Ağaoğlu : Central Park’ta Satış Rekoru Kıracağız

Ağaoğlu : Central Park’ta Satış Rekoru Kıracağız

Ağaoğlu Central Park Projesi lansmanında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, “Bu proje ile satış rekorları kıracağız.

Daha lansman öncesinde 34 milyon dolarlık satış gerçekleşti. İçinden geçtiğimiz zor dönemde sektöre bir hareketlilik getireceğimize inanıyorum” dedi.

Yapım Grubu Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Murad Acar, projenin 73 bin 600 m²’lik brüt alan üzerinde toplamda 1155 konut ve 12 villadan oluştuğunu açıkladı.

Murahhas Aza Hasan Rahvalı ise metrekare fiyatlarının ortalama 6 bin 800 dolar olduğunu, dolar kurunu ise 2,80 TL’ye sabitlediklerini, lansmana özel yüzde 15 indirim gerçekleşeceğini söyledi. Rahvalı, asgari 1 milyar 200 milyon dolarlık satış hedefleri olduğunun da altını çizdi.

Ağaoğlu Central Park projesi, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurul Başkanı Ali Ağaoğlu, Murahhas Aza Hasan Rahvalı, CEO’u Dr. Önder Halisdemir ve İcra Kurulu Üyesi Murad Acar’ın katılımıyla Bakırköy’deki satış ofisinde düzenlenen bir basın toplantısı ile satışa sunuldu.

Ağaoğlu: “Bu proje benim için dönüm noktasıydı”
Bugüne kadar 35 binin üzerinden konut inşa ettiğini ve herkese kazandırdığını belirten Ali Ağaoğlu, “Bu proje benim için gerçekten hayatımın dönüm noktasıydı. Puslu havalarda önemli çıkışlar yaptık. Ekonominin çarkları döndüğü sürece bunun üstesinden gelebiliriz” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Bu proje ile satış rekorları kıracağız. Daha lansman öncesinden yaklaşık 34 milyon dolarlık satış gerçekleştirdik. Bu proje ile içerisinde geçtiğimiz zor dönemde sektöre bir hareketlilik getireceğimize inanıyorum.”

Murad Acar: “Projenin yüzde 80’i yeşil alan”
Projenin dış cephesine New York mimarisinden esinlenildiğini ve projenin konsept mimarının Ömer Çamoğlu olduğunu belirten Yapım Gurubu Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Murad Acar, Leed Gold sertifika adayı projede 5 adet konut bloğu, 3 adet villa bloğu ve 12 adet teras ev bulunduğunu paylaştı. Acar:

“1+1’den başlayıp 6+1’e kadar uzanan daire seçenekleri söz konusu. 44 ile 55 m² aralığındaki 1+1 daireler 384 adet ile projenin yüzde 33’ünü, 69 ile 107 m² aralığındaki 2+1 daireler 500 adet ile projenin yüzde 43’ünü, 126 m² ile 174 m² aralığındaki 3+1 daireler 201 adet ile projenin yüzde 17’sini, 148 ile 211 m² arasındaki 4+1 – 4,5+1 daireler ise 48 adet ile projenin yüzde 4’ünü oluşturuyor. Çatı dubleksi 5+1 ve 6+1 daireler 10 adet olmakla birlikte projenin yüzde 1’ini kapsıyor. Son olarak da 12 adet bulunan villalar 5,5+1 ve 7+1 özellikleri ile müşterilerimizle buluşuyor.”

Hasan Rahvalı: “Asgari satış hedefimiz 1 milyar 200 milyon dolar”
Ortalama metrekare fiyatının 6 bin 800 dolar olduğunu ve dolar kurunu 2.80’e sabitlediklerini paylaşan Murahhas Aza Hasan Rahvalı, Ağaoğlu Central Park’taki asgari satış hedeflerinin 1 milyar 200 milyon dolar olduğunu paylaştı:
“Projemiz siftahını İranlı bir müşterimiz ile yaparken başka bir müşterimize 25 milyon dolarlık toplu bir satış gerçekleştirdik.”

Dr. Önder Halisdemir: “Doğru marka, doğru fiyat, doğru lokasyon”
Ağaoğlu CEO’su Dr. Önder Halisdemir, projenin doğru marka ile doğru fiyatla ve doğru lokasyonda olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:
“Central Park projesi ile Barkıköy’de yaşam için her şey tamamlandı. Bu projeyi yapmaktan ve Türkiye’ye kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.”

www.agaoglu.com.tr

Previous Torium AVM’de kiralık son 3 mağaza
Sonraki Ağaoğlu Central Park ödeme planı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Mai Residence projesinde kampanya fırsatı

Mai Residence Anadolu Yakasında Bağdat Caddesine 15 dakika Ayda Sadece 1.490 TL Taksitle

İstanbul 0 Yorum

Babacan Premium, yaz kampanyası ile ev sahibi yapıyor

Babacan Holding tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen ve toplam 1.216 konuttan oluşan Babacan Premium, düzenlediği yaz kampanyası ile ev sahibi yapıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Toya Moda’dan 30 daire için avantajlı kampanya

Toya Moda’da yaşam bu yıl başlıyor. Toya Moda sadece 30 daire için, çok avantajlı bir kampanya başlattı.

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life proje detayları

Onur Park Life İstanbul, projesi az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Taksim Petek Residence ayda 2.500 dolar taksitle satışa sunuldu

Farklı mimari tasarımlar ve geliştirdiği özgün projelerle gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan DAP Yapı, Taksim’deki yeni projesi Taksim Petek Residence’yi tanıttı.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul Metro Hattı Konut Fiyatlarını Yükseltti

İstanbul metro hattı genişlemeye devam ediyor. Aksaray-Yenikapı arasındaki 665 metrelik bağlantının da açılmasıyla gözler ev fiyatlarına çevrildi…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.