ABank’tan yaza özel ihtiyaç kredisi

ABank’tan yaza özel ihtiyaç kredisi

Yaz tatiline huzurlu bir şekilde çıkmaya ne dersiniz? ABank, yüzde 1.22 faiz oranıyla başlayan, 12-24 ve 36 ay taksit seçenekli, “Yaza Özel” ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecek bu kampanya, tüm kredi ve kredi kartı borçları için kullanılabileceği gibi; uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle, yaz ayı nakit ihtiyaçları için de tercih edilebilecek.

Kampanya kapsamında, aylık 359 TL ödemeyle 10 bin TL’lik kredi almak mümkün.

Siz de bol alternatifli bu kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir ABank şubesine uğramak.

Previous Günlük kayıtdışı kiralamanın oluşturduğu tehdit büyüyor
Sonraki İstanbul Ticaret Sarayı’nda yer almak için son fırsat!

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Şehir Merkezlerinde Hayvancılık Tarih Oluyor

Şehir merkezlerinde hayvan yetiştirilmesinin yasaklanmasına yönelik teklif Adana Büyiikşehir Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Avrasya Tüneli geçişi 5 Dolar + KDV olacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Avrasya Tüneli inşaatının yüzde 82’sinin tamamlandığını belirterek, “Hedefimiz yıl sonunda tüneli bitirerek İstanbul’un ve İstanbullunun hizmetine sunmak” dedi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da 2. el oto galeriler 1 Mart’a kadar taşınacak

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nde, Ankara’da ikinci el oto alım satımı yapan oto galerilerinin, Esenboğa Yolu Akyurt Kavşağı’nda yeni oluşturulan 2. el oto satım Sitesi’ne 1 Mart’a kadar taşınması kararı alındı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ahlat Taşı Almanya Yolcusu

Bitlis’in Ahlat ilçesinde çıkartılan ve başta tarihî eserler olmak üzere cami ve evlerde yapı malzemesi olarak kullanılan Ahlat taşı, KKTC, Singapur ve ABD’den sonra Almanya’ya da ihraç edilmeye başlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yerel yönetimlere 6 buçuk milyarlık kaynak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ilgili kuruluşu olan İller Bankası, yerel yönetimlerin ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılının 8. ayına kadar 6 milyar liralık kredi ve 500 milyon liralık hibe tahsis etti.

Güncel Haberler

İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’de ev fiyatları uçtu

Türkiye’nin en büyük üniversitelerinin bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki emlak fiyatlarındaki değişim ortaya kondu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.