Adam Kule ödeme planı

Anadolu Yakası’nın önemli merkezi Maltepe’de ‘Adam Kule’ projesini hayata geçiren Dap Yapı, farklı daire tipleri, rezidans ve ofislerini satışa sundu.

Adam Kule’nin 2017’de yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini ‘insan’dan alan ‘Adam Kule’ projesi için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Rezidans, home-ofıs ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule’de peşinat tutarı 2016 yılında ödenirken 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor. 48 ay vade ve 0 faiz fırsatının sunulduğu kampanya ile Adam Kule’den homeofıs sahibi olma imkanı veriliyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlanndan oluşacak ve bölgenin çehresini Ayrıcalıklı Yaşam, Eşsiz Lokasyon Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine. malzeme ve isçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

KATKI SUNMAYA DEVAM
Yılmaz “Yatırımlarımızı bugüne kadar yaptık çünkü Türkiye’nin geleceğine katkı sunmak istiyoruz ama bu dönem belirsizlikler, piyasalann dalgalanması kimseye iyi gelmedi. Artık daha güçlü şekilde yatırımlarımıza devam ediyoruz, zaten ekonomiye odaklanma, ülkemiz için yeni hikayeler, başan öyküleri yazma zamanı” diye konuştu. değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde ayrıcalıklı bir hayat vadediyor.

295 BİN TL’YE DAİRE

DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule, 295 binTL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Lansman avantajlannın devam ettiği Adam Kule’de, ofislerin yüzde 71’i satılırken, 19 adet dükkan ve mağazalannyer aldığı özel çarşının da satışına başlandı. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Adam Kule’de, 48 ay sıfır faiz fırsatı sunulurken, 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor.

Adam Kule’nin 2017 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor. Adam Kule lansman toplantısında fabrika arazilerinin toplanıp dönüştürüldüğü proje için 200 milyon lira yatırım yapacaklarını belirten Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz “Yeni projemizle yorulan piyasalara moral vermek için Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz” dedi. İnşaat sektörünün ‘belirsizlik’sevmeyen bir sektör olduğunu anlatan Yılmaz, Adam Kule lansmanını daha önce üç defa ertelettiklerini hatırlattı.Star

Previous Pursaklar Saray Mahallesi 2. Etap parselasyon planı askıda
Sonraki Babacan Premium ödeme planı

Diğer Yazılar

İstanbul

Anadolum İdol projesi

Anadolum İdol konut projesi İstanbul Tuzla Aydınlı bölgesinde 10.935 m2 arsa içinde yapılanmakta olan bir projedir. Toplamda 329 adet ünite yapılacaktır.

İstanbul

Maritza Vadi Evleri projesi

Maritza Vadi Evleri İstanbul Anadolu yakasın Beykoz’da Maritza İnşaat tarfından hayata geçiriliyor.

İstanbul 0 Yorum

Akzirve, Bahçeşehir’deki yeni projesi STRADA’yı tanıttı

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren ve gayrimenkul yatırımlarıyla öne çıkan Akzirve Gayrimenkul & Yatırım, Bahçeşehir bölgesinde inşasına başlayacağı toplam 1.5 milyar TL değerindeki yeni projesinin lansman toplantısını gerçekleştirdi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Demir La Vida ve Ayışığı Butik 2016’da teslim edilecek

Gayrimenkul sektöründe 32 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 2007 yılında girdiği konut pazarında 3 markayla ilerliyor.

Anadolu Yakası

The Address Residence İstanbul projesi

The Address Residence konut projesi İstanbul çamlıca’da yükseliyor.İkonik tasarımı, beş yıldızlı The Address Hotel hizmeti ve Emaar tecrübesiyle İstanbul’a yepyeni bir soluk getirecek The Address Residence İstanbul, olağanüstü bir kent

İstanbul 0 Yorum

Sultangazi TEM Point projesi

TEM Point projesi Sultangazi’de yükseliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.