8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen “8.Uluslararası Belediye ve Çevre Fuarı”nın açılışını yaptı.

Açılışa Başkan Gökçek’in yanı sıra Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu, ATO Başkanı Salih Bezci ile çok sayıda bürokrat katıldı.

Başkan Gökçek, İNFO Fuarcılık şirketine gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar için teşekkür ederek başladığı konuşmasında,  “Fuar alanı konusunda gerçekten Ankara için üzüntü içindeyiz. Nasip olursa fuar alanının yapımına önümüzdeki aylarda başlamış olacağız. İnşallah önümüzdeki sene fuarlarımızı yeni alanımızda yapmaya başlarız” dedi.  

Fuar alanının Ankara için zaruret olduğunu vurgulayan Başkan Gökçek, fuarları çok faydalı gördüğüne dikkat çekerek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim. Pek çok belediye başkanı fuar gezer ama herhalde dünyada en çok fuar gezen belediye başkanı benim. Fuarlar insanın ufkunu açar. Şu anda Ankara’nın güzelliği bir çok tarafta konuşuluyor. Ankara çok sayıda kent için örnek hale gelmişse bunun en büyük nedeni bu fuarlardan yaralanarak yapmış olduğumuz icraatlar.

Ben bu fuardan da mutlaka yaralanacağımızı, yeni yeni ürünlerle tanışacağımızı ve tanıştığımız bu ürünleri Ankara’ya kazandırmak için elimizden gelen gayreti sarf edeceğimizi ümit ediyorum.   
Ankara da olsun İstanbul da olsun özellikle belediyecilik üzerine açılan fuarlar daima Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve personelini alışveriş yapmaya bekler.
Her seferinde bu tip fuarları gezdik, hoşumuza gidenleri seçtik, yasal prosedürü yerine getirerek alacaklarımızı aldık ve onları da Ankara’ya kazandırdık.”
Başkan Gökçek,  daha sonra büroratları ile birlikte, iş makinaları, çeşitli dizaynlarda belediyelerin faaliyetlerinde kullanılmaya uygun binek araçları,  prefabrik konutlar, kent mobilyaları, park oturma grupları, jimnastik aletleri, çocuk oyun grupları, led aydınlatma sistemleri ve çevre düzenlemesinde kullanılabilecek çok sayıda malzemenin sergilendiği fuar alanını gezerek, esnaftan bilgi aldı.
 

Previous Emre Erol:Balon Riski Yok, Konut Satışı Son Çeyrekte Artar
Sonraki Azel Kule Ankara'da Yükseliyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler

KONUT GURMELERİ EYLÜL’DE BULUŞUYOR

Uptown İncek Konutları’nda  sağlanan ayrıcalıklar ve farklı tasarımlar  ile ev sahiplerinin keyifle vakit geçirmelerine çok az kaldı. Uptown İncek’te Eylül ayında hayat başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

6. Çelik yapılar sempozyumu

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından 13 – 14-15 Kasım 2013 tarihinde 5. Çelik Yapılar Sempozyumu İstanbul’da düzenlenmişti.

Etkinlikler

Belediyelerin projeleri Shining Star Awards’da Ödüllendirilecek

Türkiye eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması “Shining Star Awards 2015 – Eğlence Ödülleri”nin aday belirleme süreci 1 Temmuz 2015 itibariyle başlıyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Türkiye İMSAD gündem buluşmaları toplantısı

Sektörün gerçek gücünü ortaya koyabilmek ve güç birliğini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD), yılda dört kez düzenlediği Gündem Buluşmaları Toplantısı’nın dördüncüsünü 17 Aralık Perşembe

Etkinlikler 0 Yorum

İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya 2016

İFO Fuarcılık, 28-30 Nisan tarihlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı “İSG Avrasya 2016”yı düzenleyecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Başkent’in İlk Emlak Fuarı 12 Ekim’e Kadar Sürecek

Başkent’te ilk kez düzenlenen “Emlak & Gayrimenkul Fuarı” bugün ATO Congresium Fuar alanında kapılarını açıyor. Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği ve sektör liderlerini buluşturacak fuar, 12 Ekim’e kadar sürecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.