Ankara gayrimenkul projelerine ATO’dan MIPIM desteği

Ankara gayrimenkul projelerine ATO’dan MIPIM desteği

Ankara Ticaret Odası (ATO), Paris, Londra, Tokyo, Torino, Sao Paulo gibi marka şehirlerin stant açarak tanıtım yaptıkları dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’de Türkiye’nin Başkent’i Ankara’nın da hak ettiği şekilde tanıtılması için harekete geçti.

Ankara’nın yurtdışında layıkıyla tanıtımı için projeler yürüten ATO, bu amaçla MIPIM fuarına katılacak firmalara destek verme kararı aldı.

ATO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ATO Yönetim Kurulu, Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşecek dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarıMIPIM’e Ankara firmalarının katılması için fuar katılım harcamalarının yarısını karşılama kararı aldı. Buna göre; 10-13 Mart 2015’te düzenlenecek olan MIPIM fuarına projeleriyle katılmak isteyen kişi ve kuruluşlar, 9 Ocak 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar ATO Dış İlişkiler ve Dış Ticaret Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecek.

ANKARA PROJELERİ SERGİLENECEK
MIPIM’de stant kiralayan ATO,standında Başkent Ankara’nın, uluslararası yatırımcıların ilgisini çekecek kamu ve özel sektör eliyle yürütülen projelerintanıtımını sağlayabilecek. ATO, MIPIM’de yer almak isteyenlere vereceği destekle, Ankara’nın tanınırlığına ve bilinirliğine katkı sağlayacak.

BEZCİ: “90 ÜLKE MIPIM’DE”
ATO’nun fuar desteğinin, firmaların projelerinin ve Ankara’nın tanıtımı için bir şans olduğunu kaydeden ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci,“Hedefimiz, marka değerini yükseltmek için çaba harcadığımız Başkent Ankara’nın MIPIM’de bir yıldız gibi parlamasıdır” dedi.

Bezci, yaklaşık 90 ülkeden gayrimenkul yatırımcıları, portföy yöneticileri, işletmeciler, finans kurumu temsilcileri, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, şehir planlamacıları ve belediyelerin buluştuğu MIPIM Fuarı’nı dörtgünde yaklaşık 23 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi. ATO’nun vereceği destekle gayrimenkul projelerinin MIPIM gibi yatırımcı çekecek bir etkinlikte yer almasınının önemine dikkat çeken Bezci,şunları söyledi:

“Dünyanın marka haline gelmiş şehirleri bile MIPIM’de stant açarak tanıtımlarına katkı sağlıyorlar. Biz de ATO olarak bir stant kiraladık ve Ankaralı kişi ve kuruluşların projelerinin de tanıtımı için katkı sağlama kararı aldık. Dünyanın 90 ülkesinden 20 bin insanı bir arada bulup tanıtım yapmak bir fırsattır diye düşünerek Ankaralı firmalarımızın da fuara katılımı için katkıda bulunma kararı aldık.”(milliyet)

Previous Lüks konut azalıyor orta segment artıyor
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 4 Ocak 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

En beğenilen konut markası Nef oldu

Türkiye’nin en hızlı ve en çok konut satan şirketi unvanını 2016’da da koruyan Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Azel Kule’nin Yüzde 25’i Satıldı

Konutkentte yapımına başlanan, farklı mimarisi ve geniş teraslarıyla dikkati çeken Azel Kule, konut sektöründe piyasaların en durgun olduğu ocak-nisan döneminde yüzde 25 satışa ulaştı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Dumankaya’nın Sancaktepe Projesine 7 Bin Talep Geldi

Proje için şu ana kadar 7 binin üzerinde ön talep aldıklarını ve bu sayının giderek arttığını belirten Dumaııkaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, projeye günde ortalama 25 ön

Firma Haberleri 0 Yorum

DAP Yapı IstMarina İle Cityscape’e Katılıyor

DÜNYA çapında 200’den fazla gayrimenkul şirketinin Türkiye’den ise 32 Türk firmasının katıldığı, bölgenin ve dünyanın çekim merkezi konumunda olan Dubai Cityscape Fuarı 21-23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşiyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

The House Residence Bomonti

Yenigün İnşaat Butik projeyle İstanbul’a geldi. Yurtdışında üstendiği projelerle dünyanın en iyi 250 müteahhit firması arasında yer alan Ankaralı Yenigün, The House Residence Bomonti adıyla İstanbul’da ilk projesini hayat geçiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Opet Genel Merkez Olarak Bulvar 216’yı Seçti

ÖZAK GYO’nun Ataşehir’de tamamladığı yenil nesil yaşam merkezi Bulvar 216; OPET’in genel merkezi oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.