Ankara Çankaya lüks konut projeleri

Ankara Çankaya lüks konut projeleri

Ankara Çankaya, lüks konut projelerinini öne çıktığı bölgelerin başında geliyor. Çankaya’da inşa edilen lüks konut projeleri A+ kalitesi, sunduğu konfor ve yaşam alanları ile Ankara lüks konut alıcısının beklentilerini karşılamakta. Lüks konut projelerinin konut alıcısına sunduğu özellikleri ayrıntılı inceleyecek olursak; fitness center, açık – kapalı spor sahaları, akıllı ev özelliği  dışında sinema salonları, kafeler ve restoranlar kayak pisti, ses izolasyonu, klimasız iklimlendirme, özel ısıtmalı balkonlar, ısıtma kontrol sistemi, 6+1 ünite tipine kadar geniş konut yelpazesi gibi özelliklerle  karşılaşıyoruz. Projelerin sundukları imkanlar altında konut alıcısına düşen tek şey ev mobilyalarını nasıl dekore edeceği oluyor.

Çankaya’da inşa edilen lüks konut projelerini inceleyecek olursak;

marina_ankara
Marina Ankara

Marina Ankara Ankara’ya ilkleri getiren proje olma özelliği taşıyor. Eymir gölü manzaralı proje içinde yer alan marina, projenin ana konseptini oluşturuyor.

Marina Ankara hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

 

 

kuzu_effect

Kuzu Effect

Çankaya Oran’da yükselen Kuzu Effect  projesi bünyesinde Konut, Ofis ve AVM bulunduruyor.Projede 1+1’den 6+1 ünite tipine kadar konutlar yer alıyor.

Kuzu Effect hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

 

parktepe_evleri (4)
Parktepe Evleri

Çankaya Beytepe’de yükselen proje, ferah alanlar sunmasının yanısıra özel ısıtmalı balkonlar,ısıtma kontrol sistemi özellikleri sunuyor.

Parktepe Evleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

 

park_mozaik
Park Mozaik

Çankaya Yaşamkent’te hayata geçen proje, ince bir zevkle tasarlanmış peyzajı ve  sosyal alanları ile dikkat çekiyor.

Park Mozaik hakkında detaylı bilgi için tıklayınız...

 

mesa_koza_66

Mesa Koza 66

Çankaya Gaziosmanpaşa’da yükselen proje, konut alıcısına 2+1’den 6+1’e kadar farklı tipte zengin daire seçenekleri ile kendi tercih ve yaşam alışkanlıklarına göre evini tasarlama’ ayrıcalığı sağlıyor.

Mesa Koza 66 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

 

allora_beytepe
Allora Beytepe
Çankaya Beytepe’de konumlanan proje, 2+1,4+1,5+1 konut tiplerinden oluşuyor. Ayrıca hava kirliliğine karşı elektrikli araçlar için şarj üniteleri yer alıyor.

Allora Beytepe hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

 

newanka_residence

NewAnka Residence

Çankaya Kırkkonaklar’da yükselen proje Mini sinema salonu, Kış bahçesi gibi sosyal olanaklar ve kişiye özel bahçeli konut seçenekleri sunuyor.

NewAnka Residence hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Projelerin sunduğu özellikler gösteriyor ki Ankara Çankaya lüks konut projeleri lüksü, konforu kaliteyi ön planda tutarak konut alıcısına hayallerindeki evde yaşama fırsatı sunuyor.

Previous Vadişehir’de bayrama özel konut fırsatı!
Sonraki Uptown İncek konut projesi ayrıcalıklı manzara sunuyor

Diğer Yazılar

Ankara

İnci Kulesi konut projesi Yaşamkent

İnci kulesi konut projesi Ankara Yaşamkent’te Akyol İnşaat tarafından hayata geçirilmekte.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik Projesinin Temeli Atıldı

Ankara Yaşamkent’e yeni bir soluk getiren TEPE İnşaat VE MESA Mesken’in ortak projesi Park MOZAİK konutlarının temel atma töreni şirket yöneticileri, proje çalışanları ve arsa sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik projesinde çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

Ankara 0 Yorum

Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak

Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe, yıllanmış firmalar hem binlerce kişinin yaşam standartlarını yükseltiyor, hem de sağladıkları iş imkanlarıyla ülke ekonomisine destek oluyor.

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe 10 ay sonra teslim edilecek

Elbiz İnşaat garantisi ile yükselen ve teslime 10 ay kalan Benevre Beytepe Projesi, yeni yılda ev sahibi yapıyor.

Ankara

Parktepe Evleri okullara yakın konumuyla dikkat çekiyor

Beytepe’nin tam orta noktasında ve en yüksek rakımına Parktepe konutlarını inşa eden Şahika Grup ortaklarından İç Mimar Murat Altuntaş, projelerinin diğer çok sayıda konut projesinden daha fazla ilgi görmesinde inşaat