ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

Ramazan ayı boyunca rengarenk aktivitelerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, Ramazan Bayramı’na da şenliklerle damga vuracak.
Yoğun geçen Ramazan ayının bitimine yakın, ANKAmall Bayram Şenliği heyecanı başladı. Dolu dolu bir şenlik programı hazırlayan alışveriş merkezi 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir bayram yaşatacak. 2 Temmuz’da başlayacak şenliklerde masal oyunlarından maskot çocuk danslarına kadar birbirinden renkli oyunlar yanında yüz boyama, illüzyon ve kukla gösterileri, pandomim şovları gibi eğlenceli aktiviteler ziyaretçilerle olacak. Ödüllü yarışmaların da yapılacağı etkinlikler her gün saat 16.00-19.00 arasında eksi birinci katta konumlanan düşler sahnesi noktasında gerçekleşecek ve 10 Temmuz’a kadar sürecek. Üstelik bu zaman zarfında “düşler sahnesi”  ve

“ANKAmall Çocuk Kulübü” etkinlikleri de devam edecek.
Çocuklara her gün hediyeler, hediye çekleri
Ramazan Bayramı Şenlikleri eğlendirmekle kalmayacak; minik ziyaretçiler bayram günlerinde hediyelere boğulacak. Çocuklara dağıtılacak olan mendillerin arasında yer alan hediye çekleri ile minikler çeşit çeşit armağanın da sahibi olacak.

Yapmak sizden, bayram çikolatası ANKAmall’dan…
Bayrama özel çikolata ANKAmall’un hediyesi… Çikolata atölyesi ile çikolata yapmanın keyfini yaşarken yaptıkları çikolata da ANKAmall ziyaretçilerine hediye edilecek. 29 Haziran’da başlayacak çikolata yapım atölyesi 4 Temmuz tarihine kadar sürecek. Bu tarihler arasında her gün iki seans halinde gerçekleşecek atölye saatleri de 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 olacak. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak atölyeye kayıt yaptıran ilk 100 kişi bayram çikolatasını kendi yapma imkanına sahip olacak.

Previous İnsanlara özel binalar geliyor
Sonraki Aracınız yaza hazır mı?

Diğer Yazılar

AVM

Point Bornova AVM, İzmir’e yeni markaları getirecek

Kavuklar GY, İzmir’deki ilk AVM’sini açmaya hazırlanıyor

AVM

ANKAmall Kistik Fibrozis Günü’ne ev sahipliği yaptı

ANKAmall, 8 Eylül Dünya Kistik Fibrozis Günü dolayısı ile bu konuda farkındalığı artırmak için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaptı

AVM

Hüseyin Korkmazgil : Ankara’da en iyi AVM Karum

İç Mimarlar Odası Başkanı Hüseyin Korkmazgil, İç mimarlık mesleğinin ülkemizde yeteri kadar bilinmediğini belirterek, ‘İç mimarlıkla dekorasyon aynı şey değil.” dedi.

Lüks Designer Outlet Center Büyükçekmece’ye Geliyor

Toskana Vadisi’nin hemen yanında projelendirilen Lüks Designer Outlet Center, 125 milyon dolarlık proje maliyetiyle, dünyanın en seçkin markalarına ev sahipliği yapacak.

AVM

Optimum, Kozzy ve Piazza AVM’lerin iletişim ajansı Team iletişim oldu

Rönesans Yönetim A.Ş.’nin bünyesinde bulunan alışveriş merkezlerinin iletişim çalışmalarını bundan böyle Team İletişim ve Danışmanlık yürütecek.

Ankara Yenimahalle’ye halk tipi AVM

Yenimahalle, pazar yerlerindeki dağınık alışveriş görüntüsüne son veren modern pazarlarıyla dikkat çekiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.