Ağaoğlu Central Park ödeme planı

Ağaoğlu Central Park ödeme planı

Ağaoğlu Central Park kampanya süresince  üç farklı ödeme seçeneği sunuyor.

“Yüzde 10 peşin ve yüzde 70 banka kredisi kullanımında yüzde 20’si faizsiz olarak 24 ay sonraya yani teslim zamanında. İkinci ödeme seçeneği, yüzde 25 peşin altı ayda bir yüzde 25 ara ödemeli. Son alternatif ise yüzde 50’si peşin kalan 24 ay taksitle.

Dolar kurunun 2.80’e sabitlendiği  proje, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak ve tamamlandığında 1 milyon m² büyüklüğe ulaşacak İstanbul’un şehir parkına komşu olan Ağaoğlu Central Park, Ataköy Marina’ya sadece birkaç dakika uzaklıkta. Bursa, Bandırma ve Yalova’ya hızlı ulaşım sağlayan İDO terminallerine de yakın olan proje, sahil yoluna da yürüme mesafesinde.

Ağaoğlu Central Park sosyal donatıları ile özellikle çocuklu aileler için tercih sebebi olacak. Projede açık-kapalı yüzme salonu, kapalı spor salonu, fitness salonu, pilates odası, oyun konsol odası, sinema odası, sanat atölyesi, parti odası, karaoke odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.1+1’den  6+1’e kadar daire seçenekleri sunan projede 5 adet konut bloğu, 3 adet villa bloğu ve 12 adet teras ev bulunmakta.

Previous Ağaoğlu : Central Park’ta Satış Rekoru Kıracağız
Sonraki Zigana Tria Beylikdüzü

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

SeaPearl Ataköy, Cityscape Global’in ilgi odağı oldu

Türk gayrimenkul sektörünün her yıl merakla beklediği Dubai Cityscape Global Fuarı, bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlendi.

İstanbul 0 Yorum

Tekfen HEP İstanbul’da satışlar devam ediyor

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından İstanbul ‘da hayata geçirilen HEP İstanbul Projesi’nde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Olimpa Park Plus Mayıs 2016’da teslim

Fuzul Yapı’nın konut projesi Olimpa Park, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyenler için 60 ay 0 faiz fırsatı sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

MOD Bahçelievler teslim tarihi

Bahçelievler’de ön talebe başladı İstanbul Basın Ekspres Yolu üzerinde MOD Gayrimenkul Yatırım’ın yaptığı MOD evlerinde ön talep toplama dönemi başladı.

İstanbul 0 Yorum

Nidapark Seyrantepe Satışa Çıktı

Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Seyrantepe’yi satıp çıkardı.

İstanbul 0 Yorum

Bakırköy City ödeme planı

Beyaz İnşaat Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de inşa edilen Bakırköy City, yatırımcıya uygun ödeme planı sunuyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.