Allora Beytepe’den lansmana özel yüzde 8 indirim

Allora Beytepe’den lansmana özel yüzde 8 indirim

Çayyolu’nun Beytepe ile birleştiği çok değerli lokasyonda Ankaralılar’ın dikkatini çeken Allora Beytepe konutları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapacağı lansmana özel fiyatlarında yüzde 8 indirim uyguluyor.

Ankara’da uzun yıllar çok sayıda başarılı inşaat projesine imza atan Zeynal Durkut ve Fevzi Akbulut ile güç birliği yaparak kurdukları MFZ Grup’un ortaklarından Muhanver Gözüm, Allora Beytepe projesinin geniş ve ferah konuttan vazgeçmeyen Ankaralılar tarafından büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Henüz lansmana çıkmadan dikkati çeken Allora Beytepe’nin önemli satış başarısı yakaladığına işaret eden Gözüm, “Ankaralı’nın geleneksel tüm isteklerini karşılayacak şekilde kurgulanan Allora Beytepe, konforlu ve rahat yaşam isteyenlere hayallerindeki evi sunuyor. Bu kurgu konut almak isteyenlerin oldukça dikkatini çekti. Lansman bile olmadan aldığımız talepler ne kadar doğru bir iş yaptığımızın da göstergesi” dedi.

Gözüm, Ankaralılar’a teşekkür etmek için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılacak lansmana özel indirim kampanyası başlatmaya karar verdiklerini bildirerek, şunları söyledi:
“Doğayla iç içe bir yaşam sunan Allora Beytepe’deki satış grafiği başladığı gibi güzel ilerliyor. Biz de MFZ Grup olarak hem Ankaralılar’ın gösterdiği ilgiye teşekkür etmek hem de lansmanlarda âdet olduğu üzere fiyatlarımızda indirim kampanyası yapmaya karar verdik. Lansman günü olan 14 Şubat’tan başlayarak bu ay sonuna kadar Allora Beytepe’den konut almak isteyenlere yüzde 8 indirim uygulayacağız.”

Previous İş Sağlığı ve Güvenliği Tasarısı komisyonda kabul edildi
Sonraki Ispartakule metrosu ev ilanlarını patlattı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Kuzu Grup’tan Ankara’ya 2 yeni proje

Kuzu Grup Yönetim Kurulu üyesi Özen Kuzu yaptığı açıklamada Ankara’da iki karma proje’nin inşaatına başlayacaklarını bildirdi.

Ankara 0 Yorum

One Tower Diplomatique rüzgar tüneli testinden geçti

İnşa edilen yeni nesil konut projeleri yükseklikte birbiriyle yarışırken, konut alıcısı projelerin özellikle üst katlarını tercih etme konusunda çekimser davranıyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara konut satışında zirvede

Emlakçılar Odası Başkanı Taylan “Ağustosta 13 bin 139 konut satışıyla yüzde 6.5’lik bir artış gerçekleştiren başkent, emlak sektörünün en fazla büyüdüğü şehir oldu.Kriz bekleyenlerin planı tutmadı” dedi.

Ankara 0 Yorum

Mogan Garden evleri teslim tarihi

Batı Sistem tarafından Ankara Gölbaşı’nda inşa edilen Mogan Garden evleri Ankara’da yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Gökçebey Konutları projesi

Gökçebey Konutları MHM Yavuz Group tarafından Ankara Eskişehir Yolu üzerinde doğa ile baş başa bir ortamda yükselmektedir.

Ankara 0 Yorum

Aqua Modern Ankara projesi

Aqua Modern Ankara projesi Etimesgut’ta inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.