Hayat Tepe Suites’de teslimler başlıyor

Hayat Tepe Suites’de teslimler başlıyor

Özak GYO’nun Bayrampaşa alışveriş vadisindeki yeni projesi Hayat Tepe Suites’te Aralık ayından itibaren teslimat heyecanı yaşanacak.

Daire sahipleri için yeni yıl ile birlikte yeni yaşamın başlayacağı Hayat Tepe Suites, merkezi konumu, kolay ulaşım avantajı ve Tarihi Yanmada manzaralı teras havuzu ile fark yaratıyor. Aralık ayından itibaren erken teslimatın başlayacağı Hayat Tepe Suites’te, 1+1 ve 2+1’den oluşan toplam 66 daire yer alıyor. Çocuklu ailelerden bekarlara veya yatınm yapmak isteyenlere kadar ev sahibi olmak isteyen herkesin sabırsızlıkla beklediği Hayat Tepe Suites yeni yılda yeni bir hayatın kapısını açıyor. Hayat Tepe Suites, şehrin iş yaşamının yanında, sosyal ve kültürel hayata yakınlığı ile de öne çıkıyor.

YÜKSEK TAVANLI
Her biri özel tasarlanan katlarında çift cephe ile daha fazla manzara ve aydınlık avantajı sunan Hayat Tepe Suites’te daireler, süper lüks standartlarda 3 ,13 metre net tavcın ve 2.5 metre doğal ahşap kapı yükseklikleri üe eşsiz ferahlık yaratıyor. Üstelik 1+1 dairelerinde sunduğu yenilikçi kapalı aydınlık mutfak tasannu ile konforlu, geniş ve kullanışlı alanlar sunuyor. Her türlü konfora sahip olan Hayat Tepe Suites’te, Türk Hamamı, sauna kapalı spor salonundan açık hava parkurlanna kadar sağlıklı bir yaşam için gerekli her türlü altyapı konut sahiplerinin hizmetinde bulunuyor. Hayat Tepe Suites’te 40 metrekareden 72 metrekareye kadar 5 farklı seçenekte daire tipleri sahiplerini bekliyor.Star

Previous Konut alım satımında tapuya dikkat
Sonraki HEP İstanbul’da İyi yaşam sohbetleri başladı

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası

İstanbul’da satılık konut fiyatları yüzde 11 arttı

İstanbul’da, satılık konutlarda metrekare ortalaması 3.261 lira oldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Eroğlu 2016 yılında 3 proje ile dikkat çekecek

Bu yılı hedeflerinin üzerinde kapatacaklarını ifade eden Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, 3 büyük proje ile 2016 yılında dikkat çekeceklerini söyledi.

İstanbul 0 Yorum

Botanica İstanbul satışa çıktı

Mutlu İnşaat ve Ak Proje’nin ortak girişimi ile hayata geçirdikleri Botanica İstanbul, 28.000 metrekare alan üzerinde kurulu 7 blok 477 daireden oluşuyor.

İstanbul 0 Yorum

Sinpaş Köyceğiz’den sonbahar fırsatı

Gayrimenkul sektöründe kalitesi ve güvenirliği ile yenilikçi konseptleri buluşturan Sinpaş Yapı’nın doğanın tüm güzelliklerini sunan Köyceğiz projesinde, sonbahara özel kampanya fırsatı devam ediyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Demir La Vida ve Ayışığı Butik 2016’da teslim edilecek

Gayrimenkul sektöründe 32 yılı geride bırakan Demir İnşaat, 2007 yılında girdiği konut pazarında 3 markayla ilerliyor.

İstanbul 0 Yorum

Nisan 2016’da ön talep toplayan İstanbul konut projeleri

Birçok gayrimenkul projesinde konut sayısının en az yüzde 10-15’i kadar üretilen ticari ünitelerden ön talep toplama ve lansman döneminde satın alma yapanlar, proje bittiğinde en az yüzde 50 oranında kârlı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.