Akbank’tan tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarında indirim

Akbank’tan tüm vadelerde konut kredisi faiz oranlarında indirim

Akbank konut kredisi faiz oranlarında yaptığı indirime ek olarak ilk evini alacaklara özel 500TL’ye kadar Chip Para verecek.

Akbank’tan yapılan açıklamaya göre banka iki yıla kadar olan vadelerde konut kredisi faiz oranlarını %0,90’a indirdi. İki yılın üzerindeki vadelerde beş yıla kadar %0,93, yedi yıla kadar %0,95 ve yedi yılın üzerinde %0,97 faiz oranı uygulanacak.
Akbank 31 Aralık’a kadar alacağı krediyle ilk kez ev sahibi olacak müşterilerine 500 TL’ye kadar chippara kampanyası başlattığını da duyurdu. Kampanya kapsamında ilk ev için kullanılan kredilere özel olarak, kredi tutarının binde 5’i oranında ve 500 TL ile sınırlı olmak üzere müşterilerin Akbank kartlarına chip para yüklenecek.
Detaylı bilgi ve başvuru için Akbank Şubeleri, 444 4 253 Büyük Kırmızı Hat ve akbank.com’a ulaşılabileceği belirtilen açıklamada Akbank’ın ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza uygun ödeme koşullarıyla desteğini devam ettireceği bildirdi.

Previous Ankara Siteler için yeni projeler kurgulanmaya başladı
Sonraki Babacan Premium'da fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Ritim İstanbul Kampanya Fiyatları

Şirket, kampanyayla projelerinde  konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları ve indirim fırsatları sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Hilti Türkiye 2015’te 24 yeni ürünle geliyor

İnovatif ürünleri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile inşaat profesyonellerinin vazgeçilmezi olan Hilti Türkiye, 2014’te yüzde 35 büyüme ile tarihinin en yüksek büyüme rakamını gördü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 11 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro

Firma Haberleri 0 Yorum

Savunma Sanayi Üssü’nün Temeli, Ankara’da Atılacak

Kanal İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük projesi olduğu belirtilen Savunma Sanayi Üssü’nün temeli, Ankara’nın Kazan İlçesi’nde atılacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

QBahçe, ‘Rıfat Abi’ İçin Erken Teslim Ediliyor

QBahçe’yi söz verdiği tarihten 6 ay erken teslim eden Erguvan İnşaat, erken teslimin sebebini reklam filmi haline getirdi

Firma Haberleri

AKG Gazbeton’a Bakanlıktan ödül

AKG Gazbeton, üretim yapmakta olduğu İzmir, Kırıkkale ve Çorlu işletmelerinde ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları’ konusunda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından “İyi Uygulama Örneği” Ödülü’ne layık bulundu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.