Ankara’da korkutan patlama

Ankara’da korkutan patlama

Elmadağ’daki MKE Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası’nda akşam saatlerinde meydana gelen patlamada 3 işçi yaralandı.

Elmadağ’da bulunan Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu’na (MKEK) bağlı Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası’nın dinamit üretim bölümü (NGL) pres atölyesinde akşam saatlerinde patlama meydana geldi. Çevrede endişe yaradan patlama ile birlikte, işçilerden Mevlüt Demirci (45), Bahattin Topçu (49) ve Mustafa İlhan yaralandı. Patlama esnasında çıkan toz, duman ve fırlayan parçacıklardan 3 işçi el, yüz ve gözlerinden hafif şekilde yaralandı.

Elmadağ Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı işçiler, tedavi altına alındı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu ve taburcu edildikleri öğrenildi. Patlama ile ilgili soruşturma başlatıldı.(Hüseyin ÖZBALI/DHA/Hürriyet)

Previous Sinpaş Köyceğiz'de lansmana özel indirim fırsatı
Sonraki Ankara Çankaya mart'ta teslim

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 12 Mayıs 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 12 Mayıs 2015 tarihinde Ankara’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler

Yaz sıcaklarında ANKAmall’dan bahçe ve teras keyfi

Yaz sıcaklarında ANKAmall’dan bahçe ve teras keyfi ANKAmall’a alışverişe giden aileler artık, değişik ağaç ve bitkiler, yürüyüş yolu, havuz, çocuk parkı ve kafelerin olduğu geniş bahçesinde hafta sonu gezisi keyfini

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara-Kırıkkale devlet yolu nazım İmar planı değişikliği

Ankara-Kırıkkale Ayrımı Kalecik(Ankara-Çankırı)Ayrımı Devlet Yolu 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği” 14/11/2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler

Gebze, Güzeller,Sultan Orhan,Kirazpınar imar planı 3.kez askıda

Gebze, Güzeller-Sultam Orhan-Kirazpınâr mahallelerinde gecekondu bölgesine ilişkin olarak hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli  uygulama imar planları 3. kez askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mustafa Tuna en başarılı ilçe belediye başkanı oldu

Andy- Ar araştırma şirketi Yerel Seçimler sonrasında vatandaşın nabzını tuttu, vatandaşa belediye başkanlarından memnun olup olmadığını sordu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yabancıya satılan evlerin boş kalmasına yeni formül

Yabancıya satılan evlerin yılın büyük bölümünde boş olması sorun yaratıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.