Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Academic Life Kocaeli’nde modern yaşam sunuyor

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar inşaat’ın Academic Life Evleri, deprem gerçeğini unutmayan az katlı yapısı, şık ve butik tarzıyla dikkat çeken bir proje 

Kocaeli’nde faaliyet gösteren Seydanlar İnşaat’ın sahibi Tahir Kavun, Academic Life evleri hakkında bilgi verirken, Türkiye’deki konut sektörünü de değerlendirdi. Konut satışında düşüş yaşanmasına rağmen, Kocaeli’ndeki projelerinin artışlarından memnun olduğunu belirten Tahir Kavun, bunun sebebini lokasyon avantajına bağladı; “Pojenin Kocaeli Üniversitesi İzmit merkezden 3 kilometre uzakta, Kocaeli Üniversitesi Kampüsü yolu üzerinde olması ve güney cepheye hakim, muhteşem bir doğa içerisinde bulunması avantajımız. İnşaatta kaliteden asla ödün vermedik. Tüm malzemelerde ultra lüks tercihler yaptık. Islak zeminlerde, ahşap grubunda, kapılarda, mutfak dolaplarında, PVC’Ierde, dış cephe yalıtımında hep marka ve ithal malzeme kullandık. Evlerde bizzat kendimiz oturacakmış gibi düşünerek en ince ayrıntısına kadar tasarladık.”

Deprem gerçeği unutulmadı
Projenin çok katlı beton yığını olmasından ziyade Kocaeli’nin deprem bölgesinde olduğu gerçeğini unutmadan, 3 katlı minimalist çizgileri tercih ettiklerini anlatan Tahir Kavun, “Academic Life Evleri doğa ile iç içe, nefes alınacak bir lokasyonda bulunuyor. Firma olarak biz kaliteden ödün vermeyen, zamanından önce teslim eden kurumsal bir yapıya sahibiz. Aynı bölgede örnek projeler yapmaya devam edeceğiz, inşaat sektörü yavaşlama dönemi yaşamasına rağmen talepleri karşılamada zorluk çekiyoruz” diye konuştu. Fanatik

www.academiclife.com.tr

Previous Otonomi’de yürütmeyi durdurmaya iptal kararı
Sonraki Emlak İstasyonu üç ofis birden açıyor

Diğer Yazılar

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli’nin Yükselen Trendi Yuvacık

Başiskele, doğasıyla dikkatleri üzerine geçen bir bölge. Ancak Başiskele’de yaşamak dendiğinde akla ilk gelen dubleks, tribleks villalar, siteler, yazlık modeli ya da köy evi modeli yaşam alanları oluyor.

Kocaeli

Naturalm Çiftlik Evlerinde fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Çalışmaları devam eden İzmit Körfezi geçiş köprüsü bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını hızla artırırken, Körfez hattı da Türk ve yabancı yatırımcının yeni gözdesi haline gelmeye başladı.

Kocaeli 0 Yorum

Kocaeli İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) tarafından konut satın almak isteyenler ve evlilik hazırlığındaki çiftlere yönelik fuar düzenlenecek.

Kocaeli 0 Yorum

Emlak Konut GYO Gebze 3.Etap projesi satışa çıkıyor

Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde; 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden oluşan 1.850 adet konut satışa sunuluyor.

Kocaeli 0 Yorum

Tahir Büyükakın : Kent Konut kapanmıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, gazetemizin dünkü sayısında yer alan “Kent Konut Kapanıyor mu?” başlıklı haberine açıklama yaptı.

Kocaeli 0 Yorum

Kartepe Konakları 3.etap projesi yaz aylarında başlıyor

Birinci etabı tamamlanan Kartepe Konaklarında toplam 544 dairede konforlu ve rahat bir yaşam sürülecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.