Akkent’ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Akkent’ten istediğin zaman istediğin kadar öde modeli

Ünal Akpınar İnşaat’ın Batıkent’te hayata geçirdiği Akkent Paradise Gardens Konut projesinden ev alanların katılımıyla gerçekleşen, Mercedes Benz B180 CDI otomobil  kazanma şansı sunan kampanyanın, kazanan talihlisi anahtarını ünlü oyuncu Doğa Rutkay’ın elinden aldı.

Araç teslim töreninde projeye dair müjdeli haberi Doğa Rutkay açıkladı.

11 Mart Cuma günü gerçekleşen  Ünal Akpınar A.Ş Genel Müdürü Birol Akpınar ve Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre’nin de eşlik ettiği törende Akkent Paradise Gardens’tan ev almak isteyenleri sevindiren haberi Doğa Rutkay verdi.

Açıklamaya göre, ev sahibi olmak isteyenler için  önemli avantajların sağlandığına değinen Doğa Rutkay, Akkent Paradise Gardens’da  peşinatsız esnek ödeme planlarının da içinde bulunduğu kişiye özel ödeme imkanlarının yaratıldığını, ”istediğin zaman öde” modelinin uygulamaya konulduğunu müjdeledi. Doğa Rutkay Akkent bahar kampanyasının Mart Nisan ve Mayıs aylarında devam edeceğini, Ankara’da Akkent’ten ev almanın tam zamanı olduğunu belirtti.

Akkent Paradise Gardens  kapalı yüzme havuzundan mini golfe kadar 20’den fazla sosyal donatısıyla Ankaralılardan yoğun ilgi görüyor. Farklı daire seçenekleri , 75 dönüm peyzaj alanı,  işletmesi kolay  ve bakımı ekonomik konut anlayışıyla Akkent yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunuyor.Ankara’nın en önemli projelerinden olan Akkent Paradise Gardens özelikle çocuklu aileler için bölgenin en prestijli projesi olmasıyla beğeni topluyor.

Previous Vav Yapı V75 Residence projesi
Sonraki Ankara elektrik kesintisi 16 Mart 2016

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Ankara Parktepe evleri

Ankara’nın yeni yerleşim merkezi Beytepe’nin 1150 metre rakımla en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, konut sahiplerine ferah mekan ve manzara sunuyor.

Ankara 0 Yorum

Bölge bölge Ankara konut projelerinin gelişimi

Varoşlarda çok katlı yapılar yükseliyor Büyük kentlerin daha çok varoşlarını çeviren devasa çok katlı ve lüks konutlara talep az ama, yapılaşma Başkent Ankara’da hızla devam ediyor…

Ankara

Ankara’da konut alıcılarının tercihi hangi yönde?

Son yıllarda hayata geçirilen markalı konut projeleri ile Ankara’nın çehresi değişiyor.

Ankara 0 Yorum

Armonia Residence Eryaman’ın Yeni Cazibe Merkezi

Armonia Residence, Ankara Eryaman’da Neva Prestij Konutlarına komşu yaklaşık 21 dönümlük arazi üzerinde kuruluyor.

Bursa 0 Yorum

SİNPAŞ GYO’dan Tıp Bayramı’na özel 10.000 TL indirim

Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, Tıp Bayramı’nı sağlık sektörü çalışanlarını ev sahibi yaparak kutluyor. Sinpaş GYO, ev sahibi olmak isteyen sağlık sektörü çalışanlarına 14-15 Mart tarihlerinde 10 bin

Ankara 0 Yorum

Doğapark Premium projesi

Doğapark Premium Ankara Bağlıca’da Pozitif Roi İnşaat tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.