35 Bin Yatırımcı Yeşilköy’e Bekleniyor

35 Bin Yatırımcı Yeşilköy’e Bekleniyor

CNR Emlak Fuarı’na Arap ilgisi devam ediyor

Kraliyet ailesi mensubu Suudili Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud İstanbul’a geliyor.

CNR ve House of Consultancy işbirliği ile CNR Emlak Fuarı’na getirilecek Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud’un ülkeye önemli yatırımlarda bulunması bekleniyor.  

Yıldız projelerin binlerce kişi ile buluşacağı CNR Emlak 2014 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı, bu yılda Suudili bir Prens’i ağırlayacak.

11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek  CNR Emlak 2014 Fuarı’na,  ITF Fuarcılık ve  Körfez, Ortadoğu ülkelerinden fuara alıcı grupları getiren House of Consultancy işbirliğinde, Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud getiriliyor.

Suudili Prens’in emlak projelerini CNR Emlak 2014 Fuarı’nda inceledikten sonra Türkiye’nin değişik noktalarına da ziyaretlerde bulunarak, önemli yatırımlar yapması bekleniyor.

35 bin yatırımcı fuara bekleniyor
Arapların yoğun ilgisinden memnun olduklarını belirten CNR Holding Fuarcılık Grup Başkanı Cem Şenel, “ CNR Emlak 2014  Fuarı’nı 6 bini yurt dışından olmak üzere 35 bin yatırımcının ziyaret etmesini bekliyoruz.  Suudili Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud’un  fuara katılması bizleri çok gururlandırdı. Fuarımıza Suudi Arabistan kraliyet ailesinin ilgi göstermesi bu süreçte çözüm ortağımız House of Consultancy ile çok doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha kanıtladı.

200’e yakın projenin vitrine çıkacağı organizasyona başta Suudi Arabistan olmak üzere Orta Doğu, AB Ülkeleri, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’den de alıcı gruplar gelecek. Katar, Kuveyt, Ürdün, İran ve Rusya’dan dev yatırımcıların ziyaret edeceği fuara yönelik olarak hedef bölgelerde sonuç odaklı çalışmalar meyvelerini veriyor” dedi.

Previous ONS İncek Residence’de Evler Düşünebiliyor
Sonraki Şerefiye Sarnıcı Ortaya Çıkıyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

İstanbul MetroRail Forumu ve Sergisi

İstanbul trafiği günlük haber olmaktan çıkacak

Etkinlikler 0 Yorum

5.Koçtaş İç Mekan Tasarım Yarışması

Her yıl içeriği ve kapsamı daha da geliştirilen Koçtaş “Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması”nın heyecanı 13 Ekim’de başladı.

Etkinlikler

Viaport Marina KYK CUP başlıyor

Türkiye’nin en yeni marinası Viaport Marina, deniz tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Yapı Bazaar tanıtım yemeği sektör paydaşlarını buluşturdu

Ankara’nın parlayan yıldızı Etimesgut’ta 26-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Yapı Bazaar Yapı Malzemeleri, İnşaat, Dekorasyon ve Emlak Günleri’nin, tanıtım yemeği yoğun katılımla Ankara Çiçek Lokantası’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikler 0 Yorum

KONUTDER değerlendirme toplantısı 14 Ekim’de

Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER); Cityscape’in bilgi ortaklığı ile sektöre yeni bir ivme kazandırmak için 12 – 14 Ekim tarihleri arasında Çırağan Palace Kempinski’de ‘’ Türk Gayrimenkul Sektörünün Körfez

Etkinlikler

İSTANBUL SHOPPİNG FEST EFSANE İNDİRİMLER VE MURAT BOZ KONSERİ İLE MALL OF İSTANBUL’DA

Türkiye’nin en büyük alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi Mall of İstanbul, bu yılda İstanbul’un alışveriş festivaline ev sahipliği yapıyor. 350 mağazası ile binlerce farklı markayı aynı çatı altında bir araya

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.