Arşiv

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara Gölbaşı’nda Devlet Hastanesi ‘nin yapımına başlanıyor

Ankara’nın Gölbaşı ilçesine ve çevre ilçelere sağlık alanında daha iyi hizmet  verebilmek için Gölbaşı’nda 200 yataklı Devlet Hastanesi’nin yapımına başlanıyor.

TOKİ 0 Yorum

İscehisar’a TOKİ müjdesi

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, ilçeye Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılacak olan 407 konut için ihale tarihinin belli olduğunu kaydetti.

Ankara 0 Yorum

Ankara Park Bade Konutları’ndan uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

Ankara Mamak Natavega AVM’ye yürüme mesafesinde konumlanan Park Bade Konutları Yüzbaşıoğulları İnşaat tarafından hayata geçirildi.

Park / Doğa 0 Yorum

Çubuk Karagöl’de rekreasyon çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan geçtiğimiz aylarda devraldığı ve yıllardır atıl durumda olan Çubuk Karagöl Tabiat Parkı’nda,  doğaya zarar vermeden rekreasyon çalışmaları yapmaya başladı.  

İstanbul 0 Yorum

Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme, İstanbul Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Park Residences Cadde’de ödeme vadesini 150 aya çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak Konut GYO hedeflerini aştı

Darbe girişimi ve yaşanan jeopolitik risklere rağmen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, bu yıl sonu kar tahminini 1.5 milyar liradan 1.8 milyar liraya revize ettiğini duyurdu.

İzmir 0 Yorum

Mahall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofisler hazır

İzmir’in yepyeni yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi Mahall Bomonti İzmir projesinde örnek daireler ve ofis hazırlandı.

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri kazandırmaya devam ediyor

Ankara denince ilk akla gelen semt Çankaya’dır. 2-3 katlı yaklaşık 40-50 yıllık evleri ile günümüz şartlarına uyum sağlayamayan Çankaya, konut projelerinin hayata geçirilmesiyle eski ‘kazandıran’ günlerine yeniden dönmeye başladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Dört Ortadoğulu grup Türkiye’ye geliyor

Türk inşaat ve mimarlık sektörü için 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye’de sorun olmadığının anlatıldığı bir platforma dönüşen Dubai Citsycape ekonomik getirileri de sağlamaya başladı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yenimahalle İvedik Mahallesi Parselasyon Planı askıda

Yenimahalle Belediye Başkanlığı Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünden:

  • 1
  • 2