AND Pastel teslim tarihi

AND Pastel teslim tarihi

AND Pastel teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.AND Gayrimenkul’ün Kartal’da hayata geçirdiği  yeni konut projesi AND Pastel 2016 Nisan ayında yapılacak lansmanı için gün sayıyor.

Yaklaşık 1.200 adet konutun yer aldığı proje 1+1’den 4+1’e konut seçenekleri sunuyor.Toplamda 7 bloğun yer aldığı projenin, yüzde 70’i yeşil alandan oluşuyor.Çevreye açık meydanı, küçük bir sağlık merkezi, çocuklar için okul öncesi gelişim merkezi, eczane, alışveriş ve yeme-içme alanları gibi günlük ihtiyaçlara cevap verebilecek fonksiyonlara yer verilen AND Pastel’de, ayrıca açık-kapalı havuz, spor ve aktivite alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuklar için özel tasarlanmış geniş oyun alanları ve sosyal tesisler bulunuyor.

Haziran 2018 tarihinde teslimlerin yapılacağı projede,%1 KDV avantajınınyanı sıra %5 peşinat ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

AND Pastel iletişim :

Adres : Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Caddesi No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü, Ümraniye – İstanbul

Tel : 0850 393 40 00

www.andpastel.com

Previous Altındağ 19734 ada 3 parsel imar planı değişikliği
Sonraki Sinpaş GYO'dan Kadınlar Günü indirimi

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çekmeköy DREAMLIFE’ ta dairelerin metrekaresi 3.500 TL

Avrasyaİnt ve Reform Yatırım proje ortaklığı tarafından, mülkiyeti kendilerine ait arazi üzerinde toplam 30 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Çekmeköy DREAMLIFE Konutları’nda inşaat başladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kiler GYO Referans projeleri cazip satın alma modeli sunuyor

Mimari ve mühendislik alanında birçok ilkleri ve “en”leri içinde barındıran Türkiye’nin ve Avrupa’nın en yüksek projesi İstanbul Sapphire  projesini hayata geçiren Kiler GYO, şimdi de Referans markalı yeni projeleri ile

Anadolu Yakası 0 Yorum

Güncel Kartal konut projeleri

İstanbul Finans Merkezi, kentsel dönüşüm ve ulaşım projeleri Anadolu Yakası’nda hem gayrimenkul yatırımlarının artmasına hem de fiyatların yükselmesine neden oldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Akkuş Grup Yakuplu’da toplu konut yapacak

Akkuş Grup, inşaat sektörüne adım attı.

Avrupa Yakası

Beyttürk İnşaat, İstanbul’da kentsel dönüşüme odaklandı

Beyttürk İnşaat dönüşüme odaklandı Bursa’da 900 konutluk yeni bir projeye hazırlanan Beyttürk İnşaat, İstanbul’da dönüşüm için kolları sıvadı

İstanbul 0 Yorum

Konut Yatırımında Esenyurt mu, Beylikdüzü mü ?

Bin 100 civarında konut projesine ev sahipliği yapan İstanbul’da markalı konut sayısı 400 bini geçti. Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin yüzde 30’u markalı konutlardan oluşuyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.