ANKAmall “yıkılacak”

ANKAmall “yıkılacak”

Gerçekleştirdiği renovasyonla baştan ayağa değişen ANKAmall,  sürprizlerle dolu ve şenlik tadındaki bir programla, Ankaralılara rüya gibi bir hafta sonu yaşatacak.
Deniz Yıldızı oyuncuları imza günü, Melih Görgün ve Burhan Öçal konserleri, İlker Ayrık’la “Ben Bilmem Eşim Bilir” seçmeleri,  Berna Laçin’le Fairy Şenlikleri, “Dünyanın en güçlü adamı” Zydrunas Savickas’ın TIR çekme gösterisi ve 20 bin kişiye tavuklu pilav dağıtımı gibi sürprizlerle dolu program dolayısıyla Ankaralılar, hafta sonu ANKAmall’a akın edecek.

Ünlü Perküsyon Virtüözü Burhan Öçal ANKAmall’da!..
Yenilenen yüzü ile birlikte sosyal ve kültürel etkinliklerine de hız veren ANKAmall’un Ankaralılara sunacağı program, oldukça zengin içerikte. İki güne yayılan program kapsamında 1 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da Deniz Yıldızı dizisi oyuncularının imza günü gerçekleşecek. Aynı gün saat 19.30’da Melih Görgün bir konser verecek.
2 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00 – 17.00 arasında ANKAmall açık otoparkında Berna Laçin’in katıldığı Fairy Şenlikleri gerçekleşecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunucusu İlker Ayrık, yarışma için Ankara seçmelerini ANKAmall’da, Fairy etkinlik alanında gerçekleştirecek. Bunun için “Ben Bilmem Eşim Bilir” brandingli çadır kurulacak. Yarışma başvuruları, bu çadırdan yapılacak.
Dünyaca ünlü perküsyon virtüözü Burhan Öcal, Cumartesi günü saat 19.00’da heyecanla beklenen konserini verecek.

“Dünyanın en güçlü adamı” ANKAmall’da…
Litvanyalı Zydrunas Savickas,  kirli tabaklarla dolu TIR’ı çekerek ilginç bir şov gerçekleştirecek. Dünyanın en güçlü adamı yarışmalarında şampiyonluk kazanan Litvanya asıllı Zydrunas Savickas, yüzlerce kiloluk ağırlıkları kaldırıyor, bedeni ile otomobil, TIR, uçak çekiyor. 524 kilogramlık halteri kaldırarak dünya rekoru kıran Savickas, birbirine bağlı 12 aracı halatla çekmesiyle de Guinness rekorlar kitabına girmiş bulunuyor.

ANKAmall, tüketimde kalite ve çeşitliliği farklı yaşamsal ihtiyaçlarla bir arada sunmanın yanında bireysel, sosyal ve kültürel boyutları zengin, enerjisi yüksek aktiviteleri de hız kesmeden sürdürmeyi planlıyor.

Previous Beylikdüzü Güverte Evleri'nin temeli atıldı
Sonraki Ankara su kesintisi 30 Nisan 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Alfemo 5 yeni mağaza daha açtı

Türkiye’de tasarım mobilyanın en önemli markalarından Alfemo, 2015 yılına hızlı bir giriş yaparak İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon ve Düzce’de 5 yeni mağaza daha açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İTO ve TOBB’un projesine en yüksek teklifi Gül İnşaat verdi

Tarihi Yarımada’nın dönüştürülmesi konusunda Gül İnşaat devreye giriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Çelik Kapı’dan 800 TL’ye Varan İndirim

Kilit ve çelik kapı sektörünün öncü markası Kale’den, KALE ÇELİK KAPI alacaklara müjde!

Firma Haberleri 0 Yorum

İş GYO 2013 Faaliyet Raporu İle 5 Ödül Kazandı

İş GYO 2013 Faaliyet Raporu ile uluslararası alanda faaliyet raporlarını değerlendiren prestijli bir kuruluş olan League of American Communications Professionals-LACP Vision Awards’da biri altın olmak üzere dört kategoride ödül alırken,

Firma Haberleri 0 Yorum

Paladyum Beytepe Çevreci Özelliğiyle Dikkat Çekiyor

Başkent Ankara’nın ilk çevreci konut kulesi olarak dikkatleri çeken Paladyum Beytepe’nin satış başarısında en önemli etkenin çevreye duyarlı alt yapı çalışmaları olduğu belirtildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk Firmalardan MAPIC Çıkarması

Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC, bu yıl da sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek.