Ankara’da A sınıfı ofis talebi her geçen gün artıyor

Ankara’da A sınıfı ofis talebi her geçen gün artıyor

Ankara 2010 ve 2011 yılları süresince Eskişehir Yolu üzerinde A sınıfı ofis talebinin artmaya başlaması sonucunda Kızılay, Gaziosmanpaşa ve çevresindeki ofisler cazibesini yitirdi.

2012 ve 2013 yılında ise birçok kamu binasının bu aksa yönelmesi ve metro inşaatının da yeniden başlaması nedeni ile ofis sektörü yatırımlarında artış oldu.

Eskişehir Yolu üzerinde Söğütözü’nün ofis sektörü bakımından doygunluğa ulaşması sonucunda alternatif olarak Çukurambar Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi ve Konya Yolu’na yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve yakın çevrelerinde ofis ünitelerinin metrekare satış bedelleri 1.600 dolar ile 3 bin 750 dolar arasında değişiyor.

Kira bedelleri ise 10 dolar ile 25 dolar arasında değişim gösteriyor. Eskişehir Yolu ve Konya Yolu’nda ofisler son 1 yılda önemli oranda prim yaptı.(Takvim)

Previous Yazıcı Open Sky Bağlıca projesi
Sonraki Olimpiyat Stadı'na kamulaştırma tehdidi

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Konya Katı Atık Yönetimi Projesi başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı katı atık yönetimi projelerine hız kesmeden devam ediyor. Ülkemiz genelinde yapılan katı atık projelerine bir yenisi daha eklendi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak’ta arsa satıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak Üreğil’de bulunan arsasını iki yıl içerisinde bitirmek ve TERMİNALTESİSLERİ yapmak şartıyla 59,580,000.00 TL Muhammen Bedelle satışa çıkardı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sincan Belediyesi’nden Mobil Uygulama

Sincan Belediyesi teknolojinin imkanlarından yararlanmaya devam ediyor. Vatandaşa daha hızlı daha güvenli hizmet sunabilmek için teknolojinin imkanlarını belediyecilik ile birleştiren Sincan Belediyesi, artık cep telefonlarınızda.

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek 2014 yılını değerlendirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.Başkan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi’nin bir yılı daha başarılı çalışmalarla geride bıraktığını belirterek, “Birlikte geçirdiğimiz 20

Güncel Haberler 0 Yorum

Cengiz Semercioğlu:Oraya da Otel Olmasın

 Phaselis dünyanın en görkemli antik kentlerinden biridir, tarihi, denizi, kumuyla ender bulunacak güzellikte bir yerdir…

Güncel Haberler 0 Yorum

3.Havalimanında Temel 7 Haziran’da Atılıyor

TÜRKİYE Cumhuriyeti tarihinin en büyük yatırımında inşaat başlıyor…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.