Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Keçiören metrosu açıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatına başlanan ve Ulaştırma- Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na devredilerek yapımı tamamlanan Keçiören Metrosu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Ulaştırma- Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan,

Firma Haberleri 0 Yorum

Özen Kuzu : 2017’de konut satış rakamları yükselecek

2016’da yaşanan, darbe girişimi, terör saldırıları ve ülke notunun düşürülmesi gibi tüm olumsuzluklara rağmen  bu yıl konut satışlarının 1,5 milyona yükselmesini bekleyen Gayrimenkul Sektörü için Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi 

Güncel Haberler 0 Yorum

THBB 2016 Mimarlık ödülü sahibini buldu

Türkiye Hazır Beton Birliğinin (THBB) düzenlediği THBB 2016 Mimarlık Ödülü’nün sahibi Güngören Tozkoparan Ortaokulu projesiyle Uygur Mimarlık oldu.

Etkinlikler 0 Yorum

Expo Turkey by Qatar Doha’da düzenlenecek

Bölgede etkin bir ticari güç olmak amacıyla düzenlenen EXPO TURKEY by QATAR” ile Türkiye ve Katar’ın stratejik ortaklığı ticaret ile güçleniyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da Ledli ekranlar bilgilendiriyor

Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in ana cadde ve bulvarlarına yerleştirdiği “Ledli Trafik Bilgilendirme Ekranları”yla, sürücüler için adeta yolların dili oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Peli Parquet Domotex 2017 Fuarına katılıyor

Her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en önemli fuarı olan “Domotex Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı” 14-17 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.