Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar inşaat’ın Academic Life Evleri, deprem gerçeğini unutmayan az katlı yapısı, şık ve butik tarzıyla dikkat çeken bir proje 

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar İnşaat’ın sahibi Tahir Kavun, Academic Life evleri hakkında bilgi verirken, Türkiye’deki konut sektörünü de değerlendirdi. Konut satışında düşüş yaşanmasına rağmen, Kocaeli’ndeki projelerinin artışlarından memnun olduğunu belirten Tahir Kavun, bunun sebebini lokasyon avantajına bağladı; “Pojenin Kocaeli Üniversitesi İzmit merkezden 3 kilometre uzakta, Kocaeli Üniversitesi Kampüsü yolu üzerinde olması ve güney cepheye hakim, muhteşem bir doğa içerisinde bulunması avantajımız. İnşaatta kaliteden asla ödün vermedik. Tüm malzemelerde ultra lüks tercihler yaptık. Islak zeminlerde, ahşap grubunda, kapılarda, mutfak dolaplarında, PVC’Ierde, dış cephe yalıtımında hep marka ve ithal malzeme kullandık. Evlerde bizzat kendimiz oturacakmış gibi düşünerek en ince ayrıntısına kadar tasarladık.”

Deprem gerçeği unutulmadı
Projenin çok katlı beton yığını olmasından ziyade Kocaeli’nin deprem bölgesinde olduğu gerçeğini unutmadan, 3 katlı minimalist çizgileri tercih ettiklerini anlatan Tahir Kavun, “Academic Life Evleri doğa ile iç içe, nefes alınacak bir lokasyonda bulunuyor. Firma olarak biz kaliteden ödün vermeyen, zamanından önce teslim eden kurumsal bir yapıya sahibiz. Aynı bölgede örnek projeler yapmaya devam edeceğiz, inşaat sektörü yavaşlama dönemi yaşamasına rağmen talepleri karşılamada zorluk çekiyoruz” diye konuştu. Fanatik

www.academiclife.com.tr

Previous Otonomi’de yürütmeyi durdurmaya iptal kararı
Sonraki Emlak İstasyonu üç ofis birden açıyor

Diğer Yazılar

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı

Kocaeli – Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu. ALM İnşaat tarafından hayata geçirilen proje; dört tarafı ağaçlarla kaplı bir

Kocaeli 0 Yorum

İzmit Kardelen Evleri

Kocaeli Kardelen Evleri, 18 bin metrekare üzerine kurulu botanik bahçeleri, parkları ve su oyun havuzları ile huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kocaeli 1 Yorum

Eminevim’in yeni projelerine yoğun ilgi

Bugüne kadar yaptığı ev ve otomobil teslimatları ile 95 bin kişiye ulaşan ve sektöre can veren Eminevim yeni projelerini emlak fuarında görücüye çıkardı.

Kocaeli 0 Yorum

Çayırova Gökdeniz Konutları’nda yatırımcıya kira garantisi

Gökdeniz Konutları Gebze Çayırova’nın en prestijli konumunda Yapı kredi Bilgi İşlem Merkezinin karşısında, Mutlukent’e yakındır.

Kocaeli 0 Yorum

Emlak Konut GYO Gebze 3.Etap projesi satışa çıkıyor

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde; 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 1.850 adet konut satışa sunuluyor.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evlerinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Çalışmaları devam eden İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını hızla artırırken, Körfez hattı da Türk ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelmeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.