Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticileri arasında yer alan ve mobilyada sektöre yön veren firmalardan biri olan Alfem 1503 metrekarelik Tekirdağ showroom’unu açıyor.

21 Nisan Pazartesi günü kapılarını açacak olan Alfemo Tekirdağ Showroom, Hürriyet Mahallesi’nde Migros karşısında müşterilerini ağırlamayı bekliyor. Alfemo Tekirdağ’ın sahibi Eyüp Kanar, açılış için gün saydıklarını ve Tekirdağlılar’ı Alfemo rahatlığı ve konforuyla tanıştıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

21 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan açılışla tüketicilerle buluşmayı hedeflediklerini kaydeden Eyüp Kanar. “Halkımız açılışımıza ve mağazamızı gezip görmeye davetlidir. Tüm Tekirdağlılan bekliyoruz. Kaliteyi ve konforu, en uygun fiyatla sunduğumuz showroomumuza uğramadan geçmemenizi tavsiye ederim.” şeklinde konuştu.(Posta Trakya)

Previous İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor
Sonraki Uptown İncek'in Kaba İnşaatı Bitti

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

3. Havalimanını Üç Türk Bankası Fonlayacak

3.havalimanına hangi bankaların kredi kullandıracağı belli oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu, Ufuk Gayrimenkul açıldı

Emlak sektöründeki ofis açılışları ile sürdürmeye devam eden Emlak İstasyonu ailesine yeni bir katılım daha gerçekleşti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kaba inşaat maliyetleri hızlı arttı, alıcıya gün doğdu!

Avrasyaİnt Yapı Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli, özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde zaten yüksek olan arsa metrekare birim fiyatlarına, son dönemde demire gelen yüksek zamlar da

Firma Haberleri 0 Yorum

Daikin yüzde 35’e varan indirimler sunuyor

İklimlendirmenin uzman markası Daikin, kışı sıcak geçirmek ve yazı serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Körfez Yatırımcıları İstanbul’da Buluşacak

Körfez sermayesinin uluslararası yatırım fonları ve yatırımcıları Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde (International Investment Summit) bir araya gelecek.

Firma Haberleri 0 Yorum

Birevim ile kısa sürede ev sahibi olma şansı

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında faizsiz çözümler sunarak sektöre güçlü bir giriş yapan Birevim, bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı amaçlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.