2017 ev dekorasyonu trendlerinde doğallık ön planda

2017 ev dekorasyonu trendlerinde doğallık ön planda

Yeni yıl beraberinde yeni başlangıçları da getiriyor.  Değişikliğe evlerinden başlamak isteyenler için 2017 dekorasyon trendleri bu yıl evlerin modasını belirliyor.

Evlerde yeni yıla özel küçük değişiklikler yaparak yaşam alanlarını geliştirilebileceğini belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım; 2017’de evlerde koyu yeşil ağırlıklı dekorasyonun yanı sıra doğal ürünlerin kullanılmasını öneriyor.

Yeni başlangıçlar yapmak için en çok tercih edilen zaman olan yeni yılda yaşam alanlarına yapılacak küçük dokunuşlarla tüm atmosferi değiştirmek mümkün. Evlerine daha modern bir görünüm katmak isteyenlere için 2017 ev dekorasyonu trendleri ipuçlarını veriyor.

Küçük objelerle yeni bir yaşam alanı oluşturmanın mümkün olduğunu belirten Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım;  yeni yılda cesur tonlarda renklerin ve doğal materyallerden aksesuarların kullanılmasını öneriyor.

Güçlü renklerle evlere cesaret katın
Yeni yılda çam ağacını anımsatan yeşilin koyu tonu evlerin olmazsa olmaz koyu renk tonu oluyor.
Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İç Mimar Kubilay Yıldırım; “Yatak odası gibi odalarda kullanılacak koyu yeşil duvar boyası, yine yeni yılın trendi olan doğal keten ve sahte kürk örtülere uygun zemin hazırlıyor. Cesur bir ton olan koyu yeşili tekli koltuk, minder ya da dekoratif küçük yastıklarda kullanmak hem ortama derinlik katıyorve güçlü bir görüntü sunuyor” dedi.

Ev dekorasyonunda da sürdürülebilirlik ön planda
2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da ev dekorasyonunda çevreci yaklaşımlar devam ediyor.  Mobilya malzemelerinden kumaşlara ve küçük objelere kadar sürdürülebilir malzemeler ön planda oluyor.

Mekanlara sıcaklık ve doku kazandıran şık bir malzeme olan mantarın 2017 yılında kullanımınn artacağına değinen Yıldırım;  “Notları astığımız mantarlar 2017’de başka objelerde de yaygınlaşıyor. Mantar, evlerde küçük bir kahve sehpası olarak kullanıldığı gibi evlerdeki gürültüyü absorbe eden yapısıyla tüm duvarın kaplaması için de kullanılabiliyor” dedi.

Detaylı bilgi için: http://www.kulelievleri.com/

Previous Emaar Square’de yaşam başladı
Sonraki Benevre Beytepe ile hayal ettikleriniz gerçeğe dönüşüyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Aziz Sancar ismi Çankaya’da

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi kararı ve Ankara Valiliği onayıyla, Çankaya’daki “Abdullah Cevdet Caddesi” levhasının yerine, “Prof. Dr. Aziz Sancar Caddesi” levhası takıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yabancılardan Gayrimenkule 1,26 Milyar Dolar Yatırım

Yabancı yatırımcılar, yılın ilk 4 ayında Türkiye’de gayrimenkul sektörüne 1 milyar 267 milyon dolar doğrudan yatırım yaptı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 4 Aralık 2014

4 Aralık 2014 tarihinde Ankara’da su kesintisi uygulanacak ilçe ve mahalleler aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ev alanların dikkatine!

Yapılan ankete göre, satılık ya da kiralık ev arayan kullanıcıların yüzde 55’i evin bulunduğu muhitin en önemli kriter olduğunu söylüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Temmuzda Ankara’da 7 bin 955 konut satıldı

Türkiye genelinde temmuzda 81 bin 343 konut satıldı. Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 23,4, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 15,8 azaldı

Güncel Haberler

Ankara elektrik kesintisi 9 Mayıs 2015

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre 9 Mayıs 2015 tarihinde Ankara’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacak.Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.