360 Kurtköy projesi

360 Kurtköy projesi

360 Kurtköy  Anadolu yakası Kurtköy’de  Hanesel Yapı Demirbaş Yapı ortaklığı tarafından hayata geçirilen lüks konut projesi.

Konut ve ticari alanlardan oluşan projede konutlar  yüksek olmayan bloklarda  konumlanmış. 360 Kurtköy projesinde lansman öncesi satışlar devam ediyor.

540 adet dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ünite tipinde daireler ve villalar bulunuyor. 360 Kurtköy  1000 metrekarelik sosyal alan, 1000 metrekarelik ticari alanın dışında 12 bin metrekarelik özel okul ve anaokulları ile Kurtköy’ün en büyük projesi olacaktır.

360 Kurtköy nerede? dersek; 360 Kurtköy Kurtköy’ün en geniş caddelerinin bulunduğu ve 360 derece Kurtköy panaromasını görebileceğiniz en değerli arazilerden birinde konumlanmış.

www.360kurtkoy.com

360_kurtkoy_dis

360_kurtkoy_havuz

360_kurtkoy_balkon

Previous Point Bornova AVM, İzmir’e yeni markaları getirecek
Sonraki Göksu Life Güneşli projesi

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Esenyurt Venüs Residence projesi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Mresco Türkiye İstanbul Esenyurt’ta gerçekleştirdiği Venüs Residence ile iddialı.

İstanbul 0 Yorum

Beylikdüzü İstanbul’un en fazla prim yapan bölgelerinden

Taşıdığı potansiyel nedeniyle yatırımcıların dikkatini çeken bölgenin yeni ulaşım yatırımlarıyla birlikte değerini artırması bekleniyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Şehriyaz Konutları Tuzla

Tuzla’da inşaatı devam eden Şehriyaz Konutları 2. etap kayıtlarına başlandı.

Anadolu Yakası

Hanesel Yapı ve Demirbaş Yapı ortak projesi : 360 Kurtköy

İnşaat sektöründeki öncü projeleri ile tanınan iki büyük şirket Hanesel Yapı ile Demirbaş Yapı, ortak bir projeye imza atıyor.

Anadolu Yakası

Şua İnşaat Fikirtepe projesi için yıkıma başladı

Şua İnşaat Fikirtepe’de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceği projesi için bölgede yıkım çalışmalarını başlattı.

İstanbul 0 Yorum

Bakırköy City teslim tarihi

İstanbul’un en merkezi noktalarından Bakırköy’de, sahile yürüme mesafesinde konumlandırılan Bakırköy City’de lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor.