Ankara Büyükşehir Belediyesi 5 Çocuk Koruma Evi Açacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi 5 Çocuk Koruma Evi Açacak

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, 5 Çocuk Koruma Evi açılmasını oybirliği ile kararlaştırdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Ali İhsan Ölmez’in başkanlığında yapılan toplantıda, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nın, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait 5 konutta Çocuk Koruma Evi açması ile ilgili Başkanlık yazısını “oy birliği” ile onayladı.

Büyükşehir Belediye Meclisi ayrıca, Şereflikoçhisar Belediyesi Başkanlığı’nın, belediyeye ait Doğal Taş Mermer ve Taş Ocağı ve Kırma Eleme Tesisi’nin 2 yıl süreyle
Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne kullanım için ücretsiz tahsis edilmesine ilişkin Başkanlık Yazısı’nı “oy birliği” ile kabul etti.

Meclis, Taş Ocağı ve kırma eleme tesislerinin işletilmesi için gerekli olan bakım, onarım, su, ısınma ve her türlü yedek parça giderlerinin Büyükşehir Belediyesi’nce karşılanması, ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi sorumluluk sınırlarında bulunan diğer ilçe belediyelerinin bünyesinde bulunan taş ocaklarının ve tesislerinin devri söz konusu olduğunda yapılacak olan protokollerle ilgili Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın yetkili kılınmasını da “oy birliği” ile kararlaştırdı.

Previous Başkent’te 12 Bin 500 Kilometre Yol Çizgisi
Sonraki Legrand 25 Yıldır Türkiye Ve Dünya İçin Üretiyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’nın atıkları yakılarak yok ediliyor

Başkent’te endüstriyel ve tıbbi atıklar yakılarak çevreye zarar vermeden yok ediliyor. Sincan Çadırtepe Katı Atık Depolama alanındaki “Entegre Endüstriyel ve Tıbbi Atık Bertaraf Tesisi” tamamlanarak devreye girdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Yenimahalle 63493 ada 4 parsel imar planı değişikliği

Yenimahalle İlçesi, 63493 ada 4 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı değişikliği 10 Aralık 2015 tarihinde askıya çıkacak.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 23 Ekim 2015

23 Ekim 2015 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 17 Mart 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre Ankara Çankaya, Etimesgut,Mamak, ilçelerinde 17 Mart 2015 tarihinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler;

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlakta En Pahalı Semtler

Metrekare.com’un 2013 yılı Kasım ayı ve 2014 yılı Şubat ayı arasında İstanbul’da yaptığı araştırmanın verilerine göre, satılık emlak

Güncel Haberler 0 Yorum

10 yıldır Kullanılmayan Konut Kamulaştırmayla Satılsın Tartışması

10 yıldır kullanmayan konutların kamulaştırılması için Meclis’e teklif verildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.