Academic Life’den benzersiz kampanya

Academic Life’den benzersiz kampanya

Seydanlar İnşaat, Umuttepe’de yaptığı prestij projesi Academic Life’den daire alan müşterilerinin evini ücretsiz döşüyor.

Körfez Center AVM ile işbirliği yapan firma, müşterilerine 10 bin ile 20 bin lira arasında hediye çeki veriyor inşaat sektöründe köklü bir deneyime sahip Seydanlar İnşaat ve Körfez AVM’nin Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Vergili, Umuttepe’de 15 bin metrekare inşaat alanına sahip yeni prestij projesi Academic Life hakkında bilgi verdi. Türkiye’nin konut satışında düşüş yaşamasına rağmen şirketine ait bu projede satışlardan oldukça memnun olduklarını söyleyen Vergili, bunun nedenini projenin lokasyon olarak güney cepheye hakim ve muhteşem bir doğa içerisinde bulunmasına bağlıyor.

KALİTE ÖN PLANDA
Firma olarak kaliteden asla ödün vermediklerini, tüm malzemelerde ultra lüks tercihler yaptıklarını anlatan Vergili, ıslak zeminlerde ütra, ahşap grubunda lake kapılar, Alman marka laminantlar, mutfak dolaplarında arsinal akrilik, PVC’lerde Woswagen ve Winso ısıcam, dış cephe yalıtımında 5 santimetrelik Baumint marka malzeme kullandıklarmı belirtti. Projelerin her bir detaym en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü ifade eden Vergili, projenin çok katlı beton yığını olmasından ziyade, Kocaeli’nin deprem bölgesinde olduğu gerçeğini unutmadan 3 katlı minimalist çizgiler taşıyarak şık ve butik bir proje oluşturduklarını dilen getirdi.

MİNİMALİST ÇİZGİLER
Projenin adından yola çıkarak müşteri kitlesine tamamen akademisyenlerden seçtiklerini kaydeden Vergili, “Oturmak ya da yatırım yapmak için projemizden daire satın alan müşterilerimiz memnuniyetlerini belirtiyor. Çünkü projemiz Kocaeli’nde minimalist çizgiler taşıyan tek proje ve lokasyon olarak eşsiz bir noktada bulunuyor. Müşteri kitlemiz de çoğunluk olarak akademisyenden oluşuyor. Bu durum da farklılığımızı ortaya koyuyor. Firma olarak biz müşterilerimize 3 boyutlarda gördüğü neyse onu teslim eden, kaliteden ödün vermeyen, zamanından önce teslim eden kurumsal bir yapıya sahibiz. Hedefimiz bölgede bunun gibi örnek projeler yapmaya devam etmek” dedi.

BU KAMPANYA KAÇMAZ
İnşaat sektörünün yavaşlama dönemi yaşamasına rağmen talepleri karşılamada zorluk çektiklerini aktaran Vergili, “Müşterilerimizin bu yoğun talebini karşılamak için yeni kampanyalarla bu ilgiyi devam ettirmek zorunda kalıyoruz. 30 Ekim itibariyle yeni başlattığımız kampanyada Körfez Center AVM ile işbirliğine gittik. Müşterilerimizin evlerini Körfez Center AVM’den ücretsiz olarak döşüyoruz. Fiyat artışı olmadan 1+1 daire alan müşterilerimize 10 bin TL hediye çeki, 2+1 daire alan müşterilerimize 15 bin TL hediye çeki, 3+1 veya dubleks daire alan müşterilerimize de 20 bin TL hediye çeki u veriyoruz. Müşterilerimiz de bu çekleri Körfez Center AVM’de beyaz eşyadan mobilyaya, halıdan avizeye kadar bütün ihtiyaçları için kullanabiliyor. Herkesi bu kampanyadan yararlanması için Körfez Center AVM’deki ofislerimize bekliyoruz” diye konuştu.Posta Doğu Marmara

Previous 216 Butik Plus'ta peşinatsız konut fırsatı
Sonraki Asma Bahçeler'in temiz havası tescillendi

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Teras Marmara’da satışlar devam ediyor

Kocaeli’nin yapı ve inşaat sektöründeki deneyimli firması Kavan Yapı A.Ş’nin Yuvacık’ta başladığı, şehre heyecan katan yeni projesi Teras Marmara’da satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor. 

Kocaeli 0 Yorum

Körfez Gecis Köprüsü çiftlik evlerine ilgiyi artırdı

İki yakayı birleştiren izmit körfez geçiş köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı.

Kocaeli 0 Yorum

Sirmen:Yuvam İzmit’i yeniden hayata geçireceğiz

Sefa Sirmen, Zabıtan Mahallesindeki programında birçok projesi ile “ücretsiz ev” vaadini de anlattı.

Bursa 1 Yorum

Eminevim’in yeni projelerine yoğun ilgi

Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 95 bin kişiye ulaşan ve sektöre can veren Eminevim yeni projelerini emlak fuarında görücüye çıkardı.

Kocaeli 0 Yorum

Çayırova Gökdeniz Konutları’nda yatırımcıya kira garantisi

Gökdeniz Konutları Gebze Çayırova’nın en prestijli konumunda Yapı kredi Bilgi İşlem Merkezinin karşısında, Mutlukent’e yakındır.

Kocaeli 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri’nde 350 bin liradan başlayan fiyatlar

Naturalm Çiftlik Evleri, cazip fiyatlarıyla öne çıkıyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.