Akkent Spor Köyü Yüzme Havuzu Hizmete Girdi

6 bin 500 metrekare alana sahip Akkent Spor Köyü’nün büyüklüğü ve içerisinde birçok tesisi bulundurması yönüyle bölgede bir ilk olduğunu kaydeden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Akkent Spor Köyü yüzme havuzunun hizmete girdiğini belirterek, vatandaşları havuza davet etti.

86 bin 500 metrekare alana sahip Akkent Spor Köyü’nün büyüklüğü ve içerisinde birçok tesisi bulundurması yönüyle bölgede bir ilk olduğunu belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Akkent Spor Köyümüzde daha önce halı sahalar, basketbol ve tenis sahalarını tamamlamıştık. Şimdi ise yüzme havuzumuz hizmete girdi. Yüzme havuzumuz içerisinde spor salonu, fittnes salonu, masa tenisi ve bilardonun da olduğu modern bir tesis oldu. Yüzme havuzumuzu sadece erkekler kullanacaktır. Daha öncede sadece hanımların kullandığı Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi’ni hizmete sunmuştuk. Tüm hemşerilerimizi buradan yüzmeye ve spora davet ediyorum” dedi.

AKKENT YÜZME HAVUZU YARI OLİMPİK BİR TESİS
Gaziantep’e böyle bir tesis kazandırdığı için Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, “Akkent Yüzme Havuzu, yarı olimpik bir havuz olmuştur. Burası çocukların yeni alışma döneminde antrenmanlarını yapacakları güzel bir tesis, kondisyon merkezinin de olduğu tesis görsel olarak ta çok güzel yapılmıştır.(Doğuş)

Previous Turizmi 12 Aya Yaymalıyız
Sonraki Arsa Verdiğimi İspat Etsinler Amelelik Yaparım

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Mamak’ta Hak Sahipleri Evlerine Kavuştu

Mamak’ın en büyük sorunu olan gecekonduya kentsel dönüşüm ve kentsel yenileme çalışmalarıyla çözümler üreten Mamak Belediyesi bir yandan ilçede gecekondu yıkımlarına devam ediyor bir yandan da yapımı tamamlanan konutları hak

Güncel Haberler 0 Yorum

Haydarpaşa Numune Hastanesi kapatıldı

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bitişiğinde devam eden zemin altı otoparkı inşaatı nedeniyle, hastanenin poliklinikler binasında çatlaklar oluştu.

Güncel Haberler 0 Yorum

AVM’ ler 2014’te 75 Milyar Lira Ciro Yapacak

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği Başkanı Hulusi Belgü, 2013’te AVM’lerin 60 milyar liralık ciro yaptığının tahmin edildiğini belirterek, “Bu rakamın 2014’te 75 milyar lira civarında gerçekleşeceğini öngörüyoruz”dedi.

Güncel Haberler

Gaziantep’de 50 Bin konut yapılacak

Büyükşehir 50 bin konut yaparak uydu kentlere imza atacak Şahin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, kendisini en çok heyecanlandıran projelerden biri olduğunu ve şehrin aşırı göç aldığını söyledi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ören Sahiline Koruma Amaçlı İmar Planı

Burhaniye’de, eski belediye başkanı Fikret Akova’nın Ören sahilinde başlattığı, “Koruma Amaçlı Uygulamaları ve İmar Amaçlı Adremitteion Arkeolojik Sit Alanı Etkilenme Geçiş Bölgeleri” bilgilendirme toplantısının üçüncüsü yapıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

​Ankara elektrik kesintisi 1 Nisan 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 1 Nisan 2015 tarihinde Ankara’da Elmadağ, Etimesgut ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.