Ankaralılara Dalaman Weekend projesi

Ankaralılara Dalaman Weekend projesi

Ankaralılar, ‘Dalaman Weekend’ adlı proje ile hafta sonları evlerinden alınıp, 2 gece 3 günlük Dalaman tatiline çıkabilecek.

Gidiş-dönüş uçak, transfer ve otel konaklamasınının yer aldığı tatil paketi, nisan ayına kadar geçerli olacak. Ankara merkezli YDA Group’un bünyesin deki YDA Dalaman Havalimanı oncu luğunde, Muğla Valiliği. Anadolujet ve Pegasus iş birliğiyle ‘Dalaman Weekcnd’ ptojcsi hayata geçirildi. İç turizmi hareketlendirmeyi amaçlayan proje hafta sonu izninde tatile gitmek isteyen Ankaralıları da kapsıyor. Gidiş-dönıiş uçak, transfer ve otel konaklamasınının yer aldı ğı 2 gece 3 gunluk tatil paketi, nisan ayına kadar geçerli olacak.

Tatil paketlerinin fiyatları ise 299 ile 499 lira arasında değişiyor. Ankara’yı, Dalamana yaklaştıran projenin tanıtımı, İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği nin (TURSAB) genel merkez binasındaki toplantıda projeyi tanıtan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç. “Kişi, otelini ayrı. uçağını ayrı. transferini ayrı duşunup çaba sarf etmesin diye bunların hepsini tek kalemde sunduk. Gidiş ve dönüş uçak biletleri de dahil. Otel yıldızlarına gore değişen 299. 399 ve 499 liralık paketler mevcut. Pakete kahvaltı dahil” dedi.

İlk olarak Ankara Esenboğa ve istanbul Sabiha Gökçen havalimanlanndan Dalamana uçuşlann gerçekleştirileceği ni dile getiren Güvenç, hedef kitlelerinin önemli olçude “35 yaş ve üzeri’ günübirlik seyahat eden. yanında buyuk bagajlar taşunayan kişiler oldu ğunu kaydetti. Güvenç, şöyle devam etti: “Dalaman’a gelen doğaseverler. Likya ve Karia Yolları doğa gezileri, bisiklet, yamaç paraşütü, kano. at biniciliği, olta balıkçılığı gibi daha birçok aktiviteyi yapabilecekler. Tarihi mekanları görecekler.”

TRANSFER HEDİYESİ
Anadolujet Başkanı ibrahim Doğan da bu yaz Ankara Dalaman seferlerini günde 2’ye çıkara caklarıııı belirterek, bunu yaparken sektör olarak birbirlerini tamamlayan ekosistemi oluşturan biı halka olduğunu söyledi. Proje için farklı kurumlardan aldıkları desteğe de değinen Doğan, “Dalamanda hafta sonunu geçirmek isteyenlere transfer hizmetim hediye edeceğiz” dedi.Hürriyet Ankara

Previous Sivas İmranlı TOKİ başvuru
Sonraki Bağlıca Open Sky

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Kocaeli’de 2B Arazilerine Rağbet Var

5 bin 338 hektar 2B arazisine sahip Kocaeli, geçtiğimiz yıl 2B arazisini değerlendirmek için en çok başvurunun yapıldığı iller sıralamasında ilk 15’te yer aldı.

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 1 Ekim 2015

1 Ekim 2015 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler

İLKBAHAR’DAN, TAM BUĞDAY EKMEĞİ UYARISI…

-İLKBAHAR’DAN, TAM BUĞDAY EKMEĞİ UYARISI… -HALK EKMEK GENEL MÜDÜRÜ İLKBAHAR:

Güncel Haberler

Pursaklar Saray Mahallesi parselasyon planı askıda

Ankara Pursaklar Saray Mahallesi 98738 no.lu ada içerisinde Sosyo-Kültürel Tesis Alanı tahsisi amacıyla hazırlanmış olan 90004/46 no.lu parselasyon planı,18 Eylül 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’nın En Değerli Semti Açıklandı

Satılık konutta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’ya ait aylık ortalama metrekare fiyatı en yüksek olan semtler sıralandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mamak ‘ta 14 adet taşınmaz satıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Ankara Mamak Mutlu mahallesindeki 14 adet taşınmazı Kapalı Zarf usulü ile ayrı ayrı ve peşin bedelle mülkiyet satışı yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.