Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticileri arasında yer alan ve mobilyada sektöre yön veren firmalardan biri olan Alfem 1503 metrekarelik Tekirdağ showroom’unu açıyor.

21 Nisan Pazartesi günü kapılarını açacak olan Alfemo Tekirdağ Showroom, Hürriyet Mahallesi’nde Migros karşısında müşterilerini ağırlamayı bekliyor. Alfemo Tekirdağ’ın sahibi Eyüp Kanar, açılış için gün saydıklarını ve Tekirdağlılar’ı Alfemo rahatlığı ve konforuyla tanıştıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

21 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan açılışla tüketicilerle buluşmayı hedeflediklerini kaydeden Eyüp Kanar. “Halkımız açılışımıza ve mağazamızı gezip görmeye davetlidir. Tüm Tekirdağlılan bekliyoruz. Kaliteyi ve konforu, en uygun fiyatla sunduğumuz showroomumuza uğramadan geçmemenizi tavsiye ederim.” şeklinde konuştu.(Posta Trakya)

Previous İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor
Sonraki Uptown İncek'in Kaba İnşaatı Bitti

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Fatsa Kadınlar Plajı ihalesine 6 Firma katıldı

Ordu Büyükşehir Belediyesi Altınordu ilçesine yapacağı Kadınlar Plajının benzerini Fatsa ilçesine de inşa ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Maktoum’un oğlundan Avrupa Office Ataşehir’e tam not

Dubai Cityscape Fuarı’na 6 projesiyle katılan Artaş İnşaat’ı Dubai Emiri şeyh Maktoum’un oğlu His Higness Sheikh Mansoor Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum ziyaret etti. İlk kez fuarda tanıtılan Avrupa

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut’un beş aylık satışları 1 milyar lirayı aştı

Emlak Konut GYO, ocak-mayıs döneminde KDV hariç toplam 1.46 milyar lira değerinde 2 bin 237 adet bağımsız bölüm satışı gerçekleştirdi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Akfen GYO 2014 Faaliyet Raporu 3 ülkede 14 şehri anlatıyor

İddialı faaliyet raporlarıyla dikkat çeken Akfen GYO, yatırımcılarının karşısına şehir rehberi (city guide) konsepti ile hazırlanan 2014 Faaliyet Raporu ile çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çebinatura Home Office konseptinde hazırlandı

Cebi Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Çebinatura’da elektrik enerjisinden yüzde 38, su kullanımından ise yüzde 42 tasarruf sağlanıyor ofis konsepti Çebi Yapı tarafından inşa edilen Çebinatura, çevreci, güvenli ve verimli

Firma Haberleri 0 Yorum

Şahenk ve Bilgili’ye izin çıkmadı

Rekabet Kurumu, Serdar Bilgili ve Ferit Şahenk’in ortaklığına izin vermedi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.