Hayat Tepe Suites’de teslimler başlıyor

Hayat Tepe Suites’de teslimler başlıyor

Özak GYO’nun Bayrampaşa alışveriş vadisindeki yeni projesi Hayat Tepe Suites’te Aralık ayından itibaren teslimat heyecanı yaşanacak.

Daire sahipleri için yeni yıl ile birlikte yeni yaşamın başlayacağı Hayat Tepe Suites, merkezi konumu, kolay ulaşım avantajı ve Tarihi Yanmada manzaralı teras havuzu ile fark yaratıyor. Aralık ayından itibaren erken teslimatın başlayacağı Hayat Tepe Suites’te, 1+1 ve 2+1’den oluşan toplam 66 daire yer alıyor. Çocuklu ailelerden bekarlara veya yatınm yapmak isteyenlere kadar ev sahibi olmak isteyen herkesin sabırsızlıkla beklediği Hayat Tepe Suites yeni yılda yeni bir hayatın kapısını açıyor. Hayat Tepe Suites, şehrin iş yaşamının yanında, sosyal ve kültürel hayata yakınlığı ile de öne çıkıyor.

YÜKSEK TAVANLI
Her biri özel tasarlanan katlarında çift cephe ile daha fazla manzara ve aydınlık avantajı sunan Hayat Tepe Suites’te daireler, süper lüks standartlarda 3 ,13 metre net tavcın ve 2.5 metre doğal ahşap kapı yükseklikleri üe eşsiz ferahlık yaratıyor. Üstelik 1+1 dairelerinde sunduğu yenilikçi kapalı aydınlık mutfak tasannu ile konforlu, geniş ve kullanışlı alanlar sunuyor. Her türlü konfora sahip olan Hayat Tepe Suites’te, Türk Hamamı, sauna kapalı spor salonundan açık hava parkurlanna kadar sağlıklı bir yaşam için gerekli her türlü altyapı konut sahiplerinin hizmetinde bulunuyor. Hayat Tepe Suites’te 40 metrekareden 72 metrekareye kadar 5 farklı seçenekte daire tipleri sahiplerini bekliyor.Star

Previous Konut alım satımında tapuya dikkat
Sonraki HEP İstanbul’da İyi yaşam sohbetleri başladı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Serdar İnan’dan 950 milyonluk Yatırım

Bugüne kadar 220’nin üzerinde projeye imza atan ve füturistik tasarımlarıyla geleceği projelendiren mimar Serdar inan, devam eden yatırımlarının yanı sıra 950 milyon liralık 6 projeyi daha hayata geçirmek üzere kolları

Anadolu Yakası 0 Yorum

Çengelköy Park Evleri Ağustos 2016’da teslim edilecek

Çengelköy Park Evleri, 65 dönüm arazi üzerinde yükseliyor.

İstanbul 0 Yorum

Nef ve İş GYO’dan 3 bin 500 konut

İŞ GYO ve Nef in eski Şişecam Fabrikası arazisinde inşa edeceği Topkapı projesi gün sayıyor.

İstanbul 0 Yorum

Hayat Sultanbeyli Fiyat Listesi

Kaynak Yapı tarafından istanbul Sultanbeyli’de hayata geçirilen Hayat Sultanbeyli projesi, konut alıcısına çifte fırsat sunuyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Moment İstanbul konumu ile avantaj sunuyor

AC Yapı’nın inşasına hızla devam ettiği üçüncü konut projesi Moment İstanbul, sadece kule şeklindeki mimarisi ile değil, Kartal’ın tam girişindeki benzersiz konumu ile de dikkat çekiyor.

İstanbul

İstanbul’da satılık konut fiyatları yüzde 11 arttı

İstanbul’da, satılık konutlarda metrekare ortalaması 3.261 lira oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.