Academic Life’den benzersiz kampanya

Academic Life’den benzersiz kampanya

Seydanlar İnşaat, Umuttepe’de yaptığı prestij projesi Academic Life’den daire alan müşterilerinin evini ücretsiz döşüyor.

Körfez Center AVM ile işbirliği yapan firma, müşterilerine 10 bin ile 20 bin lira arasında hediye çeki veriyor inşaat sektöründe köklü bir deneyime sahip Seydanlar İnşaat ve Körfez AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Vergili, Umuttepe’de 15 bin metrekare inşaat alanına sahip yeni prestij projesi Academic Life hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin konut satışında düşüş yaşamasına rağmen şirketine ait bu projede satışlardan oldukça memnun olduklarını söyleyen Vergili, bunun nedenini projenin lokasyon olarak güney cepheye hakim ve muhteşem bir doğa içerisinde bulunmasına bağlıyor.

KALİTE ÖN PLANDA
Firma olarak kaliteden asla ödün vermediklerini, tüm malzemelerde ultra lüks tercihler yaptıklarını anlatan Vergili, ıslak zeminlerde ütra, ahşap grubunda lake kapılar, Alman marka laminantlar, mutfak dolaplarında arsinal akrilik, PVC’lerde Woswagen ve Winso ısıcam, dış cephe yalıtımında 5 santimetrelik Baumint marka malzeme kullandıklarmı belirtti. Projelerin her bir detaym en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü ifade eden Vergili, projenin çok katlı beton yığını olmasından ziyade, Kocaeli’nin deprem bölgesinde olduğu gerçeğini unutmadan 3 katlı minimalist çizgiler taşıyarak şık ve butik bir proje oluşturduklarını dilen getirdi.

MİNİMALİST ÇİZGİLER
Projenin adından yola çıkarak müşteri kitlesine tamamen akademisyenlerden seçtiklerini kaydeden Vergili, “Oturmak ya da yatırım yapmak için projemizden daire satın alan müşterilerimiz memnuniyetlerini belirtiyor. Çünkü projemiz Kocaeli’nde minimalist çizgiler taşıyan tek proje ve lokasyon olarak eşsiz bir noktada bulunuyor. Müşteri kitlemiz de çoğunluk olarak akademisyenden oluşuyor. Bu durum da farklılığımızı ortaya koyuyor. Firma olarak biz müşterilerimize 3 boyutlarda gördüğü neyse onu teslim eden, kaliteden ödün vermeyen, zamanından önce teslim eden kurumsal bir yapıya sahibiz. Hedefimiz bölgede bunun gibi örnek projeler yapmaya devam etmek” dedi.

BU KAMPANYA KAÇMAZ
İnşaat sektörünün yavaşlama dönemi yaşamasına rağmen talepleri karşılamada zorluk çektiklerini aktaran Vergili, “Müşterilerimizin bu yoğun talebini karşılamak için yeni kampanyalarla bu ilgiyi devam ettirmek zorunda kalıyoruz. 30 Ekim itibariyle yeni başlattığımız kampanyada Körfez Center AVM ile işbirliğine gittik. Müşterilerimizin evlerini Körfez Center AVM’den ücretsiz olarak döşüyoruz. Fiyat artışı olmadan 1+1 daire alan müşterilerimize 10 bin TL hediye çeki, 2+1 daire alan müşterilerimize 15 bin TL hediye çeki, 3+1 veya dubleks daire alan müşterilerimize de 20 bin TL hediye çeki u veriyoruz. Müşterilerimiz de bu çekleri Körfez Center AVM’de beyaz eşyadan mobilyaya, halıdan avizeye kadar bütün ihtiyaçları için kullanabiliyor. Herkesi bu kampanyadan yararlanması için Körfez Center AVM’deki ofislerimize bekliyoruz” diye konuştu.Posta Doğu Marmara

Previous 216 Butik Plus'ta peşinatsız konut fırsatı
Sonraki Asma Bahçeler'in temiz havası tescillendi

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Kartepe Konakları 3.etap projesi yaz aylarında başlıyor

Birinci etabı tamamlanan Kartepe Konaklarında toplam 544 dairede konforlu ve rahat bir yaşam sürülecek.

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) tarafından konut satın almak isteyenler ve evlilik hazırlığındaki çiftlere yönelik fuar düzenlenecek.

Kocaeli 0 Yorum

Derince Safir Konakları projesi tanıtıldı

Derince Yenikent Mahallesi’nde 508 konut yapacak olan Yelkent Firması, dün Safir Konakları adını verdiği projeyi Grand Körfez Otel’de tanıttı. 

Kocaeli 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri, cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor

Kocaeli 0 Yorum

İzmit Kardelen Evleri

Kocaeli Kardelen Evleri, 18 bin metrekare üzerine kurulu botanik bahçeleri, parkları ve su oyun havuzları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı

Kocaeli – Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen proje; dört tarafı ağaçlarla kaplı bir

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.