Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Alfemo Tekirdağ Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin en büyük mobilya üreticileri arasında yer alan ve mobilyada sektöre yön veren firmalardan biri olan Alfem 1503 metrekarelik Tekirdağ showroom’unu açıyor.

21 Nisan Pazartesi günü kapılarını açacak olan Alfemo Tekirdağ Showroom, Hürriyet Mahallesi’nde Migros karşısında müşterilerini ağırlamayı bekliyor. Alfemo Tekirdağ’ın sahibi Eyüp Kanar, açılış için gün saydıklarını ve Tekirdağlılar’ı Alfemo rahatlığı ve konforuyla tanıştıracak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.

21 Nisan Pazartesi günü yapılacak olan açılışla tüketicilerle buluşmayı hedeflediklerini kaydeden Eyüp Kanar. “Halkımız açılışımıza ve mağazamızı gezip görmeye davetlidir. Tüm Tekirdağlılan bekliyoruz. Kaliteyi ve konforu, en uygun fiyatla sunduğumuz showroomumuza uğramadan geçmemenizi tavsiye ederim.” şeklinde konuştu.(Posta Trakya)

Previous İncek Prestij Yarın Satışa Çıkıyor
Sonraki Uptown İncek'in Kaba İnşaatı Bitti

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Arsa dolandırıcılarına dikkat

Dolandırıcılığın yeni adı; değerli arsaları sahte evraklarla sahibinden habersiz başkasına satmak

Firma Haberleri 0 Yorum

Mulson Yaşam Projesi

Güzelbahçe’de hayata geçirilecek Mulson Yaşam Projesi, dikkat çekici özellikler barındırıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tek İnşaat’tan Mersin’e 500 konutluk proje

Mersin’de gerçekleştirdiği Alone adlı projeleriyle tanınan Tek İnşaat, bu yıl 50 milyon liralık yatırımla yeni Alone projelerine hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Daikin’e en çok split klima ihracatı yapan marka ödülü

Türkiye’yi Ar-Ge ve lojistik üssü yapma konusunda emin adımlarla ilerleyen Daikin, 2015 yılında en çok split klima ihracatı yapan iklimlendirme markası oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

DYO mükemmelliğin zirvesinde

KalDer tarafından verilen 2016 Türkiye Mükemmellik Ödülleri sahiplerini buldu. Kalite konusunda iş dünyasının en prestijli ödülünü Büyük Ölçekli İşletmeler Kategorisinde DYO Boya kazandı

Firma Haberleri 0 Yorum

Halkbank İştiraklerini ÖİB Satacak

Bir süredir hükümetin özelleştirme gündeminde olan Halk Bankası’nın sigortacılık iştiraklerini Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) satacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.