3.İnşaat ve Konut Konferansı

3.İnşaat ve Konut Konferansı

Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia’da 3. kez kapılarını açacak.

Her yıl olduğu gibi,  İnşaat ve Konut Konferansı  vizyonlara ışık tutacak, yeni iş bağlantıları yaratacak ve inşaat sektörü ile ilgili yaklaşımlara ticari ve ekonomik açıdan katma değer yaratacak.
Sektörün ilerlemesine pay sağlayacak yeni fikirlerin seçkin katılımcılarına aktaracak, ses getiren küresel bir network oluşturulmasına fırsat yaratacak.

Hem Türk hem uluslararası firmalardan yoğun bir ilgi gören konferans,  birbirinden çarpıcı oturumlarla geleceğe yol haritaları çizecek, ezberleri bozacak fikir analizleri ile konusunda ün yapmış uzmanları buluşturacak.

İnşaat ve Konut Konferansı sadece iş dünyasına yönelik B2B platformdur.  Türkiye’nin en kaliteli ve elit katılımcı kitlesine sahip VIP konseptte gerçekleşen tek adrestir. Konferans, hedef kitle ve ziyaretçi profili ile sadece profesyonelleri bir araya getiren üst düzey bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı’na Katılmanın Ayrıcalıklarını Yaşayın

Ticari diyalogları büyütmenin yanında, yeni iş fırsatları yaratabilmek günümüz koşullarında işletmeler için en avantajlı yöntem görünüyor. Sadece top level yöneticilerinin bir araya geldiği İklimlendirme Konferansında doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurabilir, B2B fırsatları yakalayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.insaatkonferansi.com adresini ziyaret ediniz.

Previous İMKON istişare toplantısı 24 Aralık'ta
Sonraki İstanbul konut projelerinde yılbaşı kampanyaları

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı

26 yıldır gösterdiği istikrar ile sektörden tam not alan UNICERA yoğun talep görüyor

Etkinlikler 0 Yorum

Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF – 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 24-25 Kasım 2014 tarihlerinde ATO

Etkinlikler 0 Yorum

Marka Şehirler Zirvesi yüksek bir katılımla gerçekleşecek

7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park Bosphorus Hotel’de kapılarını açacak olan Marka Şehirler Zirvesi,  şehirlerimize hak ettiği değerin bilincini yansıtmak ve marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile yüksek

Etkinlikler 0 Yorum

Sürdürülebilir Şehirler çalıştayı Edremit’te başladı

İller Bankası, Dünya Bankası iş birliğinde yürütülmesi planlanan büyükşehir  belediyelerinin kentsel altyapı ve planlama ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik önemli bir destek projesi oluşturacak “Sürdürebilir Şehirler 3rojesi” kapsamında çalıştay Edremit’te başladı.

Etkinlikler 0 Yorum

Eminevim Yöneticiler Zirvesi Antalya’da gerçekleşti

2015 yılının değerlendirmesi ve 2016’nın hedeflerinin değerlendirildiği ‘Stratejik Bütünleşme’ zirvesi, Yönetim Kurulu ve 196 yöneticinin katılımıyla, 2015 yılının değerlendirilmesiyle başladı. Emin Şirketler Grubu İş Geliştirme ve Pazarlama departmanı tarafından organize

Etkinlikler

Geleceğin Akıllı Şehirleri” Antalya’da masaya yatırılacak

İlki 26 Şubat tarihinde Adana’da gerçekleşen “Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi”nin yeni durağı 13 Mayıs’ta Antalya olacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.