ANKAmall “yıkılacak”

ANKAmall “yıkılacak”

Gerçekleştirdiği renovasyonla baştan ayağa değişen ANKAmall,  sürprizlerle dolu ve şenlik tadındaki bir programla, Ankaralılara rüya gibi bir hafta sonu yaşatacak.
Deniz Yıldızı oyuncuları imza günü, Melih Görgün ve Burhan Öçal konserleri, İlker Ayrık’la “Ben Bilmem Eşim Bilir” seçmeleri,  Berna Laçin’le Fairy Şenlikleri, “Dünyanın en güçlü adamı” Zydrunas Savickas’ın TIR çekme gösterisi ve 20 bin kişiye tavuklu pilav dağıtımı gibi sürprizlerle dolu program dolayısıyla Ankaralılar, hafta sonu ANKAmall’a akın edecek.

Ünlü Perküsyon Virtüözü Burhan Öçal ANKAmall’da!..
Yenilenen yüzü ile birlikte sosyal ve kültürel etkinliklerine de hız veren ANKAmall’un Ankaralılara sunacağı program, oldukça zengin içerikte. İki güne yayılan program kapsamında 1 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da Deniz Yıldızı dizisi oyuncularının imza günü gerçekleşecek. Aynı gün saat 19.30’da Melih Görgün bir konser verecek.
2 Mayıs Cumartesi günü saat 12.00 – 17.00 arasında ANKAmall açık otoparkında Berna Laçin’in katıldığı Fairy Şenlikleri gerçekleşecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sunucusu İlker Ayrık, yarışma için Ankara seçmelerini ANKAmall’da, Fairy etkinlik alanında gerçekleştirecek. Bunun için “Ben Bilmem Eşim Bilir” brandingli çadır kurulacak. Yarışma başvuruları, bu çadırdan yapılacak.
Dünyaca ünlü perküsyon virtüözü Burhan Öcal, Cumartesi günü saat 19.00’da heyecanla beklenen konserini verecek.

“Dünyanın en güçlü adamı” ANKAmall’da…
Litvanyalı Zydrunas Savickas,  kirli tabaklarla dolu TIR’ı çekerek ilginç bir şov gerçekleştirecek. Dünyanın en güçlü adamı yarışmalarında şampiyonluk kazanan Litvanya asıllı Zydrunas Savickas, yüzlerce kiloluk ağırlıkları kaldırıyor, bedeni ile otomobil, TIR, uçak çekiyor. 524 kilogramlık halteri kaldırarak dünya rekoru kıran Savickas, birbirine bağlı 12 aracı halatla çekmesiyle de Guinness rekorlar kitabına girmiş bulunuyor.

ANKAmall, tüketimde kalite ve çeşitliliği farklı yaşamsal ihtiyaçlarla bir arada sunmanın yanında bireysel, sosyal ve kültürel boyutları zengin, enerjisi yüksek aktiviteleri de hız kesmeden sürdürmeyi planlıyor.

Previous Beylikdüzü Güverte Evleri'nin temeli atıldı
Sonraki Ankara su kesintisi 30 Nisan 2015

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Asma Bahçeler Göz Kamaştırıyor

TANYER İnşaat’ın Narlıdere’de yapımını sürdürdüğü Asma Bahçeler, sıradışı mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerin son dönemde en fazla ilgi gösterdiği projeler arasına yerleşti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türkiye’de 6,5 milyon konutun acilen yenilenmesi gerekiyor

Dünyanın en önemli ve hareketli coğrafi kuşaklarından birinde yer alan Türkiye’de, bugüne kadar ağır kayıpların yaşandığı birçok deprem meydana geldi.

Firma Haberleri

Bakü Olimpiyat Stadyumu Projesi’ne Anel Grup imzası

Uluslararası standartlarda mega projelere imza atan Anel Grup, yaklaşık bin çalışan ile Bakü Olimpiyat Stadyumu Projesi’nin sistem testlerini Şubat 2015 sonunda tamamlayarak projeyi teslim etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Cem Ofset 5 HES’i 8.8 Milyon Dolara Aldı

Anamur, Bozyazı, Mut-Derincay, Silifke ve Zeyne hidroelektrik santrallerinin bütün halinde özelleştirilmesi ihalesi tamamlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yaşam Projeleri TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu

Yaşam Projeleri gayrimenkul haber portalı yatırımcı firma Globalnet İnternet Teknolojileri Genel Müdürü Ertan Barut TV6 Emlak Saati programının konuğu oldu.

Firma Haberleri

SOS konforlu ofisler için yeni bir marka

Başarılı iş adamlarından Mimar Yalçın Ergen, daha önce yapılmayanı yaptı ve SOS’i hayata geçirdi.