Akkent’ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Akkent’ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Ünal Akpınar İnşaat’ın Batıkent’te hayata geçirdiği Akkent Paradise Gardens Konut projesinden ev alanların katılımıyla gerçekleşen, Mercedes Benz B180 CDI otomobil  kazanma şansı sunan kampanyanın, kazanan talihlisi anahtarını ünlü oyuncu Doğa Rutkay’ın elinden aldı.

Araç teslim töreninde projeye dair müjdeli haberi Doğa Rutkay açıkladı.

11 Mart Cuma günü gerçekleşen  Ünal Akpınar A.Ş Genel Müdürü Birol Akpınar ve Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre’nin de eşlik ettiği törende Akkent Paradise Gardens’tan ev almak isteyenleri sevindiren haberi Doğa Rutkay verdi.

Açıklamaya göre, ev sahibi olmak isteyenler için  önemli avantajların sağlandığına değinen Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens’da  peşinatsız esnek ödeme planlarının da içinde bulunduğu kişiye özel ödeme imkanlarının yaratıldığını, ”istediğin zaman öde” modelinin uygulamaya konulduğunu müjdeledi. Doğa Rutkay Akkent bahar kampanyasının Mart Nisan ve Mayıs aylarında devam edeceğini, Ankara’da Akkent’ten ev almanın tam zamanı olduğunu belirtti.

Akkent Paradise Gardens  kapalı yüzme havuzundan mini golfe kadar 20’den fazla sosyal donatısıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Farklı daire seçenekleri , 75 dönüm peyzaj alanı,  işletmesi kolay  ve bakımı ekonomik konut anlayışıyla Akkent yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunuyor.Ankara’nın en önemli projelerinden olan Akkent Paradise Gardens özelikle çocuklu aileler için bölgenin en prestijli projesi olmasıyla beğeni topluyor.

Previous Vav Yapı V75 Residence projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 16 Mart 2016

Diğer Yazılar

Ankara

Green Flats projesi

Green Flats projesi Ankara’da Doğukan Yapı tarafından hayata geçirilecek yeni konut projesi.

Ankara 0 Yorum

Akkent Paradise Gardens’da fiyatlar 300.000 TL’den başlıyor

Akkent Paradise Gardens projesinde ev fiyatları 300.000 TL’den başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Allora Beytepe Ankara’da altın üçgeninin tam ortasında

Ankara’da birbiri ardına modern yapıların yükseldiği Beytepe’nin; gerek proje konutları, gerekse yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezleri ile birkaç yıl içinde en gözde yaşam merkezi olması planlanıyor.

Ankara 0 Yorum

Ege Prime Konutları

Ege Prime Konutları Ankara Yenimahalle’de inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Ankara’da metrekare fiyat ortalaması 1.563 lira

Ankara’da satılık konutların metrekare ortalama fiyatı bir yılda yüzde 7 oranında artış gösterdi. Satılık metrekare fiyat ortalamasının 1.563 lira olduğu Ankara’da, kiralık evlerde ise ortalama fiyat 8 lira.

Ankara 0 Yorum

Ela Concept Eryaman teslim tarihi

Murat Kumsel İnşaat tarafından Ankara Eryaman’da inşa edilen Ela Concept projesi 0+1,1+1 konut tiplerinde 330 daireden oluşmakta.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.