Ankara Batıkent Kent Merkezi nazım ve uygulama imar planları askıya çıktı

Ankara Batıkent Kent Merkezi nazım ve uygulama imar planları askıya çıktı

Ankara Batıkent Kent Merkezi 4367 ada 1 sayılı parsel ve 64368 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği 6 Ağustos 2015 tarihinde askıya çıktı.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 14.07.2015 gün ve 1494 sayılı kararı ile onaylanan, Yenimahalle İlçesi Batıkent Kent Merkezi 64367 ada 1 sayılı parsel ve 64368 ada 1 sayılı parsele ilişkin 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı ilan panosunda bir ay (30 gün) süreyle askıya çıkarılmıştır.
1/1000 (2)

 

Ayrıntılı bilgi için…

Previous Ankara Çankaya Lodumlu Mahallesi imar planı değişikliği
Sonraki Etimesgut Ayyıldız, Yeşilova Mahalleleri imar planı değişikliği

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Sosyal Proje ödülü Yenimahalle’ye

Ankara’nın en çok okunan haber sitesi Haberankara, Wonders Balo ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirdiği 2’nci yıl kutlamasıyla ödül dağıttı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ali Acar : Marmaris markasını tescilleylim

Yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarla birlikte kentteki iyileştirme çalışmalarının ardından Marmaris’in kısa sürede marka şehirler arasındaki yerini aldığını belirten Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Marmaris markasının tescillenmesi için herkesi

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye’nin Bağdat Büyükelçilik binası satın alındı

Türkiye’nin Bağdat Büyükelçisi Faruk Kaymakçı, Büyükelçilik rezidansında AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye’nin Bağdat Büyükelçiliğinin devletin mülkü haline geldiği belirterek, “Irakta aşırı bir bürokrasi var. Benden önceki Büyükelçiler buranın satın alma

Güncel Haberler 0 Yorum

YDA Grup’tan 20. Yıla Özel Kutlama

İnşaat, havacılık, sağlık ve tarım gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren lider firmalardan YDA Grup, 20. yaşını görkemli bir geceyle kutladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Kocaeli Müteahhitler Birliği Kuruluyor

Kocaeli Ticaret Odası 2. meslek komitesi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da yeni metro hatları yolda

İstanbul’un 2016 yılı bütçesi 16.1 milyar lira olarak belirlendi.