Adam Kule ödeme planı

Anadolu Yakası’nın önemli merkezi Maltepe’de ‘Adam Kule’ projesini hayata geçiren Dap Yapı, farklı daire tipleri, rezidans ve ofislerini satışa sundu.

Adam Kule’nin 2017’de yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini ‘insan’dan alan ‘Adam Kule’ projesi için kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor. Rezidans, home-ofıs ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule’de peşinat tutarı 2016 yılında ödenirken 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor. 48 ay vade ve 0 faiz fırsatının sunulduğu kampanya ile Adam Kule’den homeofıs sahibi olma imkanı veriliyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlanndan oluşacak ve bölgenin çehresini Ayrıcalıklı Yaşam, Eşsiz Lokasyon Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine. malzeme ve isçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle dikkat çekiyor.

KATKI SUNMAYA DEVAM
Yılmaz “Yatırımlarımızı bugüne kadar yaptık çünkü Türkiye’nin geleceğine katkı sunmak istiyoruz ama bu dönem belirsizlikler, piyasalann dalgalanması kimseye iyi gelmedi. Artık daha güçlü şekilde yatırımlarımıza devam ediyoruz, zaten ekonomiye odaklanma, ülkemiz için yeni hikayeler, başan öyküleri yazma zamanı” diye konuştu. değiştirecek Adam Kule, ayrıcalıklı yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ferah ortamı ve fonksiyonel yerleşim planıyla alışkanlıkların ötesinde ayrıcalıklı bir hayat vadediyor.

295 BİN TL’YE DAİRE

DAP Yapı’nın özgün forma sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Adam Kule, 295 binTL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Lansman avantajlannın devam ettiği Adam Kule’de, ofislerin yüzde 71’i satılırken, 19 adet dükkan ve mağazalannyer aldığı özel çarşının da satışına başlandı. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Adam Kule’de, 48 ay sıfır faiz fırsatı sunulurken, 12 ay taksit imkanı DAP Yapı tarafından karşılanıyor.

Adam Kule’nin 2017 yılının sonunda teslim edilmesi öngörülüyor. Adam Kule lansman toplantısında fabrika arazilerinin toplanıp dönüştürüldüğü proje için 200 milyon lira yatırım yapacaklarını belirten Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz “Yeni projemizle yorulan piyasalara moral vermek için Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz” dedi. İnşaat sektörünün ‘belirsizlik’sevmeyen bir sektör olduğunu anlatan Yılmaz, Adam Kule lansmanını daha önce üç defa ertelettiklerini hatırlattı.Star

Previous Pursaklar Saray Mahallesi 2. Etap parselasyon planı askıda
Sonraki Babacan Premium ödeme planı

Diğer Yazılar

Ofis

EgeYapı Group’tan Kağıthane’ye yeni konut projesi

Batışehir ve Pega Kartal gibi güçlü projelere imza atan EgeYapı Group şimdi yeni konut projesiyle Kağıthane’ye hayat veriyor.

İstanbul 0 Yorum

Avrupa Konutları 4 için 7 bin kişi sırada

Avrupa Konutları’nın mimarı Artaş İnşaat, Atakent’te 3 etaplı olarak hayata geçirdiği projeye 4. halkayı da ekledi.

Bursa

Beyttürk İnşaat ile Suudi Al Rajhi Group işbirliği yaptı

Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa veYalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında

Anadolu Yakası 0 Yorum

Saklıvadi Kartal’da özel kredi kampanyası

Sadece kısa bir süre ve sınırlı sayıda daireler için uygulanacak ÖZEL KREDİ KAMPANYASI’nda banka faiz oranları aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul 0 Yorum

Basın Ekspres’in yeni projesi Nivo İstanbul

Cathay Group, 25 yıllık tecrübesinin ürünü gayrimenkul markası Nivo’nun ve Basın Ekspres’te hayata geçirmeye başladığı yeni projesi Nivo İstanbul’un lansmanını gerçekleştirdi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Vadiyaka’ya komşu karma konut projesi geliyor

Seha Yapı, Suudi Arabistanlı Alzamil Gayrimenkul ve Adese İnşaat tarafından oluşturulan ortak girişime öncülük eden Fuzul Grup Başakşehir’deki projesi Vadikaya’nın karşısına 115 dönümlük arazi üzerinde karma bir inşaat projesi yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.