ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

Ramazan ayı boyunca rengarenk aktivitelerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, Ramazan Bayramı’na da şenliklerle damga vuracak.
Yoğun geçen Ramazan ayının bitimine yakın, ANKAmall Bayram Şenliği heyecanı başladı. Dolu dolu bir şenlik programı hazırlayan alışveriş merkezi 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir bayram yaşatacak. 2 Temmuz’da başlayacak şenliklerde masal oyunlarından maskot çocuk danslarına kadar birbirinden renkli oyunlar yanında yüz boyama, illüzyon ve kukla gösterileri, pandomim şovları gibi eğlenceli aktiviteler ziyaretçilerle olacak. Ödüllü yarışmaların da yapılacağı etkinlikler her gün saat 16.00-19.00 arasında eksi birinci katta konumlanan düşler sahnesi noktasında gerçekleşecek ve 10 Temmuz’a kadar sürecek. Üstelik bu zaman zarfında “düşler sahnesi”  ve

“ANKAmall Çocuk Kulübü” etkinlikleri de devam edecek.
Çocuklara her gün hediyeler, hediye çekleri
Ramazan Bayramı Şenlikleri eğlendirmekle kalmayacak; minik ziyaretçiler bayram günlerinde hediyelere boğulacak. Çocuklara dağıtılacak olan mendillerin arasında yer alan hediye çekleri ile minikler çeşit çeşit armağanın da sahibi olacak.

Yapmak sizden, bayram çikolatası ANKAmall’dan…
Bayrama özel çikolata ANKAmall’un hediyesi… Çikolata atölyesi ile çikolata yapmanın keyfini yaşarken yaptıkları çikolata da ANKAmall ziyaretçilerine hediye edilecek. 29 Haziran’da başlayacak çikolata yapım atölyesi 4 Temmuz tarihine kadar sürecek. Bu tarihler arasında her gün iki seans halinde gerçekleşecek atölye saatleri de 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 olacak. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak atölyeye kayıt yaptıran ilk 100 kişi bayram çikolatasını kendi yapma imkanına sahip olacak.

Previous İnsanlara özel binalar geliyor
Sonraki Aracınız yaza hazır mı?

Diğer Yazılar

Halk Tipi AVM’de katlar yükseliyor

Yenimahalle Belediyesi’nin, Karşıyaka bölgesinde 3 ay önce temelini attığı kapalı pazar yeri ve sosyal tesisinde inşaat çalışmaları dört koldan devam ediyor.

Avrupalı kent pazarı Çayırova’ya geliyor

Anka Yapı, Avrupa’nın kent pazarı konseptini Çayırova’ya taşıyor. Anadolu Çarşısı’nın bölge esnafının markalaşma yolunda ilk adımı olması hedefleniyor.

Akmerkez’e Altın Ödül

Akmerkez, 2015 yılbaşı etkinliğiyle, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında gösterilen Stevie Ödülleri Uluslararası İş Ödülleri kategorisinde, biri altın olmak üzere üç ödülün sahibi oldu. 

AVM

Adapazarı Agora AVM 14 Mayıs’ta açılıyor

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz Serdivan’da yapımı devam eden Agora AVM inşaat alanını gezerek ODAK Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral’dan bilgi aldı.

AVM

ANKAmall Kistik Fibrozis Günü’ne ev sahipliği yaptı

ANKAmall, 8 Eylül Dünya Kistik Fibrozis Günü dolayısı ile bu konuda farkındalığı artırmak için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptı

Hande Yener One Tower AVM’ye geliyor

Başkent Ankara’nın en özel bölgelerinden Oran’da kapılarını açan One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ünlü sanatçı Hande Yener’i ağırlamaya hazırlanıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.