Arşiv

Ankara 0 Yorum

Cevizlipark Konutları projesi

Cevizlipark Konutları Ankara Balgat’ta Yıldırım Grup tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara 0 Yorum

Komyapı’dan Ankara’ya yeni yaşam alanı Park Elegance

Komyapı Genel Müdür Yardımcısı Mensuri Seher, Ankara’nın yeni merkezinin Keçiören olacağını belirtirken, “Bölgeye yatırımlar altyapı ve çevre  ile şehrin merkezinde  farklı ve modern bir yaşam alanı kuruluyor.

Bursa 0 Yorum

YükselenPark Bursa’nın merkezinde yükseliyor

YükselenPark’la yeni bir yaşam Bursa’nın merkezinde yükselen, 5 ada ve 22 blok olarak inşa edilen YükselenPark, merkezi konum avantajıyla ulaşım kolaylığı sağlarken, şehirle doğa hayatını iç içe yaşamak isteyenlerin yeni

TOKİ 0 Yorum

Bursa’ya 3 yeni TOKİ projesi

Belediye başkanı Neşet Çağlayan, TOKİ İstanbul İmar Planlama ve Kentsel Yenileme Dairesi başkanı Uğur İnan’ı TOKİ’nin İstanbul’daki merkezinde ziyaret etti.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Soyak Yapı’nın dev projesi Soyak Konforia

Türk gayrimenkul sektörünün sürdürülebilirlik temelli öncü markası Soyak Yapı, İstanbul’un yatırım değeri giderek yükselen bölgesi Bahçeşehir’in kuzeyinde, 5.000 konutluk projesinin ilk adımı olan Soyak Konforia ile yatırımcıların gözdesi oluyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Yeni Keçiören Bulvarı son aşamaya geldi

Büyükşehir Belediyesi, Keçiören trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak yeni Keçiören Bulvarı (Yavuz Sultan Selim Bulvarı) yapımında son aşamaya geldi. Bulvar’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda trafiğe açılması hedefleniyor.

Ankara 0 Yorum

Yenimahalle Gold Wings 2 Konutları’nda son daireler

Ankara, sürekli açılan yeni yerleşimler ve kentsel dönüşüm projeleriyle yepyeni bir görünüme bürünüyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Mamak Kusunlar 50251 ada 3 parsel imar planları değişikliği

Ankara Mamak İlçesi, Kusunlar Mahallesi 50251 ada 3 nolu parsele ilişkin 1/5000-1/1000 ölçekli imar planları değişiklikleri 14/10/2016 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Dar ve orta gelirli vatandaşlar için ev almanın formülleri

Antalya inşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, ülkemizde ev sahipliği oranının hala yüzde 50’nin altında olduğunu belirterek, dar ve orta gelirlinin nasıl ev sahibi olabileceğine ilişkin formülleri anlattı.

Ankara 0 Yorum

Eryaman Arkadya Göksu Evleri lokasyon avantajı sunuyor

Bankaların kredi maliyetlerini yüzde 1’in altına çekmesi tam bir doping etkisi oluşturdu. Konut satışlarının artarak devam edeceğini öngören Alpak İnşaat Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Alpak, KDV indirimlerinin de

  • 1
  • 2