35 Bin Yatırımcı Yeşilköy’e Bekleniyor

35 Bin Yatırımcı Yeşilköy’e Bekleniyor

CNR Emlak Fuarı’na Arap ilgisi devam ediyor

Kraliyet ailesi mensubu Suudili Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud İstanbul’a geliyor.

CNR ve House of Consultancy işbirliği ile CNR Emlak Fuarı’na getirilecek Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud’un ülkeye önemli yatırımlarda bulunması bekleniyor.  

Yıldız projelerin binlerce kişi ile buluşacağı CNR Emlak 2014 – Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı, bu yılda Suudili bir Prens’i ağırlayacak.

11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenecek  CNR Emlak 2014 Fuarı’na,  ITF Fuarcılık ve  Körfez, Ortadoğu ülkelerinden fuara alıcı grupları getiren House of Consultancy işbirliğinde, Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud getiriliyor.

Suudili Prens’in emlak projelerini CNR Emlak 2014 Fuarı’nda inceledikten sonra Türkiye’nin değişik noktalarına da ziyaretlerde bulunarak, önemli yatırımlar yapması bekleniyor.

35 bin yatırımcı fuara bekleniyor
Arapların yoğun ilgisinden memnun olduklarını belirten CNR Holding Fuarcılık Grup Başkanı Cem Şenel, “ CNR Emlak 2014  Fuarı’nı 6 bini yurt dışından olmak üzere 35 bin yatırımcının ziyaret etmesini bekliyoruz.  Suudili Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud’un  fuara katılması bizleri çok gururlandırdı. Fuarımıza Suudi Arabistan kraliyet ailesinin ilgi göstermesi bu süreçte çözüm ortağımız House of Consultancy ile çok doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha kanıtladı.

200’e yakın projenin vitrine çıkacağı organizasyona başta Suudi Arabistan olmak üzere Orta Doğu, AB Ülkeleri, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’den de alıcı gruplar gelecek. Katar, Kuveyt, Ürdün, İran ve Rusya’dan dev yatırımcıların ziyaret edeceği fuara yönelik olarak hedef bölgelerde sonuç odaklı çalışmalar meyvelerini veriyor” dedi.

Previous ONS İncek Residence’de Evler Düşünebiliyor
Sonraki Şerefiye Sarnıcı Ortaya Çıkıyor

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

2.Harita Teşkilatları Toplantısı

Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT), üye ülkelerin kalkınmalarına katkıda bulunmak, EİT bölgesi içindeki ticari engelleri kaldırmak ve bölge içi ticareti geliştirmek, EİT bölgesinin küresel pazarlarla bütünleşmesini

Etkinlikler 0 Yorum

Çevrem Sensin’in ilki Bursa’da yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, hava kirliliğinden, atık yönetimine, su kaynaklarının temizliğinden tasarrufuna kadar bilinç ve farkındalık oluşturmak için; “Çevrem Sensin” ismiyle bir dizi etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor.

Etkinlikler

Bilet yerine “çöp” kullanılacak

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan REW istanbul 2015’e, bilet yerine “çöp” ile girilecek…

Etkinlikler 0 Yorum

Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın 18.’si başlıyor

Türk Ytong’un, mimarlığın düşünce ve tasarım alanına katkıda bulunmak, fikirlerin gelişmeye açık bir zeminde paylaşılmasına ve tartışılmasına fırsat tanımak amacıyla her yıl farklı konularda düzenlediği Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın 18.’si

Etkinlikler 0 Yorum

Cityscape Turkey için geri sayım başladı

Coğrafyamızın en kapsamlı, en geniş çaplı gayrimenkul yatırım fuarlarından CITYSCAPE için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Etkinlikler 0 Yorum

8.Kıyı Mühendisliği Sempozyumu

İstanbul İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen sempozyum, 7- 8- 9, Kasım 2014 tarihlerin İTÜ Maçka Kampüsü ,İşletme Fakültesi C Amfisinde gerçekleşecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.