Arşiv

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO, Azerbaycan Emlak Fuarı’na katıldı

22-24 Kasım 2016 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen projeler yatırımcılarla buluştu.

Güncel Haberler 0 Yorum

KONUTDER faaliyetlerine devam edecek

15 Temmuz sonrası OHAL kapsamında kapatılan KONUTDER açıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

24. Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü ve Fikir Ödülü” açıklandı

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından bu yıl 24.sü düzenlenen “Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü” ve “Altın Çekül Fikir Ödülü” kazananları açıklandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Borçların yapılandırılmasında son günler

Büyükşehir Belediyesi’ne, vergi ve diğer konularda borcu bulunan vatandaşların borçlarını yapılandırmada yaklaşık 1 ay uzatılan süre, 25 Kasım Cuma günü sona eriyor.

İstanbul 0 Yorum

Skyland İstanbul’dan kişiye özel ödeme planı

İstanbul’un benzersiz mimari yapıları arasında yerini almaya hazırlanan Skyland İstanbul, rezidans ve ofisleri için, banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunuyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Türkiye Akıllı Şehirler Raporu Barselona’da sunuldu

Ankara merkezli Novusens Akıllı Şehirler Enstitüsü’nün girişimiyle hazırlanan “Türkiye Akıllı Şehirler Hazırlık Değerlendirme Raporu”, 15-17 Kasım’da Barselona’da toplanan Akıllı Şehirler Expo Dünya Kongresi’nde açıklandı.

Mevzuat Haberleri 0 Yorum

Tapuda satış bedeli düzeltme

Tapu satış bedeli, gayrimenkul devir ve iktisaplarında tapu harcı, emlak vergisi değerinden az olmamak üzere, beyan edilen devir ve iktisap bedeli üzerinden hesaplanır.

İstanbul 0 Yorum

Therrapark Tarabya projesi Ocak 2017’de teslim

Herkesten önce Yavuz Sultan Selim köprüsü manzarası eşliğinde unutulmaz anılarınız için avantajlı son 2 ay!

Etkinlikler 0 Yorum

Tapu ve DASK arasında işbirliği

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) ile Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) arasında ‘Afet Sonrası Hasarlı Alanlarda Havadan Görüntü Alımı ve Veri Üretimine İlişkin İşbirliği Protokolü’ düzenlenecek.

Ankara 0 Yorum

Akfen Bulvar Loft lansman fiyatları için son gün 27 Kasım

Mimarisi, sosyal donatı alanları ve ulaşım avantajıyla Ankara’da yepyeni bir yaşam deneyimi sunan Bulvar Loft, yatırımcısına kârlı bir gelecek vadediyor.