Arşiv

İstanbul 0 Yorum

Taşyapı Four Winds projesi durduruldu

Kadıköy’deki Meteoroloji arsasına ayrıcalıklı imar hakkı kullanarak dört tane gökdelen yapan Taşyapı’ya Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskan mahkeme tarafından durduruldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Alım satım tapu harçları düşürülmeli

Tapu alım satım harçlarının yüksek olmasının vatandaş ile devlet arasındaki ilişkiyi zedelediğini söyleyen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Tapu harçları yüzde 1’lere düşürülmeli” dedi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Resim İstanbul ikinci etap teslimleri başlıyor

Temmuz ayından beri tüm projelerinde yaptığı kampanyalarla daire sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul, Mod İstanbul, Yeni Nesil Eyüp ve Merkez Zekeriyaköy projelerinde yoğun ilgi görüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Konut sektöründe önümüzdeki 4-5 ay fiyat avantajı var

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından Viega sponsorluğunda yedincisi düzenlenen 600’ü aşkın izleyicinin takip ettiği Konut Konferansı 2016; yapı, gayrimenkul, inşaat, tasarım ve mimarlık alanlarının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla 22 Kasım 2016 tarihinde

Avrupa Yakası 0 Yorum

Avrupa Konutları Atakent 4’de 469 bin TL’den başlayan fiyatlarla

İstanbul’da gayrimenkul yatırımının en çok kazandıran noktalarından Atakent’in gelecekteki Bağdat Caddesi olarak konumlanan noktasında geliştirilen Avrupa Konutları Atakent 4’te yılın son kampanyasıyla cazip fırsatlar sunuluyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Alanya Hal Projesi büyüyecek

Alanya hal esnafıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, mevcut imkanlardan çok daha iyi bir hal kompleksini Alanya’ya kazandıracaklarını söyledi.

İstanbul 0 Yorum

İstanbul 216 Konutları’nda Öğretmenler Günü’ne özel yüzde 20 indirim

Baysaş İnşaat,  Fikirtepe’de hayata geçirdiği İstanbul 216 Konutları projesinde Öğretmenler Günü haftası süresince eğitimcilere özel indirim fırsatı sunuyor

Ankara 0 Yorum

Kent İncek’te konutlar ‘buçuklu’ olarak inşa ediliyor

Artık standart hale gelen konut ‘tipolojisi’, inşaat sektörünün yenilikçi aktörleri sayesinde değişmeye başladı.

İstanbul 0 Yorum

Birevim’den Öğretmenler Günü’ne özel yüzde 40 indirim

Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insanın ihtiyaçlarına kulak veren Birevim, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü çok özel bir kampanyayla kutluyor.

Etkinlikler 0 Yorum

CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840 yabancı alıcı ziyaret etti

Rusya, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Fas, Ortadoğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere pek çok ülkeden gelen profesyonel ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği CNR Emlak Fuarı’nı 6 bin 840’ı