Ankaralılara Dalaman Weekend projesi

Ankaralılara Dalaman Weekend projesi

Ankaralılar, ‘Dalaman Weekend’ adlı proje ile hafta sonları evlerinden alınıp, 2 gece 3 günlük Dalaman tatiline çıkabilecek.

Gidiş-dönüş uçak, transfer ve otel konaklamasınının yer aldığı tatil paketi, nisan ayına kadar geçerli olacak. Ankara merkezli YDA Group’un bünyesin deki YDA Dalaman Havalimanı oncu luğunde, Muğla Valiliği. Anadolujet ve Pegasus iş birliğiyle ‘Dalaman Weekcnd’ ptojcsi hayata geçirildi. İç turizmi hareketlendirmeyi amaçlayan proje hafta sonu izninde tatile gitmek isteyen Ankaralıları da kapsıyor. Gidiş-dönıiş uçak, transfer ve otel konaklamasınının yer aldı ğı 2 gece 3 gunluk tatil paketi, nisan ayına kadar geçerli olacak.

Tatil paketlerinin fiyatları ise 299 ile 499 lira arasında değişiyor. Ankara’yı, Dalamana yaklaştıran projenin tanıtımı, İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği nin (TURSAB) genel merkez binasındaki toplantıda projeyi tanıtan YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç. “Kişi, otelini ayrı. uçağını ayrı. transferini ayrı duşunup çaba sarf etmesin diye bunların hepsini tek kalemde sunduk. Gidiş ve dönüş uçak biletleri de dahil. Otel yıldızlarına gore değişen 299. 399 ve 499 liralık paketler mevcut. Pakete kahvaltı dahil” dedi.

İlk olarak Ankara Esenboğa ve istanbul Sabiha Gökçen havalimanlanndan Dalamana uçuşlann gerçekleştirileceği ni dile getiren Güvenç, hedef kitlelerinin önemli olçude “35 yaş ve üzeri’ günübirlik seyahat eden. yanında buyuk bagajlar taşunayan kişiler oldu ğunu kaydetti. Güvenç, şöyle devam etti: “Dalaman’a gelen doğaseverler. Likya ve Karia Yolları doğa gezileri, bisiklet, yamaç paraşütü, kano. at biniciliği, olta balıkçılığı gibi daha birçok aktiviteyi yapabilecekler. Tarihi mekanları görecekler.”

TRANSFER HEDİYESİ
Anadolujet Başkanı ibrahim Doğan da bu yaz Ankara Dalaman seferlerini günde 2’ye çıkara caklarıııı belirterek, bunu yaparken sektör olarak birbirlerini tamamlayan ekosistemi oluşturan biı halka olduğunu söyledi. Proje için farklı kurumlardan aldıkları desteğe de değinen Doğan, “Dalamanda hafta sonunu geçirmek isteyenlere transfer hizmetim hediye edeceğiz” dedi.Hürriyet Ankara

Previous Sivas İmranlı TOKİ başvuru
Sonraki Bağlıca Open Sky

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

İstanbul’da yeni ulaşım projeleri konut fiyatlarını yükseltiyor

Konut fiyatlarını ulaşım projeleri de yükseltiyor İstanbul’da yeni konut projeleri hız kesmeden sürüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye konut zammında dünya ikincisi

Arsa balonu sebebiyle Türkiye’de konut fiyatları son 1 yılda yüzde 14 arttı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Dünyada Ses Getiren 10 Yeni Bina Haydar Aliyev Kültür Merkezi / Bakü

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’nün sembol binalarından biri olan Haydar Aliyev Kültür Merkezi, uzay üssünü andıran farklı mimarisi ile göz dolduruyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Diyanet Vakfı’ndan Gazze’ye hastane ve konut

TİKA Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı ortaklaşa Gazze’ye hastane ve konut yapıyor.

Güncel Haberler

İstanbul Okmeydanı Hastanesi akıllı ve yeşil bina olacak

Depreme karşı sismik izolatörler kullanılarak, akıllı ve yeşil bina konseptiyle yeniden inşa edilmeye başlanan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yıllık 1 milyon 500 bin ayakta ve 50 bin yatan hastaya

Güncel Haberler 0 Yorum

Balçova’daki Yeni Teleferik Tesislerinin Yapımına Başlandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Balçova’daki yeni teleferik tesisleri çalışmasında direklerin dikimine başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.