360 Kurtköy projesi

360 Kurtköy projesi

360 Kurtköy  Anadolu yakası Kurtköy’de  Hanesel Yapı Demirbaş Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi.

Konut ve ticari alanlardan oluşan projede konutlar  yüksek olmayan bloklarda  konumlanmış. 360 Kurtköy projesinde lansman öncesi satışlar devam ediyor.

540 adet dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ünite tipinde daireler ve villalar bulunuyor. 360 Kurtköy  1000 metrekarelik sosyal alan, 1000 metrekarelik ticari alanın dışında 12 bin metrekarelik özel okul ve anaokulları ile Kurtköy’ün en büyük projesi olacaktır.

360 Kurtköy nerede? dersek; 360 Kurtköy Kurtköy’ün en geniş caddelerinin bulunduğu ve 360 derece Kurtköy panaromasını görebileceğiniz en değerli arazilerden birinde konumlanmış.

www.360kurtkoy.com

360_kurtkoy_dis

360_kurtkoy_havuz

360_kurtkoy_balkon

Previous Point Bornova AVM, İzmir’e yeni markaları getirecek
Sonraki Göksu Life Güneşli projesi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Konut projelerinde ilaç gibi kampanya

Emlak Konut, konut satışlarını canlandırmak için 1 ay sürecek bir kampanyaya hazırlanıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü Marmara Konakları’nda vade farksız 40 ay ödeme kolaylığı

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini

Avrupa Yakası 0 Yorum

Tema İstanbul’da avantajlı fiyatlarla son daireler

Türkiye’nin en büyük ve ilk master planlı özel sektör projesi Tema İstanbul’da bir ilke daha imza atılıyor. Tema İstanbul’un yatırımcılarından Mesa, Artaş – Avrupa Konutları, Öztaş, Kantur – Akdaş ortaklığının

İzmir

ÖZAK GYO, birçok proje geliştirecek

Forbes Dergisi’nin ‘Türkiye’nin En Büyük 100 Şirketi’ sıralamasında ÖZAK GYO, birçok büyük holdingi, sanayi ve hizmet kurumunu geride bırakarak 57. sırada yer aldı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Diamond of İstanbul 191 metreye indirildi

Maslak ta, yüksekliği 235 metre olarak planlanarak inşaatına 2003 de başlanan Hema Endüstri A.S’ye ait Diamond of İstanbul”, Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğünün Diğer gökdelenlerden yüksek olmasın’ talebi üzerine 191 metreye

İstanbul

Hep İstanbul projesinde fiyatlar 247 bin TL’den başlıyor

İstanbul Esenyurt-Beylikdüzü-Avcılar bölgelerinin kesişiminde Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul projesi bölgenin en iyi lokasyonunda yer alıyor.