ANKAmall’da yılbaşı eğlencesi başladı

ANKAmall’da yılbaşı eğlencesi başladı

ANKAmall, yılbaşı süslemeleri, benzersiz kampanyaları,  yılbaşı ruhunu yansıtan çocuk atölyeleri ve sürprizleri ile yeni yıla hazır…
Başkentin en büyük ziyaretçi kitlesini ağırlayan ANKAmall, yeni yıl hazırlıklarını tamamladı. Ziyaretçilerine ışıl ışıl, rengarenk bir ortamda alışveriş imkanı sunan AVM, kampanyaları yanında çocuk etkinlikleri ile de yılbaşı coşkusunu şimdiden yaşatmaya başladı. AVM önünde yer alan dev oyuncak ve hemen her köşedeki süslemeler anı ölümsüzleştirmek isteyen ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Kampanyalar ve sürpriz hediyeler sevindiriyor
Geniş marka ve ürün yelpazesi sunan AVM, bünyesinde bulunan pek çok mağazada şaşırtan yeni yıl kampanyaları ile ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor. Yanı sıra sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla da adeta hediye yağmuru yaşanıyor.

Çocuklar yılbaşı ruhunu ANKAmall Çocuk Kulübü’nde yaşıyor
Çocuklara büyük önem veren AVM’de eğitici atölye çalışmaları da yenilenerek devam ediyor. Yılbaşı temalı atölyelere katılan minikler yaptıkları süslemelerle yılbaşı heyecanını şimdiden yaşayacak, öğretici çalışmalar sayesinde yılbaşı eğlencesine de erken başlayacaklar. Atölyeler kapsamında yılbaşı ağacından süslemelerine kadar çeşitli ürünler hazırlanacak. Yılbaşı kapı süsü, ağaç süsü, kardan adam vazosu, CD ağaç süsü, el işi Noel Baba, Noel Baba Kuklası, çorap kuklası, ren geyiği maskesi, akordeon kardan adam, kardan adam çerçevesi, kızak süsü, Noel Baba saati ve yeni yıl kartı gibi çok sayıda atölyede hem keyifli el işleri yapılacak; hem de yılbaşı hazırlığı tamamlanacak. Her Cuma, Cumartesi ve Pazar gerçekleşen çocuk atölyeleri yılbaşı gününe kadar devam edecek.

ANKAmall’dan Yeni Yıl Hediyesi
Kazançlı alışveriş, yılbaşı araba hediyesiyle süsleniyor. ANKAmall, yapılacak çekilişin ardından ziyaretçilerine yeni yıl hediyesi olarak Mercedes Benz C 180 Style kazanma şansı sunuyor.
20 Şubat’a kadar AVM’den 150 TL ve üzerinde alışveriş yapacak olan ziyaretçiler ANKAmall’un araba kampanyasına katılım hakkı elde edebilecekler. Yapılacak çekilişin ardından bir talihli yeni yıla ANKAmall’un hediyesi olan Mercedes Benz C 180 Style ile girecek.

Previous Çukurova Gayrimenkul yeni proje için Adana’da arsa arıyor
Sonraki Konut tercihlerini en çok etkileyen kriter tavsiye

Diğer Yazılar

İstMarina AVM görücüye çıktı

DAP Yapı ve TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstMarina projesinde yer alacak AVM etabı yatırımcılarla buluştu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Real Merter 2017’de teslim edilecek

5 milyar dolarlık ihracatıyla tekstilin önemli arterleri arasında yer alan İstanbul Merter bölgesinde tekstil üreticileri için tekstil ihtisas AVM’si hayata geçirildi.

ANKAmall’dan Dünya Mağazacılar Günü jesti

12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü’nde ANKAmall’dan personele büyük sürpriz…

Serdivan 54. Cadde projesi hayata geçiyor

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın seçim taahhütnamesinde yer alan ve Serdivan’ın vizyon projesi olarak adlandırılan 54. Cadde için encümenden yetki çıktı.

Ofis

Vadistanbul Bulvar Avrupa’nın en iyi AVM ve ofis projesi seçildi

Vadistanbul’un Bulvar etabına uluslararası alanda bir ödül daha geldi.

AVM

Forum Diyarbakır AVM 27 Mayıs’ta kapılarını açıyor

Türkiye’nin en büyük alışveriş platformu Multi Turkey’in ülke genelindeki 15’inci alışveriş merkezi Forum Diyarbakır, 27 Mayıs’ta kapılarını açıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.