraladık ve Ankaralı kişi ve kuruluşların projelerinin de tanıtımı için katkı sağlama kararı aldık. Dünyanın 90 ülkesinden 20 bin insanı bir arada bulup tanıtım yapmak bir fırsattır diye düşünerek Ankaralı firmalarımızın da fuara katılımı için katkıda bulunma kararı aldık.”(milliyet)

Previous Lüks konut azalıyor orta segment artıyor
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 4 Ocak 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Doğtaş’tan Saraybosna’ya yeni mağaza

Global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Doğtaş, Saraybosna’da 1.500 m2’lik Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un beş aylık satışları 1 milyar lirayı aştı

Emlak Konut GYO, ocak-mayıs döneminde KDV hariç toplam 1.46 milyar lira değerinde 2 bin 237 adet bağımsız bölüm satışı gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ekobord, Ankara Yapı Decoor Fuarı’nda

İnsan ve doğaya tamamıyla dost, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip, estetik, farklı çeşitlerde fibercement yeni nesil levhalar üreten Ekobord, yapı sektörünün Anadolu’daki en büyük fuarı olan ve bu yıl 9’uncusu

Firma Haberleri 0 Yorum

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı büyümeye devam ediyor

Optimum Yaşam Merkezi’nin tercihi Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

GYODER Kentler Zirvesini Kayseri’de Yapacak

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Ozhaseki’yi ziyaret ettiler.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yakacık Royal Towers 4 Ay Sonra Teslim

Çiftçi İnşaat’ın Kartal’daki projesi Yakacık Royal Towers’ta teslimler 4 ay sonra yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.