Akkent Konutları Batıkent’in Değerini Yükseltecek

Akkent Konutları Batıkent’in Değerini Yükseltecek

Ünal Akpınar İnşaat’ın Ankara  Batıkent’te tasarladığı Akkent Paradise Gardens konutları, Batıkent’in değerini bir ‘tık’yükseltecek.

Batıkent’te Akkent 1 ile başlayan projelerine beşinci projesi olan Akkent Paradise Gardens ile devam eden Ünal Akpınar A.Ş.’nin ‘Kazanıyorum’ sloganıyla yoluna devam ettiğini belirten Ünal Akpınar A.Ş. Gayrimenkul Koordinatörü Dr. Huzur Keskin; “Konut piyasasında rekabete yeni soluk getiriyoruz. Detaylar üzerine yoğunlaşıyoruz. Misafir otoparkından, ters akıntı havuzuna; paten ve kaykay pistinden sosyal yaşam alanlarına kadar her türlü ayrıntıyı düşündük” dedi.

Projenin yüksek kazanımlarına atıfta bulunan ve ‘mahalle’ kavramının yeniden hayat bulacağına değinen Keskin, detayları aktardı: İlklerin projesi ‘yeni bir yaşam stili’ vadediyor Akkent Paradise Gardens 432 dairenin bir araya gelmesiyle oluşuyor. İlklerin projesi Akkent Paradise Gardens’ta, 4 mevsim kullanılabilen yüzme havuzlarından ters akıntı havuzuna, SPA merkezinden tenis ve mini golf sahasına, yürüyüş- bisiklet yolundan paten ve kaykay pistine kadar sağlıklı yaşam için her detay düşünülmüş. Aynca güvenli çocuk oyun alanlarından engelliler için özel rampalara kadar her şey en ince ayrıntısına kadar planlı.

Nisan 2017’de tamamlanacak proje kapsamında AVM bölümü hariç, toplam 36 dükkândan oluşan ticaret merkezi, 7/24 özel güvenliği ve açık-kapalı otopark alanları ve misafir otoparkı bulunuyor. Ankara’ya daha yeşil bir çehre Cennet bahçeleri imgesini Ankara’nın çehresiyle buluşturacak olan Akkent Paradise Gardens, çevre ve peyzaj alanındaki düzenlemeleriyle de dikkat çekiyor. Farklı türdeki bitkilerin, çiçeklerin ve ağaçlann yer alacağı Akkent Paradise Gardens Residence’ta Akkent Koruluğu ve Cennet Bahçeleri, Batıkent sakinlerine nefes aldıracak.

Akkent’te AKKENT Paradise Gardens konutları birinci sınıf malzemelerden oluşan opsiyonlu ürün seçenekleri sunarak, her şey ‘A müşterilerine kullanacakları malzemeleri seçme imkânı vererek, onların tercihlerine uygun uygulamalar yapıyor. kalite’ Sürekli ışık alan evleri, yalıtımlı binaları ve tasarruflu aydmlatmasıyla Akkent konutları tam manasıyla bir yatırım unsuru.

Akkent, ailelerin güvenoyunu aldı
AKKENT Paradise Gardens’ın çocuklu aileler tarafından tercih edildiğini ifade eden Keskin; “Çocuklarının güvenli bir ortamda, sporla iç içe büyümesini isteyen aileler Akkent Paradise Gardens diyor. Çünkü 24 saat kameralı ve özel güvenlik imkânı sunan Akkent’te, 4 mevsim kullanılan havuzlar, kaykay pisti, mini golf sahası, bisiklet yolu, mini futbol, voleybol ve basketbol sahalarının yanı sıra tenis kortu da bulunuyor. Bunların yanında mini aqua park, çocuk oyun alanları ve parkları da bulunan Akkent Paradise Gardens; çocukları mutlu etmek için her detayı planlamış.

Hanımların da büyük ilgisini çeken projede; yaşam merkezinin içinde fitness merkezi, squash, pilates ve yoganın yanında Akkent Lokali ve vitamin bar da bulunuyor. Sağlık içinde birçok yenilik barındıran Akkent Paradise Gardens’ın hidroterapi ünitesinde; hidromasaj, sağlık havuzu, akıntıya karşı sıcak su yürüyüş havuzu aynca SPA merkezinde; sauna, soğukluk, buhar ve masaj odaları bulunuyor” şeklinde konuştu.

Keskin; “Projemizle herkes kazanacak. Sağlıkla, çevreyle, sporla kazanacak. Bu nedenle kampanyamızın temasını ‘Kazanıyorum’ olarak belirledik” dedi.

“Alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden yeniyi yaşayacağız”

GÜNEY cepheye bakan ve bu sayede ışıktan ve ısıdan maksimum düzeyde yararlanan Akkent Paradise Gardens konutları, ses ve ısı yalıtımıyla da tercih sebebi. Keskin; “Akkent Paradise Gardens şehir trafiğinden ve gürültüsünden bıkan ancak şehir merkezinde yaşamanın konforundan vazgeçemeyenlerin de tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlandı, ihtiyaç duyulan her mağaza elinizin altında olacak. Alışverişinizi yürüyüş mesafesindeki merkezlerden yapabilme olanağınız olacak. Eskiden ödün vermeden yeniyi yaşayacaksınız” ifadelerini kullandı.

Akkent’in dost eli bir adım ötede
KESKİN, projenin ödeme kolaylıklarıyla da ilgili bilgi vererek; “Bankaya borçlanmak istemeyen müşterilerimize bize borçlanabilme imkânı sunuyoruz. Cazip faiz oranları ödeyerek Akkent’li olmak isteyenlerin yardımına Ünal Akpınar A.Ş. yetişiyor ve borç stresini ortadan kaldırıyor”  diye konuştu. Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan proje, 60 aydan 120 aya kadar vade seçeneklerini ev sahiplerine sunuyor. Karşılıklı güven ilkesi ile hareket eden ve Akkent 1,2,3 ve 4 projelerini başarıyla ailelere teslim eden Akkent Konutlan’na Ankaralıların güveni tam. Ünal Akpınar A.Ş. güvencesiyle yapılan Akkent Paradise Gardens projesinin ayrıcalıklarından bahseden Gayrimenkul Koordinatörü Dr. Huzur Keskin; “Ulaşım kolaylığı, iş merkezlerine yakınlığı ve ödeme avantajlarıyla Ankaralı yeni bir değere kavuştu” dedi.(sanayigazetesi)

Previous Ankara'da Elektrik Kesintisi 15.11.2014
Sonraki Ağaoğlu Ve Nişantaşı Üniversitesi Gayrimenkul Satış Uzmanları Yetiştirecek

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Aykon Suites projesi

Aykon Suites projesi Ankara 100.Yıl’da ODTÜ Vişnelik tesislerinin hemen yanında Aykon Yapı tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Gümüş Şehir Evleri fiyat bilgisi

Gümüş Şehir Evleri fiyat bilgisi heberimizin devamında yer alıyor.

Ankara

İncek Vista konut projesi

İncek Vista  konut projesi Ankara İncek Bulvarı’nda Özçelik İnşaat – Pelit İnşaat tarafından hayata geçirilmekte.

Ankara

Bağlıca Botanik Park adres

Bağlıca Botanik Park adres bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara, 2016’nın İlk Çeyreğinde Teslim Edilecek

Türkerler Holding bünyesinde bulunan Türkerler İnşaat tarafından Ankara’da inşası devam eden; konut, ofis, otel ve alışveriş alanlarından oluşan Mahall Ankara projesi 2016 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.

Ankara

Ankara Çankaya lüks konut projeleri

Ankara Çankaya, lüks konut projelerinini öne çıktığı bölgelerin başında geliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.