AGEM Ankara’da gayrimenkul sektörüne yeni kimlik getiriyor

AGEM Ankara’da gayrimenkul sektörüne yeni kimlik getiriyor

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği (AGEM), son zamanlarda ciddi gelişme gösteren ve Türkiye’nin ekonomik dengelerinden en fazla etkilenen sektörlerin başında gelen gayrimenkul sektöründe; Avrupa standartlarını yakalamayı, yatırımcılara ve sektörün uzmanlarına, güvenli ve kaliteli hizmet standartları getirmeyi, gayrimenkul sektörüne kurumsal bir kimlik kazandırmayı hedefliyor.

Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı olan Erkan Aslan, AGEM‘ in sektörün tüm ihtiyaçlarını gidermeye ve eksiklerini tamamlayarak. Ankara’da gayrimenkul sektörüne kurumsal bir kimlik kazandırmayı hedeflediklerini belirtiyor.Yeni Asya

Previous TOKİ Başkanı Diyarbakır'da stad hakkında bilgi aldı
Sonraki Destek Menkul Değerler toplum için yola çıktı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Altındağ Beşikkaya’daki okul inşaatı hızla ilerliyor

Çocukların daha iyi şartlarda eğitim görmesini amaçlayan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’a Otopark Tapusu Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş sokaklarda kat otoparkı yapacaklarını ve isteyenlerin bu otoparkların tapusunu alabileceğini açıkladı.

Güncel Haberler

Türkiye’de şehirleşme incelemesi

Dünya Bankasi Türkiye Ofisi Türkiye şehirleşme incelemesi raporunu hazırladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sandıklı’da Kentsel Dönüşüm Çalışmaları

Sandıklı’da oturulmayan boş evler, sahipleri tarafından Sandıklı Belediyesi ile iş birliği yapılarak yıkılıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sertifikası olmayan emisyon ölçüm yapamayacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının düzenlemiş olduğu  “Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi” başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 6 Mart 2015.

Güncel Haberler 0 Yorum

Vaat edilen ancak yapılmayan sosyal donatılar yargıda

İstanbul´da bir inşaat projesinden daire satın alan A.Ş., projenin reklamlarında olmasına rağmen birçok sosyal ve sportif donatıların gerçekleştirilmediğini belirterek, değer kaybının ödenmesi için dava açtı. A.Ş. dava dilekçesinde, ‘Dairelerle birlikte