26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı

26.Uluslararası Seramik Banyo, Mutfak Fuarı

26 yıldır gösterdiği istikrar ile sektörden tam not alan UNICERA yoğun talep görüyor

Dünyanın alanındaki iki büyük fuarından biri olan Unicera düzenlenmeye başlandığı tarihten itibaren sektörün ar-ge, tasarım, inovasyon ve ihracat hedeflerine hizmet ediyor. En yeni ürünler ve son teknolojilerin sergilenmesiyle fark yaratan fuar büyük ilgi görüyor.

Günümüzde artan işçilik ve enerji maliyetleri ile birlikte üretimin düşük maliyetli ülkelere kayması iç ve dış pazarlarda rekabeti arttırmakta, ihracatta yerli kaynakları kullanan, ithalata bağımlılığı en az olan ülkemiz seramik, banyo, mutfak sektörünü yoğun biçimde etkiliyor. Rekabette bir adım öne çıkmak, pazar payını arttırmak isteyen firmalar 26 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenecek UNICERA fuarında yerlerini alıyor.

Ülkemiz seramik, banyo, mutfak sektörüne büyük katkılar sağlayan UNICERA 2014 yılında da hedeflerini yüksek tutuyor
2013 yılında 21 ülkeden 310 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen UNICERA, 93 ülkeden 65.526 profesyonel tarafından ziyaret edildi. Yoğun pazarlama faaliyetleri sonucu hedeflenen marka bilinirliliğine ulaşan fuar, 11 ülkeden düzenlenen alım heyeti organizasyonuna ev sahipliği yaptı. Özellikle son 3 yılda yabancı ziyaretçi sayısında yakaladığı %130 artış ve ziyaretçi kalitesiyle fuar, katılımcı firmaların büyük takdirini kazandı.

2014 yılında, yakalanan bu başarının üzerine çıkmayı hedefleyen UNICERA’nın pazarlama çalışmaları yurtiçi ve yurtdışında yoğun olarak sürdürülüyor. Tüyap’ın merkez ofisinin yanı sıra yurtiçindeki 11 ofisi, yurtdışındaki 7 ofisi ve 30’u aşkın ülkede faaliyet gösteren temsilcilikleri aracılığıyla hedef bölge ve ülkelerdeki sektör profesyonelleri fuar hakkında bilgilendiriliyor. Türkiye ve hedef ülkelerdeki basılı ve sanal medyada yer alan ilan ve haber çalışmaları, yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları ile fuarın sektöre duyurusu gerçekleştiriliyor. Fuarın, 2014 yılında 70.000 üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor.

UNICERA önemli fırsatlar sunuyor…
Unicera, sektörün hedef pazarlarında yer alan mimarlık, dekorasyon, endüstriyel tasarım, inşaat, proje taahhüt, gayrimenkul yatırım ortaklığı, yapı marketleri v.b alanlarda faaliyet gösteren pek çok firmanın yönetici ve satın alma yetkilileri ile katılımcıları buluşturarak, sektörün imajına ve küresel pazar payına katkı sağlamayı hedefliyor.
Tüyap tarafından Türkiye Seramik Federasyonu ve Timder (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği) işbirliği ile düzenlenen UNICERA, 26. Uluslar arası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı; 26 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

26.Uluslararası Seramik Banyo,Mutfak Fuarı
Yer   :    Tüyap Fuar ve Kongre merkezi Büyükçekmece / İSTANBUL
Tarih :    26 Şubat-2 Mart 2014

 

(Kaynak:Tuyap Fuarcılık Grubu)

Previous Toki'den Yatırımcıya Yeni Yıl Fırsatı
Sonraki Kapı 2014 Fuarı

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

MOSDER mobilya festivali tüm hızıyla sürüyor

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) üyesi 56 mobilya firmasının mağazalarında 17 Ekim’de başlayan MOSDER Mobilya Festivaline tüketiciler tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Ses Yalıtım Zirvesi yarın başlıyor

Günümüz kent yaşamında hemen herkesin olumsuz etkilendiği gürültü kirliliği ve ses yalıtımı konusu, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde uzman isimler tarafından tüm detaylarıyla konuşulacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Gayrimenkul sektörü İnvesteurasia 2015’te buluşacak

Gayrimenkul sektörünün profesyonellerini yatınmcısıyla Antalya’da ticari bir platformda bir araya getirecek olan investeurasia 2015′-Gayrimenkul, Proje, Geliştirme ve Yatırım Fuarı 4-7 Kasım tarihinde Antalya Fuar Merkezi’nde Pyramids Grup tarafından gerçekleşecek.

Etkinlikler 0 Yorum

Üniversite – İş Dünyası İşbirliği Platformu toplantısı Akyurt’ta yapıldı

Eş başkanlığını Ankara Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Erkan İBİŞ ile TÜSİAV Başkanı Sn. Veli SARITOPRAK’ın yaptığı Üniversite – İş Dünyası İşbirliği Platformu’nun 2015 Güz Dönemi Toplantısı, İÇASİFED Başkanı Sn.

Etkinlikler 0 Yorum

10. Uluslararası Kapı Fuarı, 14-17 Ocak’ta gerçekleşecek

Dünya kapı sektörünün buluşma noktası olan ve Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Kapı Fuarı, 14-17 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etkinlikler

T Buluşmaları 8 Ekim’de gerçekleşecek

Şişecam Düzcam tarafından, Dünya Mimarlık Haftası’nı kutlamak üzere bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘T Buluşmaları’, 8 Ekim 2015, Perşembe günü Harbiye’deki Askeri Müze’de gerçekleştirilecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.