8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yaptı.

Açılışa Başkan Gökçek’in yanı sıra Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, ATO Başkanı Salih Bezci ile çok sayıda bürokrat katıldı.

Başkan Gökçek, İNFO Fuarcılık şirketine gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar için teşekkür ederek başladığı konuşmasında,  “Fuar alanı konusunda gerçekten Ankara için üzüntü içindeyiz. Nasip olursa fuar alanının yapımına önümüzdeki aylarda başlamış olacağız. İnşallah önümüzdeki sene fuarlarımızı yeni alanımızda yapmaya başlarız” dedi.  

Fuar alanının Ankara için zaruret olduğunu vurgulayan Başkan Gökçek, fuarları çok faydalı gördüğüne dikkat çekerek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Pek çok belediye başkanı fuar gezer ama herhalde dünyada en çok fuar gezen belediye başkanı benim. Fuarlar insanın ufkunu açar. Şu anda Ankara’nın güzelliği bir çok tarafta konuşuluyor. Ankara çok sayıda kent için örnek hale gelmişse bunun en büyük nedeni bu fuarlardan yaralanarak yapmış olduğumuz icraatlar.

Ben bu fuardan da mutlaka yaralanacağımızı, yeni yeni ürünlerle tanışacağımızı ve tanıştığımız bu ürünleri Ankara’ya kazandırmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizi ümit ediyorum.   
Ankara da olsun İstanbul da olsun özellikle belediyecilik üzerine açılan fuarlar daima Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve personelini alışveriş yapmaya bekler.
Her seferinde bu tip fuarları gezdik, hoşumuza gidenleri seçtik, yasal prosedürü yerine getirerek alacaklarımızı aldık ve onları da Ankara’ya kazandırdık.”
Başkan Gökçek,  daha sonra büroratları ile birlikte, iş makinaları, çeşitli dizaynlarda belediyelerin faaliyetlerinde kullanılmaya uygun binek araçları,  prefabrik konutlar, kent mobilyaları, park oturma grupları, jimnastik aletleri, çocuk oyun grupları, led aydınlatma sistemleri ve çevre düzenlemesinde kullanılabilecek çok sayıda malzemenin sergilendiği fuar alanını gezerek, esnaftan bilgi aldı.
 

Previous Emre Erol:Balon Riski Yok, Konut Satışı Son Çeyrekte Artar
Sonraki Azel Kule Ankara'da Yükseliyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi bugün başlıyor

JNR Fuarcılık tarafından ana sponsor Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Suudi Arabistan’dan Daleel Group ile ortaklaşa düzenlenen 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 23-24 Nisan tarihlerinde Türkiye için önemli iş bağlantılarına

Etkinlikler 0 Yorum

Dünya Kadastro Zirvesi 20-24 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecek

Küreselleşen dünyamızda, ülkelerin gelişmesinde büyük bir önem arz eden arazi kaydının temelini oluşturan “kadastro” kavramının uluslar ve bireyler tarafından çok dahi iyi anlaşılabilmesi gerekmektedir.

Etkinlikler

Türk emlak ve gayrimenkul firmaları ile özel projeler Bakü’de tanıtılacak

Türkiye’deki emlak ve gayrimenkul firmaları ile özel yatırım projeleri Azerbaycan’da Bakü Expo Center’de ilk kez yapılacak dev bir organizasyonda tanıtılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkulde gelişen trendler

PwC ve Urban Land Institute (ULI) işbirliği ile hazırlanan Gayrimenkulde Gelişen Trendler 2017 Avrupa Raporu ile gayrimenkul sektöründeki son gelişmeleri ortaya koyduk, uluslararası yatırımcıların dünya genelinde ilgi gösterdiği şehirleri ve

Etkinlikler 0 Yorum

İstanbul’da emlakçılara ücretsiz eğitim

İstanbul Ticaret Odası (İTO) emlak sektöründeki üyelerine Sertifikalı Emlakçilik Kursları verecek. Oda’ya kayıtlı olan yaklaşık 7 bin sektör temsilcisi kurslardan ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Etkinlikler 0 Yorum

BASF Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 6 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.